כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

מנוי חדש

משתמש פעיל
צירפתי בקובץ הקודם שנראה שאם התפקיד השתנה בתחילת השנה (תשפ"ד) מחשבים המרה חוזרת.
מה שכן רכז שכבה לא משנה להמרה, וכן שעות נוספות בתקן (אלא"כ לפני זה לא היה משרת אם -פחות מ 80 אחוז, ואחרי התוספת יש משרת אם - יותר מ80 אחוז).
לגבי חינוך זה לכאורה משנה ועושים ע"ז המרה חוזרת, רק כדאי לשים לב שכפי שכתבו פה עדיף מקצועי על מחנכת לגבי ההמרה, ולכך רק אם השתנה ממחנכת למקצועית כדאי לעשות המרה חוזרת.
מה המקור לקובץ?
בדף אופקים של החינו''ע נכתב אחרת:
1694601606605.png

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ה
מה המקור לקובץ?
בדף אופקים של החינו''ע נכתב אחרת:
צפה בקובץ המצורף 1462328
המקור נכון
אני חושבת שיש בעיה עם הפרשנות
אין הפרוש שכל שינוי הוא שינוי תפקיד
שינוי במצבך האישי כמו תוספת אם זה לא שינוי תפקיד
שינוי תפקיד זה סגנות חדשה וכו
מקצועי למחנכת גם כנראה, אבל אפילו מחנכת שעברה מא-ו לז0ח לא נחשב

חיהחנה

משתמש פעיל
צירפתי בקובץ הקודם שנראה שאם התפקיד השתנה בתחילת השנה (תשפ"ד) מחשבים המרה חוזרת.
מה שכן רכז שכבה לא משנה להמרה, וכן שעות נוספות בתקן (אלא"כ לפני זה לא היה משרת אם -פחות מ 80 אחוז, ואחרי התוספת יש משרת אם - יותר מ80 אחוז).
לגבי חינוך זה לכאורה משנה ועושים ע"ז המרה חוזרת, רק כדאי לשים לב שכפי שכתבו פה עדיף מקצועי על מחנכת לגבי ההמרה, ולכך רק אם השתנה ממחנכת למקצועית כדאי לעשות המרה חוזרת.
רגע אם השנה נהייתי מחנכת , יחשבו לי מקצועית או שיעשו המרה חוזרת וזה לא שווה? צריך לבקש משהו?

מנוי חדש

משתמש פעיל
ה

המקור נכון
אני חושבת שיש בעיה עם הפרשנות
אין הפרוש שכל שינוי הוא שינוי תפקיד
שינוי במצבך האישי כמו תוספת אם זה לא שינוי תפקיד
שינוי תפקיד זה סגנות חדשה וכו
מקצועי למחנכת גם כנראה, אבל אפילו מחנכת שעברה מא-ו לז0ח לא נחשב

מעט מן האור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
נראה לי שאם לא מבקשים אז הרגיל הוא שמחשבים לפי מרץ.
מחשבים לפי מרץ

אבריכית

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
משהי יודעת כמה שעות אני יכולה לעבוד בי"ג -י"ד .אם יש לי משרה מלאה (90%), א'-ו', מקצועית?
תודה!

איש את רעהו

משתמש פעיל
משהי יודעת כמה שעות אני יכולה לעבוד בי"ג -י"ד .אם יש לי משרה מלאה (90%), א'-ו', מקצועית?
תודה!
אם את עובדת בעוז לתמורה ביג-יד ובאופק חדש בא-ו את יכולה לעבוד את 42 ש"ש.
מצ"ב מסמך מסכם

קבצים מצורפים

• עבודה מעל 100 אחוז.png
    עבודה מעל 100 אחוז.png
    KB 50 · צפיות: 25

יבנה המקדש

משתמש מקצוען
התקבל במייל-
כולם תלו תקוות רבות באופק חדש כמה שייטיב עם תנאי המורות ויפסיק את דמעת העשוקים,
יתגמל את העבודה השוחקת של צוותי ההוראה , ויזקוף מעט את גבם באמצעות שורת המשכורת בבנק.
אך המציאות העגומה אחרת לגמרי.
הרשתות אמנם שבעות כעת מתקציבי ענק,
אבל המורות נשארו באותו מצב, כשהשינוי היחיד הוא שניתנת להן כעת אפשרות להוסיף עוד שעות שבתחשיב גס ופשוט
השכר שנוסף בגללם נושק לשכר מינימום .
בפרט נוגעים הדברים למורות ז ח, שנדרשות להוסיף עוד כ50% למשרתם.

עצוב מאוד שציבור יקר ואיכותי כ"כ כציבור המורות המסורות בחינוך העצמאי ,ציבור ממושמע שאינו יודע להשמיע את קולו, ימשיך לעמול וביתר שאת, תמורת סכום שלא מגלם הלימה בין העבודה לשכר.

חוחית

משתמש סופר מקצוען
עצוב מאוד שציבור יקר ואיכותי כ"כ כציבור המורות המסורות בחינוך העצמאי ,ציבור ממושמע שאינו יודע להשמיע את קולו, ימשיך לעמול וביתר שאת, תמורת סכום שלא מגלם הלימה בין העבודה לשכר.
אם יהיה למורות ז-ח שכל
הן לא תצטרפנה!!!

אבריכית

משתמש רשום
הנדסת תוכנה
בקשר לעבודה נוספת, בי"ג- י"ד, עוד לא הבנתי- אם אני נכנסת לאופק עם משרה מלאה בחינוך העצמאי. (90%)-
כמה שעות אני יכולה לעבוד בסמינר? מה הגבול של אחוזי המשרה/ כמה שעות?
ממש תודה על הסיוע זה דחוף לי מאדדדד להחלטה אם להוריד שעות בבית הספר/לא...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה