כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

מיכי82

משתמש פעיל
איני מנהלת וזה נכון שכל סעיף שנשאר באופק לא מחושב להמרה אבל כך גם זה לא מופיע בשכר שמחושב כך שמורה צריכה להוסיף על השכר המתקבל הרבה רכיבים ושוב זה לא ממש מדוייק,
ולדעתי זה חבל כי הם כן נתנו אפשרות להוסיף תפקידים שונים ובמיוחד שגמול חנ"מ/שילוב משתנה מעט במעבר לאופק ומורות היו רוצות לראות איך זה משפיע על השכר.
בשביל זה יש את מחשבון השכר של יוניק מה כל כך מסובך.

בת צלופחד

משתמש רשום
מנהלות בבי"ס חינוה"ע קיבלו היום הנחיות לסימולטור וכן הודעה שהיום/ מחר יגיע שו"ת מכל השאלות שהתקבלו ע"י המנהלות והמפקחות, התשובות יהיו מגובות ע"י המשפטנים של חנוה"ע או מבוססים על מסמכים של משרד החינוך.
נקווה שיהיו כמה שאלות שיתבהרו.
אם המסמך יגיע אלי אצרף בל"נ.

חיהחנה

משתמש פעיל
1.כן
2.תוספת 2016 ו2022
3.לא יודע בבירור אבל נראה לי שלפי מקצועית
4.כיום לא בשנה הבאה כנראה יהיה אבל עדיין לא הוסכם שיעור הגמול
מה זאת אומרת אם השנה קיבלתי חינוך אז אני לא אקבל גמול חינוך או שהדרגה שלי תהיה נמוכה?

ימג

משתמש חדש
כל הנושא עם הסימולטור מריח שזה לא הולך להיות אופק חדש מלא מלא
כנראה שיהיו קיצוצים בדרך ...
אחרת מה רע במחשבון יוניק
הלוואי שאתבדה אבל זאת התחושה שלי

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כל הנושא עם הסימולטור מריח שזה לא הולך להיות אופק חדש מלא מלא
כנראה שיהיו קיצוצים בדרך ...
אחרת מה רע במחשבון יוניק
הלוואי שאתבדה אבל זאת התחושה שלי
יש קיצוצים על הדרך מידיעה ברורה!!!

חוחית

משתמש סופר מקצוען
עדיין לא פירטו
אבל הודיעו שלא ישלמו 100% שמעתי את זה מהפרויקטורית שהם שכרו לעינייני אופק חדש
אם כך,
אסור לחתום על ההצטרפות!
לא יעלה על הדעת שמורות יעבדו קשה יותר ויפסידו!
זה פשוט מפוצץ!!!

good things

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הם מקבלים 100% הבעיה שאין להן מימון למנהלה הענקית והמסואבת שלהם

בת צלופחד

משתמש רשום
זה ממש עושק!!
באמת היה נראה לי מאד מוזר כי חישבתי דרגה בצורה מאד ברורה ופשוטה ובסימולטור יצא נמוך יותר משמעותי, מצד שני הרי משרד החינוך עצמו יקבע את הדרגה והבנתי שנפתח אגף שלם וחדש בחינוך עצמאי שיושבות שם צצות של משרד החינוך והם מעכשיו החשבות והאחראיות והכסף אמור לזרום ישירות ואילו צוות החשבות של חינוך עצמאי יעסוק רק עם המורים שבחרו להישאר בעולם ישן או שלא יכלו להצטרף.
וכן מצרפת כאן מכתב של סורוצקין שבו הוא מדגיש ששכר המורים מעתה שווה לגמרי---
פשוט "אל תבטחו בנדיבים"...
השאלה אם נדפוק את עצמנו אם נחתום.

קבצים מצורפים

• אגרת המנכ''ל למנהלים ולמורים - אופקים שנה''ל תשפ''ד.pdf
    KB 170.8 · צפיות: 47

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כז

א לְדָוִד יְהוָה אוֹרִי וְיִשְׁעִי מִמִּי אִירָא יְהוָה מָעוֹז חַיַּי מִמִּי אֶפְחָד:ב בִּקְרֹב עָלַי מְרֵעִים לֶאֱכֹל אֶת בְּשָׂרִי צָרַי וְאֹיְבַי לִי הֵמָּה כָשְׁלוּ וְנָפָלוּ:ג אִם תַּחֲנֶה עָלַי מַחֲנֶה לֹא יִירָא לִבִּי אִם תָּקוּם עָלַי מִלְחָמָה בְּזֹאת אֲנִי בוֹטֵחַ:ד אַחַת שָׁאַלְתִּי מֵאֵת יְהוָה אוֹתָהּ אֲבַקֵּשׁ שִׁבְתִּי בְּבֵית יְהוָה כָּל יְמֵי חַיַּי לַחֲזוֹת בְּנֹעַם יְהוָה וּלְבַקֵּר בְּהֵיכָלוֹ:ה כִּי יִצְפְּנֵנִי בְּסֻכֹּה בְּיוֹם רָעָה יַסְתִּרֵנִי בְּסֵתֶר אָהֳלוֹ בְּצוּר יְרוֹמְמֵנִי:ו וְעַתָּה יָרוּם רֹאשִׁי עַל אֹיְבַי סְבִיבוֹתַי וְאֶזְבְּחָה בְאָהֳלוֹ זִבְחֵי תְרוּעָה אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה לַיהוָה:ז שְׁמַע יְהוָה קוֹלִי אֶקְרָא וְחָנֵּנִי וַעֲנֵנִי:ח לְךָ אָמַר לִבִּי בַּקְּשׁוּ פָנָי אֶת פָּנֶיךָ יְהוָה אֲבַקֵּשׁ:ט אַל תַּסְתֵּר פָּנֶיךָ מִמֶּנִּי אַל תַּט בְּאַף עַבְדֶּךָ עֶזְרָתִי הָיִיתָ אַל תִּטְּשֵׁנִי וְאַל תַּעַזְבֵנִי אֱלֹהֵי יִשְׁעִי:י כִּי אָבִי וְאִמִּי עֲזָבוּנִי וַיהוָה יַאַסְפֵנִי:יא הוֹרֵנִי יְהוָה דַּרְכֶּךָ וּנְחֵנִי בְּאֹרַח מִישׁוֹר לְמַעַן שׁוֹרְרָי:יב אַל תִּתְּנֵנִי בְּנֶפֶשׁ צָרָי כִּי קָמוּ בִי עֵדֵי שֶׁקֶר וִיפֵחַ חָמָס:יג לוּלֵא הֶאֱמַנְתִּי לִרְאוֹת בְּטוּב יְהוָה בְּאֶרֶץ חַיִּים:יד קַוֵּה אֶל יְהוָה חֲזַק וְיַאֲמֵץ לִבֶּךָ וְקַוֵּה אֶל יְהוָה:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

מנדלה במטבח • אתגר 53

לוח מודעות

למעלה