כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

י מ

משתמש פעיל
בבני יוסף יכנסו רק בתי ספר בהם ל70% מצוות ההוראה יש תואר אקדמאי או אקווילנטי
האפשרות להיכנס לאופק חדש ללא תואר ובהתחיבות לסיימו תוך 4 שנים-עדיין לא אושרה

ת'כלס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הפקות ואירועים
זה מצחיק
זכור לי לפני כמה וכמה שנים כשהיה חדש התחננו שיקחו את הרפורמה
והיום...

בת ה

משתמש רשום
לי לא תקנו את הוותק (עובדת בחינוך העצמאי את הקף המשרה כן!)
עולם הפוך ראיתי....

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
מי יודע מה לגבי התתי"ם של מוכש"ר
בכנס של בני יוסף למנהלים אמרו
שבשלב ראשון יכנסו הרשתות ורק שנה הבאה יכנסו שאר המוכש"ר
החכם עיניו בראשו
מי שבמוכש"ר שיעבוד כעת לסדר ותק, גמולים, תארים, מורה אם, מחנך כיתה, ז-ח

יועץ ארגוני פדגוגי

מהמשתמשים המובילים!
איך זה יתבצע בפועל?
המורות תלמדנה עד 4? תהיה מערכת הזנה לתלמידות? יתווספו שעות לימוד לכיתות?
זה חובה או נתון לבחירה?
בית הספר ימשיך כמו שהיה
אם יש יוח"א והזנה הם יקבלו
יש הבדל בין שעות הלימוד לשעות ההוראה (והשהיה והפרטני)
כך בהחלט יכול להיות מורות שיצטרכו להישאר עד 4
מאוד תלוי אם יש יום חופשי, יום שישי, יום קצר
מורה צריכ/ה 36 ש"ש
שמתחלקים עד 8.5 שעות הוראה ביום
לדוגמא מורה שלא עובדת בשיש לה יום חופשי
צריכה לעבוד 8 שעות ביום + 4 בשישי
מתחילה ב8.00 מסיימת בסביבות 15.30-16.00
תלוי בשעת התחלה מדוייקת אורך ההפסקות

נבחר

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
בשיחה שקיים שר החינוך ביטון ביום שלישי עם מנהלים ברשת "בני יוסף", הציג השר בפני המנהלים מהלכים שהוא מקדם במשרד לטובת רשתות החינוך החרדיות, בהם שינוי הקריטריונים להצטרפות לרפורמת "אופק חדש", שתעלה באופן משמעותי את שכר המורים.
משרדי החינוך והאוצר קבעו, עוד בשלב גיבוש הרפורמה המקורית ב–2008, כי התנאי להצטרפות לרפורמה המבוקשת הוא ש–70% מהמורים יהיו בעלי תואר אקדמי. בפגישה עם המנהלים אמר ביטון כי הוא פועל לביטול תנאי זה. כמו כן, ביטון פועל לכך שגם מורים שלומדים לתואר ראשון אך טרם השלימו אותו יוכלו לקבל את תוספת השכר. השר סיפר שהוא נמצא "בקשר שוטף" עם מנהלי הרשת, בניסיון לקדם את כניסת הרפורמה בהקדם. (ציטוט מאתר כל שהוא)

קובי הלוי

משתמש רשום
בעניין אופק חדש בחינוה"ע, משיחות עם גורמים בכירים במשרד החינוך וכן עם ההנהלה של החינוה"ע, בגדול כל העניין הוא בירוקרטי לחלוטין כך שהחינוה"ע נערך בהחלט לאפשרות כניסה לאופק חדש אך אין לו כרגע תשובה ממשרד החינוך, למה רשת בני יוסף ודאי בפנים אם תשאלו את סביבת השר ביטון יאמרו לכם שהם בניגוד לחינוה"ע היו מדווחים במערכת עוש"ר וכו' וכו' מותר ךומר את האמת שהשהר ביטון היה מנכ"ל רשת בני יוסף ואידך זיל גמור, והכל בסדר כיון שהיה ברור שלא יצליחומל הכניס את כולם תוך שנה,
אדגיש אין באמור לשלול אפשרת כניסה אלא לומר שצריך אך ורק תפילות ונכון לעכשיו לא"א אין תשובה נוספת בעניין כולל הרב סורוצקין
בכנס המנהלות לא היו דיבורים רשמיים על אופק חדש!
אשאל בציניות את כל אלו שתהו מי הם אותם אנשים שמקושרים לחכי"ם ולגורמים בכירים עלומים- איך יש לכם תקן בחינוה"ע אם אין לכם שום מכר / קרוב משפחה שהוא חבר כנסת או משהו כזה?:)

אשאל בציניות את כל אלו שתהו מי הם אותם אנשים שמקושרים לחכי"ם ולגורמים בכירים עלומים- איך יש לכם תקן בחינוה"ע אם אין לכם שום מכר / קרוב משפחה שהוא חבר כנסת או משהו כזה?:)
יש לי תקן כי הקב''ה ברוב רחמיו וחסדיו דאג לי לכישורים
אני לא מהמסכנים שהקב''ה דאג להם לקשרים...
גם כל המורים אצלינו מוכשרים לא מכיר אחד שמקושר
דווקא כאן באשכול נראה שיש הרבה מקושרים...

פוניבז'-וולף

משתמש פעיל
לי לא תקנו את הוותק (עובדת בחינוך העצמאי את הקף המשרה כן!)
עולם הפוך ראיתי....
הותק הוא במשרד החינוך, תביאי אישור שעבדת כו"כ שנים ותקבלי. זה בכלל לא קשור לחינוך העצמאי.
גם אצלנו כיון שהתחיל במילוי מקום היינו צריכים לפנות אליהם וקיבלנו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה