כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

מנוי חדש

משתמש פעיל
מה אתם מתלהבים????
אצלינו רב המורות לא מעונינות בזה.
זה לא רק תוספת שכר זה לעבוד עוד 10 שעות שבועיות בממוצע.
אמא לילדים זה לא מתאים !!!
מוזר,
הדרך היחידה לקבל שכר סביר ולא נמוך בכל קנה מידה זה רק דרך אופק חדש.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
ממש לא זה לעבוד במקום בסיס משרה של 30 שעות (א-ו ) 36 שעות שמתוכם 5 שעות פרטניות וכן 5 שעות של שעות שהייה לבדוק מבחנים וכד' ותוספת השכר מגיעה ל כ-40% תוספת מכובדת מאוד
לשם השוואה מורה מחנכת עם 100אחוז משרה /1 שנות וותק מתחילה עם שכר של כ10000 ש"ח
וכן יש 40 שעות נוספות בשנה שמקבלים עליהם שכר
לא הבנתי
היום אתה מקבל 6000-8000
באופק חדש גם אם תעבוד במשרה לא מלאה עדין תקבל את אותו סכום ומעלה
איפה הבעיה?

שרי ש.

משתמש פעיל
אני פחות מבינה באופק חדש, כי אני מורה בתיכון.
לפני 4 שנים התיכון שלנו נכנס לרפורמת "עוז לתמורה" ואנחנו מאוד מרוצות!!
התוספת בשכר מאוד משמעותית, ותוספת העבודה ממש לא דרמטית....!
הרבה דברים שבעבר הייתי עושה בבית היום אני עושה בתיכון וזה בסדר לגמרי,
וחוצמזה - לדעתי, בתי הספר היסודיים שלנו חייבים להיכנס ל"אופק"; מורה שמתאים לה - תצטרף
מורה שבנתוני החיים שלה כרגע לא מתאים לה - יכולה להישאר בהסכמי השכר הישנים...
אבל לתת את האופציה למורות המעוניינות להיכנס - בעיני זה ממש בסיסי!

אמא של כולם

משתמש פעיל
ממש לא זה לעבוד במקום בסיס משרה של 30 שעות (א-ו ) 36 שעות שמתוכם 5 שעות פרטניות וכן 5 שעות של שעות שהייה לבדוק מבחנים וכד' ותוספת השכר מגיעה ל כ-40% תוספת מכובדת מאוד
לשם השוואה מורה מחנכת עם 100אחוז משרה /1 שנות וותק מתחילה עם שכר של כ10000 ש"ח
וכן יש 40 שעות נוספות בשנה שמקבלים עליהם שכר
מדובר בידיעה אישית שזה השכר ?
כי במחשבונים של משרד החינוך זה לא כך מופיע כי מורה עם שנת ותק אחת עם BA השכר הוא 6300 ש"ח.
ואם כל הכבוד לאופק חדש זה נשמע שהשכר השעתי יורד כך שאם מורה תוריד בהיקף משרה שלה ותשאר עם אותו מספר שעות בפועל השכר שלה ירד, אז מה הביג???

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
אתם רציניים שיש עובדים שלא רוצים?
זה מעלה דרמטית את השכר אם תשארי כמו שאת עובדת היום זה כבר תוספת של 25%
כמובן שאפשר להגיע להרבה יותר,
אני כרגע עובדת 31 שעות שזה 117% משרה ועם תואר ראשון ולפי החישוב השכר אמור לעמוד על 14000 ברוטו היום אני בקושי מגרדת את ה9500 ברוטו,
ברור שזה הכי טוב שיכול להיות למורים,
וברשת בני יוסף כבר יש השבוע כנסי הסברה למנהלים על אופק הם כבר ממש עובדים על זה קשה!

יאט

משתמש פעיל
גם אני חשבתי שמקסימום אני וריד אחוזי משרה יעבוד אותו דבר וכבר ירוויח, אלא ש...
נתון שהרבה לא יודעים אותו-
חלק מכובד מהפנסיה מבוסס על אחוזי משרה ששם ההפסד הגדול!!!!

בן אדם מיוחד

משתמש צעיר
"עוז לתמורה" זה בעצם "אופק חדש" של התיכונים
או שיהיה שינוי גם בתיכונים שהם ב"עוז לתמורה"??

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
מדובר בידיעה אישית שזה השכר ?
כי במחשבונים של משרד החינוך זה לא כך מופיע כי מורה עם שנת ותק אחת עם BA השכר הוא 6300 ש"ח.
ואם כל הכבוד לאופק חדש זה נשמע שהשכר השעתי יורד כך שאם מורה תוריד בהיקף משרה שלה ותשאר עם אותו מספר שעות בפועל השכר שלה ירד, אז מה הביג???
בהסכם השכר החדש מורה מתחיל ב 9000 ומשם רק עולה
המחשבון כנר6ה עוד ל6 מעודכן

מלושקה

משתמש חדש
ביחס להשנה.
אבל בוא לא נהיה תמימים: אם זה לא יהיה השנה, זה לא יהיה לעולם!
לפי איך שנראה עכשיו, הממשלה הזו לא תשרוד יותר משנה - שנה וחצי, ומה שלא יעבור כעת, בודאי לא יעבור בממשלת לפיד - ליברמן.
מה שמעצבן אותי זה דבר אחד: לאן נעלמו כל החכי"ם של דגל? למה ש"ס דואגים לבוחרים שלהם יותר מאשר ג'?
השנה בני יוסף לא נכנסים לאופק חדש אלא בספטמבר שנה הבאה בעז"ה.

מלושקה

משתמש חדש
גם אני חשבתי שמקסימום אני וריד אחוזי משרה יעבוד אותו דבר וכבר ירוויח, אלא ש...
נתון שהרבה לא יודעים אותו-
חלק מכובד מהפנסיה מבוסס על אחוזי משרה ששם ההפסד הגדול!!!!
פנסיה זה לא הרבה כסף.. לא בגללה שווה לקרוע את עצמינו...
אמא שלי יצאה כרגע לפנסיה אחרי שעבדה שנים משרה מלאה וכרגע הפנסיה שלה על 2500 ש"ח

מישו חמוד...

משתמש צעיר
למה שהחינוך העצמאי לא יכניסו גם סורוצקין לפני הבחירות ידע להגיד שהוא רוצה את
זה

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
זה ממש כמו הרפורמה המשפטית. אם היו עושים את זה בשכל - הייתה הזדמנות לעשות שינויים.
גם כאן - אם היו מבינים שזו שעת הכושר חד פעמית, החינוך העצמאי היו מתנהלים אחרת, אך מישהו שם נרדם (כמו תמיד).
יום אחד כשינסו להצביע מתי הייתה ההחמצה הגדולה, שאחריה החל תהליך של חיפוש מורות כמו שמחפשים נואשות עובדות למעונות, יוכלו להצביע על השנה הזו.
ההחמצה הגדולה היתה לפני כ15 שנה כשהרשתות החרדיות סירבו להכניס את התוכניות הנ"ל של משרד החינוך למרות שהציעו להם - מטעמים של שמירה על החינוך הטהור.

מציץ מן החרכים

משתמש צעיר
עריכה תורנית
זה לא מדויק. אומר בזהירות המתבקשת שבאותה תקופה גדולי ישראל שללו זאת, אך ככל הנראה חלו שינויים בנתונים המצדיקים את הכנסתם.

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
זה לא מדויק. אומר בזהירות המתבקשת שבאותה תקופה גדולי ישראל שללו זאת, אך ככל הנראה חלו שינויים בנתונים המצדיקים את הכנסתם.
לא צריך כזה זהירות, לפני תקופה סורוצקין התראיין ליתד נאמן ואמר שחור על גבי לבן שבהתחלה הם פחדו שיהיה התערבות חינוכית, ולכן לא הסכימו, ואחרי תקופה כשראו שאין בזה בעיה (בלי שחל שום שינויים) הם רצו להיכנס רק אז כבר לא משרד האוצר לא אישר בגלל העלויות הגדולות.
זה היה בתקופת ממשלת לפיד ואז הוא אמר שרק הסכם קואליציוני יכול לפתור את זה, מה שכבר לא כזה בטוח...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה