כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

TYPE:{programmer}

משתמש סופר מקצוען
בלת"ק
ב"בני יוסף" הודיעו לעובדים ששנה הבאה עוברים ל"אופק חדש" (מידיעה)

שרי ש.

משתמש פעיל
זה פשוט מטריף מה שקורה בחינוך העצמאי. כל החששות הקטנים שיש להם כל פעם, זה יגרום להרבה הפסדים
מידיעה בפעם הראשונה שנכנס עוז לתמורה שום סמינר לא רצה ללכת על זה, פיחדו מכל מיני השפעות וכו' ואז זה התחיל מכמה סמינרים קטנים שהצרפו, ואח"ז גדולים יותר הצרפו כמו גור ועוד, ורק אח"ז הסמינרים הליטאים. בפועל עוז לתמורה רק עזר למורות וללמידות וכן יהיה באופק חדש
מי שירים את הכפפה להתחיל להלחיץ את חינוך העצמאי ברכות יחולו על ראשו
מדויק.

ברכה וישועה

משתמש פעיל
תכל'ס
כנראה שחינוך העצמאי יישאר שוב מאחור
מה אפשר לעשות ?
אולי צריכות המורות להתאגד .ולעשות משהוא ?
תבינו יש כאן הפסד של מאות מיליונים ואולי מיליארד שקל בשנה. מי יכול להרים את הכפפה אצל שדרני הרדיו החדים ועוד שיבינו שזה נזק שאין לו כפרה כל שנה שלא נכנסים לאופק חדש

מנוי חדש

משתמש פעיל
דיברתי בנושא עם אחד העיתונאים החרדיים, הוא אמר שדיבר עם הנהלת החינוך העצמאי ונאמר לו שעובדים על זה בכל המרץ. לדבריהם התהליך לא פשוט והוא ארוך ומורכב בחינוך הכללי לקח 4 שנים עד שכולם נכנסו לתכנית הזו...

דיברתי בנושא עם אחד העיתונאים החרדיים, הוא אמר שדיבר עם הנהלת החינוך העצמאי ונאמר לו שעובדים על זה בכל המרץ. לדבריהם התהליך לא פשוט והוא ארוך ומורכב בחינוך הכללי לקח 4 שנים עד שכולם נכנסו לתכנית הזו...
אם בחינוך הכללי לקח 4 שנים
אז בחינוך העצמאי זה יקח 40 שנה
בקיצור לא לבנות על זה...

אלישא

משתמש רשום
יש למשהו מושג בהנחה שנכנסים האם זה משפיע גם על הממלאות מקום???????

miriamma

משתמש רשום
יש לי מידע מהימן מאוד (מאחד מחברי כנסת של ש"ס ) שהבעיה שהחינוך העצמאי לא ייכנס בשנת תשפד לא עקב חוסר רצון אלא מינהלתית עקב חוסר דיווח במערכת עוש"ר
רשת בני יוסף מדווחת במערכת עוש"ר ולכן יותר קל להם להיכנס לתוכנית אופק חדש בתשפד

אגב ברשת אתמול היה כנס מנהלים בירושלים להכין אותם לרגל המעבר לאופק חדש

נ.ב. מערכת עוש"ר זוהי מערכת שבה מדווחת ההיקף משרה והשעות של עובד ההוראה לחינוך העצמאי יש מערכת סגורה שבה הכל מדווח בלי סכרון עם משרד החינוך

קשתות

משתמש פעיל
בהחלט יש מחסור במורות!
תם העידן שיש יותר מורות ממשרות!
אין מחסור במורות!
אדרבה, כתבו לי היכן ואשלח מועמדות
יש מחסור במ"מ, כי כולן עובדות היום בעבודות קבועות ולא רוצות לקחת עבודות חלקיות/זמניות.

Malki.A

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נורא ואיום שכך!
למה ?למה מורים צריכים להשאר עם המשכורת הזה בעוד שאפשר יותר..
נראה שאם היו רוצים לדחוף את זה היו יכולים וחצי!
זה בכדי שיהיה להם מה להבטיח בבחירות הבאות, יש כאלה שמבטיחים ומקיימים ויש כאלו שמבטיחים על מנת שיהיה להם עוד אפשרות להבטיח..... - על הגב שלנו....

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
שלום רב
גם אני קיבלתי מייל בעבר בנושא גמולים רפרפתי קצת והמשכתי הלאה עד שהחלטתי לבדוק את הנושא לעומק התייעצתי עם יועצי הוראה שהמליצו לסיים את כול הגמולים.
במהלך הזמן סיימתי את הגמולים אני חייבת לומר המשכורת שלי השמינה כך שאני' הורדתי שעות עבודה מהמערכת שעות שלי ולקבל משכורת יותר ממה שקיבלתי.
כול יחידת גמול מזכה את השכר בתוספת של: 1.2% עד לשיעור מקסימלי של 16 יחידות גמול. חישוב לדוגמא משכורת בסך 8000 ₪ העלאת שכר ב כ 16% כ 1280 ₪ נוסף כול חודש במשכורת.
בנוסף בעלי תואר ראשון יכלו להנות מתוספת שכר 24% מהמשכורת. חישוב לדוגמא משכורת עובד ההוראה בסך 8500 ₪ העלאת שכר 24% כ 1920 ₪ נוסף כול חודש במשכורת.

כיום אפשר לעשות 3 גמולים בשנה העלאת שכר ב 3.6% לדוגמא משכורת של 8500 ₪ העלאת שכר בחודש 306 ₪ בשנה 3672 ₪ .
עלות הגמולים 1650 ₪ הגמולים דרך סמינר הישן באזנה בטלפון להרצאות מרתקות וכנראה מפגשים בודדים.
רישום דרך הסמינר בסך 1800 ₪
פחות מחצי שנה לאחר הגמולים החזרתם את ההוצאה...
בדקו אותי איך שגם לכם המשכורת השמינה

זו הזדמנות אחרונה עקב כך שבקרוב רשת מעיין החינוך התורני אוטוטו עוברת לתוכנית אופק חדש כך שלא יהיה ניתן לעשות רק גמול אחד בשנה
ניתן לקבל במייל דוגמאות של תלושים עם השמנת השכר עקב גמולים.

לרישום ולכל שאלה /יעוץ/בדיקת גמולים שלכם וכו':​
<לא ניתן לפרסם מיילים באופן פומבי>
0583280239/ 025372022​
תשובההעברה
מיותר לציין שבעולם הישן זה לא נכון כל החישוב הזה ויש על כך כבר אשכול שלם בפרוג
בעולם הישן כמעט אין משמעות לגמולים בגלל ההשלמה למינימום שוב כבר דובר על זה רבות
אבל אם וכאשר יהיה מעבר לאופק חדש זה ישתנה

נ.ב. זה נראה וכתוב כמו פרסומת לכל דבר ומן הראוי שתפרסם גילוי נאות

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמט

א הַלְלוּיָהּ שִׁירוּ לַיהוָה שִׁיר חָדָשׁ תְּהִלָּתוֹ בִּקְהַל חֲסִידִים:ב יִשְׂמַח יִשְׂרָאֵל בְּעֹשָׂיו בְּנֵי צִיּוֹן יָגִילוּ בְמַלְכָּם:ג יְהַלְלוּ שְׁמוֹ בְמָחוֹל בְּתֹף וְכִנּוֹר יְזַמְּרוּ לוֹ:ד כִּי רוֹצֶה יְהוָה בְּעַמּוֹ יְפָאֵר עֲנָוִים בִּישׁוּעָה:ה יַעְלְזוּ חֲסִידִים בְּכָבוֹד יְרַנְּנוּ עַל מִשְׁכְּבוֹתָם:ו רוֹמְמוֹת אֵל בִּגְרוֹנָם וְחֶרֶב פִּיפִיּוֹת בְּיָדָם:ז לַעֲשׂוֹת נְקָמָה בַּגּוֹיִם תּוֹכֵחֹת בַּלְאֻמִּים:ח לֶאְסֹר מַלְכֵיהֶם בְּזִקִּים וְנִכְבְּדֵיהֶם בְּכַבְלֵי בַרְזֶל:ט לַעֲשׂוֹת בָּהֶם מִשְׁפָּט כָּתוּב הָדָר הוּא לְכָל חֲסִידָיו הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה