כל המידע על קרית אתא

אילן 777

משתמש פעיל
שמעתי עליו שהוא מתווך דירות להשקעה במחירים זולים לשיפוץ אבל לא שמעתי ממישהו שגם הצליח לממש את כל ההרים והגבעות שהוא מבטיח מעניין אותי אם יש בזה משהוא

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
אהה
נכון.
השיפוץ עוד 100 אש"ח כדי להפוך לטרקלין וזה 100 אשח שהוא לא חלק מהמשכנתא והמחיר הסופי יוצא כמעט כמו דירה נורמלית בבית שמש רק בלי הנסיעות המתישות למרכז
לא מדוייק. דירת 4 חדרים בבית שמש עולה לפחות מליון ארבע מאות. בקריית אתא את אותה גודל דירה אפשר בקלות למצוא במיליון מאה- מאה חמישים לאחר שיפוץ.
אין על איכות חיים של פריפריה, נקודה.
גרתי בפריפריה 20 שנה, עברתי למרכז לכמה שנים וחזרתי לפריפריה, זה פשוט אי של שפיות.

פרחוני

משתמש מקצוען
שמעתי עליו שהוא מתווך דירות להשקעה במחירים זולים לשיפוץ אבל לא שמעתי ממישהו שגם הצליח לממש את כל ההרים והגבעות שהוא מבטיח מעניין אותי אם יש בזה משהוא
אני ראיתי דירות שהוא שיפץ נראה מהמהם הוא הראה לי גם חוזים של דירות מחולקות ב-2750

פרחוני

משתמש מקצוען
מעניין אותי לשמוע ממישהו שהתנסה איתו ולא מהסיפורים שלו זה מבחינתי לא אמין
תדבר איתו שיביא לך טלפונים של לקוחות מרוצים
לפני שקניתי ממנו הוא הביא לי טלפונים של אנשים מהמרכז מאותו בנין שקניתי שהכרנו והם אמרו שהוא הבטיח להם 4000 ותחלס יצא יותר

אחת צפונית

משתמש מקצוען
יש את "העגלה" שזו מסעדה בשרית טעימה מאד בהכשר הרב מחפוד
יש את "הפינה של שלומי" שזה גם הכשר הרב מחפוד
יש 3 מקומות שמוכרים בהם קרפים וופל בלגי כמו קפיטריות שהם בהכשר ברב דיסקין הרב של קרית אתא
וזה הכשר מצויין
יש את מסעדת "גרג" שהיא חלבית ובהכשר בית יוסף
יש מאפיות טובות עם הכשר מצויין אחת עם בד"ץ ושלוש נוספות עם הכשר של הרב דיסקין , רבה של קרית אתא
גרג גם הרב דיסקין

ישראלה ישראלי

משתמש סופר מקצוען
בקשר לדירות להשקעה תבדקו טוב
שמעתי שיש בקרית אתא אחד שמתחייב לך שכירות מטורפת לשנה.
בפועל מתברר שהוא מוכר דירה בהרבה יותר כסף, משלם בשנה הראשונה ועוזב אותך לאנחות.
שימו לב

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
לא מדוייק. דירת 4 חדרים בבית שמש עולה לפחות מליון ארבע מאות. בקריית אתא את אותה גודל דירה אפשר בקלות למצוא במיליון מאה- מאה חמישים לאחר שיפוץ.
אין על איכות חיים של פריפריה, נקודה.
גרתי בפריפריה 20 שנה, עברתי למרכז לכמה שנים וחזרתי לפריפריה, זה פשוט אי של שפיות.
אז לשלם מליון מאה חמישים ולגור בקריית אתא?:eek:
נשמע לי מטורף.
אני יותר שומעת על כאלה שהלכו לקרית אתא כי אין להם את המיליון. פחות בגלל איכות חיים.
ואגב, חוץ מבני ברק וירושלים שבאמת קשה לראות אנשים מזיעים בשביל לגור דווקא שם, יש עוד המון מקומות מעולים במרכז עם איכות חיים נדירה

בני קרית אתא

משתמש רשום
אז לשלם מליון מאה חמישים ולגור בקריית אתא?:eek:
נשמע לי מטורף.
אני יותר שומעת על כאלה שהלכו לקרית אתא כי אין להם את המיליון. פחות בגלל איכות חיים.
ואגב, חוץ מבני ברק וירושלים שבאמת קשה לראות אנשים מזיעים בשביל לגור דווקא שם, יש עוד המון מקומות מעולים במרכז עם איכות חיים נדירה
הדירות הרגילות בקרית אתא זה ב800 מה שתקבלי במליון מאה חמישים זה דירת גן עם חצר גדולה או דירה עם מרפסת ענקית וכמובן 5 חדרים משופצת קומפלט

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה