כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

מיכי82

משתמש פעיל
מה שכן בזכות הקישור שלך ראיתי שהתוספת האחוזית היא בפעימות כאשר פעימה נוספת היא ב 1/9/23
מישהו יודע האם שוב היא פוסחת עלינו - שהרי בחוזר מנכל לא מוזכר דבר בעניין זה???
אין תוספת אחוזית ב9.23 יש רק תוספת שקלית.

מאה ואחת .

משתמש חדש
ענית לשאלה היא לא פועלת בשבילנו אגב יש פסיקה מבית משפט שהם אינם עונים להגדרה של ארגון עובדים
כמו שבשנים האחרונות זזו הרבה דברים בחינוך העצמאי אי אפשר להזיז גםן שם הסתדרות פעלי אגודת ישראל זה מקום ישן נושן.....?!

אבוה דחיים

משתמש חדש
תכלית מי מוכן לסכם את החומר
1 השינוי מחינוך העצמאי לכללי [שעת תפילה פרטני בחלונות אצבע וכו כו'
2 השינוי מהעולם החדש לישן

איש את רעהו

משתמש פעיל
אני לא כ"כ מבינה מה הרעש וזעקות השבר.
בסופו של דבר חיכינו הרבה זמן לאופק חדש וב"ה זה הגיע.
לרוב המורות זה יתן תוספת שכר משמעותית של כ 1500-2500 (אם תשמור על אותם אחוזי משרה).
נכון אמנם שזה תוספת שעות מסוימת (כ 6-10 שעות תלוי אם מחנכת או לא), אבל רובם זה לא שעות בכיתה והם שעות יותר קלות.
אז אני חושבת שאפשר גם להסתכל על הצד החיובי שבענין.
דרך אגב אם מורה מעונינת ספציפית לבדוק כמה זה שווה לה אני מוכנה לעשות לה בדיקה.

-יעלה-

משתמש פעיל
אני איתך בדעה......
יש לך מושג לגבי מורות שילוב?
בסימולטור של החינוך העצמאי אין יצוג לח"מ כלל...........

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
אני לא כ"כ מבינה מה הרעש וזעקות השבר.
בסופו של דבר חיכינו הרבה זמן לאופק חדש וב"ה זה הגיע.
לרוב המורות זה יתן תוספת שכר משמעותית של כ 1500-2500 (אם תשמור על אותם אחוזי משרה).
נכון אמנם שזה תוספת שעות מסוימת (כ 6-10 שעות תלוי אם מחנכת או לא), אבל רובם זה לא שעות בכיתה והם שעות יותר קלות.
יש מורות שמרוויחות (כמו מורה מקצועית בא - ו שיורדות לה שעות פרונטליות ועוברות לפרטני ושהיה)
יש מורות שמתוסכלות מזה (כמו מורות בז ח, ובעיקר מחנכות שאמורות להוסיף בפרונטלי 6 שעות, חוץ משעותהיה ופרטני)
אז זה תלוי מאוד

חיהחנה

משתמש פעיל
היום התקשרתי למוקד הטלפוני של חינוה"ע והמתנתי שעתיים בקו!!!!!! ו-----------השיחה נותקה!
למי יש את המייל לברורים?

בת צלופחד

משתמש רשום
במייל כבר יומיים עוד לא ענו לי...
הם שלחו למנהלות למסור למורות שיש עומס מטורף ולכן----

איש את רעהו

משתמש פעיל
אני איתך בדעה......
יש לך מושג לגבי מורות שילוב?
בסימולטור של החינוך העצמאי אין יצוג לח"מ כלל...........
לגבי מורות שילוב במתיאות ובמוסדות רגילים זה הגמול:
[ 4 ] מורה משלב/ת: 5.5% או 9% מהשכר המשולב (למורות מתי"א המקבלת גמול חינוך כיתה) או 15% (למורות מתי"א שאינן מקבלות גמול חינוך כיתה) או 10% (למורות שילוב בשעות תקן מוסדות רגילים) (מספטמבר 2023)
משנה הבאה (תשפ"ה) יש עוד גמול לכל מי שמשלב ילדי ח"מ:
[25] גמול שילוב ילדים עם צרכים מיוחדים (למחנכים בבתי ספר ומנהלות גן] (מספטמבר 2024)

איש את רעהו

משתמש פעיל
יש מורות שמרוויחות (כמו מורה מקצועית בא - ו שיורדות לה שעות פרונטליות ועוברות לפרטני ושהיה)
יש מורות שמתוסכלות מזה (כמו מורות בז ח, ובעיקר מחנכות שאמורות להוסיף בפרונטלי 6 שעות, חוץ משעותהיה ופרטני)
אז זה תלוי מאוד
זה נכון אמנם שיש שמרווייות יותר ויש פחות.
אך גם למורות ז,ח יוצא העלת שכר יפה לפי מקדם המרה של כ 39.5 אחוז למשרת אם ומחנכת.
בנוסף נראה לי שאם נחשב את האופק חדש לפי השעות משרה הקיימת (דהיינו להקטין את אחוז המשרה) עדיין יצא קצת רווחי יותר מהמצב היום.
אני יכולה לבדוק דוגמא למי שמעוניינת.

מיכי82

משתמש פעיל
אך גם למורות ז,ח יוצא העלת שכר יפה לפי מקדם המרה של כ 39.5 אחוז למשרת אם ומחנכת.
בנוסף נראה לי שאם נחשב את האופק חדש לפי השעות משרה הקיימת (דהיינו להקטין את אחוז המשרה) עדיין יצא קצת רווחי יותר מהמצב היום.
ועוד יותר משתלם למקצועית שזה 42.5

יצחק77

משתמש מקצוען
בדקתי לעומק ברגע שיורדים מ80.4 אחוזי משרה מאבדים משרת אם
80.4 אחוז משרה מוריד רק שעתים פרונטליות דהיינו נשארים עדיין 21+4+4
ואכן עדיין זה משתלם אבל בכל זאת זה להוסיף שעות
באופן כללי מקבלים פחות פר שעה באופק חדש
מי שתרצה להצמד ל17 שעות פרונטלי + 3 שעות חינוך לכאו' זה לא משתלם
בכל מקרה לכאו' אי אפשר להשאר עם התנאים הקודמים
כי כבר בישן יש אפשרות לחייב שעות שהיה ועכשיו הוסיפו אותן כדי להרגיל את המורות לרעיון של שעות רבות :unsure:

חוחית

משתמש סופר מקצוען
כי כבר בישן יש אפשרות לחייב שעות שהיה ועכשיו הוסיפו אותן כדי להרגיל את המורות לרעיון של שעות רבות :unsure:

א"א לחייב שעות שהיה בישן.

ואם יחיבו שהיה בישן-...

שלא ידמינו לעצמם שהם יכולים לעשות הכל...

נערך לאחרונה ב:

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
מעניין מה המצב בבתי הספר השונים,
יש היענות גורפת להכנס לאופק?
יש בתי ספר שאין בהם 50% הסכמת מורות?
והאם המורות המעדיפות להשאר בעולם ישן הן רובן מז' ח'?
נשמח למידע בעניין,
כי ככל שתהיה אי הענות לכניסה לתוכנית, כן היא תוכל אולי להשתפר (כמו חישוב שעות תפילה כפרונטליות)
מה ידוע לכם בעניין?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה