כל הפרטים על הצטרפות החינוה''ע ובני יוסף לאופק חדש

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
-ראשית, אמרו לנו שלא מקבלים שכר על שעת תפילה, זה נכון או תלוי בבעלות(לא מנהלת בי"ס)
בעולם ישן זה נכון. לא יודעת אם זה רשמי, אבל עוד לא שמעתי על מקום שמשלם את זה.
שנית, אני עם תואר אמ.איי, ותק 13, כללל הגמולים מחנכת ומשרת אם. באיזו דרגה אכנס, לדעתך?
אני לא סגורה לגמרי על ההמרה למ.א. מצטערת

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
כן אדם בכיר שמאוד מבין באופק הוא זה שקידם את נושא האופק בחינוך החרדי ישב בכנסת ושעות עם כל הטפסים והטבלאות, ולפי התלוש שלי עשה איזה שהוא שכלול,

מעניין איזה דרגה את חושבת?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
כן אדם בכיר שמאוד מבין באופק הוא זה שקידם את נושא האופק בחינוך החרדי ישב בכנסת ושעות עם כל הטפסים והטבלאות, ולפי התלוש שלי עשה איזה שהוא שכלול,

מעניין איזה דרגה את חושבת?
לי יצא 1.5 :oops:
הוא הכניס את כל השכר, או רק את המרכיבים שמחושבים בהמרה?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
את בטוחה שאת יודעת לעשות את ההמרה?
קראתי הרבה על הנושא, ובדקתי כמה המרות שנעשו בפועל- והן התאימו לחישוב שלי. (בעיקר המרות של מורות עם ב"א. בהמרות של גננות או או של מורות עם בכיר אני פחות בטוחה)
יכול להיות שאני טועה. מקווה בשבילך

יאט

משתמש פעיל
קראתי הרבה על הנושא, ובדקתי כמה המרות שנעשו בפועל- והן התאימו לחישוב שלי. (בעיקר המרות של מורות עם ב"א. בהמרות של גננות או או של מורות עם בכיר אני פחות בטוחה)
יכול להיות שאני טועה. מקווה בשבילך
שיעשה לי גם אני ממש אשמח הוא נשמע לארג’

ה' אחד ושמו אחד

משתמש פעיל
אך אני חושבת שבשביל לעשות את הדרגה את צריכה את כל הפרמטרים שיש לי בתלוש,
גמול חנ"מ
גמול חינוך כיתה
גמול הדרכה
משרת אם
8 גמולים
כפל תואר
BA
אני יודעת שחנ"מ וחינוך מוסיפים הרבה לדירוג לא?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אך אני חושבת שבשביל לעשות את הדרגה את צריכה את כל הפרמטרים שיש לי בתלוש,
גמול חנ"מ
גמול חינוך כיתה
גמול הדרכה
משרת אם
8 גמולים
כפל תואר
BA
אני יודעת שחנ"מ וחינוך מוסיפים הרבה לדירוג לא?
גמול חנ"מ וגמול חינוך לא נכנסים לחישוב למיטב ידיעתי, כי הם קיימים גם באופק.
לגבי גמול הדרכה אני לא יודעת, אולי זה מה שעושה את ההבדל (אם כי אני מניחה שגם הוא לא נכנס, כי גם הוא קיים גם באופק. שווה לבדוק)

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
@טילון הסתבכתי
האם תוכלי לחשב לי גם?
20 שנות ותק BA ובכיר (כפל תואר) 9 גמולים
ומשרת אם.
אני בד"כ לא מחשבת למי שמבקש, כי אני לא אגמור עם זה...
רק במקרה של @ה' אחד ושמו אחד חישבתי כי היא לא ביקשה שאחשב לה, אלא ניסתה להבין למה יש פער בין הדוגמה שהבאתי למה שאמרו לה.

אינסוף

משתמש מקצוען
אבל כן אשאל שאלה אחרת-
מי הכתובת אליה ניתן לפנות לברור מוסמך?
במשרד החינוך מסרבים לענות למי שעדיין לא באופק חדש
בחינוך העצמאי עדיין לא מספיק מכירים נתונים.
האם ישנם רואי חשבון שמבינים בזה?

טילון

מהמשתמשים המובילים!
עריכה והפקת סרטים
אבל כן אשאל שאלה אחרת-
מי הכתובת אליה ניתן לפנות לברור מוסמך?
במשרד החינוך מסרבים לענות למי שעדיין לא באופק חדש
בחינוך העצמאי עדיין לא מספיק מכירים נתונים.
האם ישנם רואי חשבון שמבינים בזה?
יש חברות שמתעסקות בזה.
לא יודעת אם מותר לפרסם פה.

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
מי מקבל תוספת של 12.5% בהמרה בשל שעות חטיבת ביניים?
באיזה תנאים?
‏‏לכידה.JPG

win watch

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בלת"ק
מי שאין לו משרה מלאה ויש וותק עם 6 גמולים
שניה לפני BA כמה זה משמעותי האופק חדש במשכורת?

ש.ז.י.

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אבל יש מקדם המרה שונה לשעות חטיבה עפ"י הטבלה, הפער הוא של 10% ממורה א-ו
כאן יש תוספת נוספת

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  6  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה