כל המידע על קרית אתא

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
חריש איזה סגנון תושבים יש שמה מודרנים ,ליטאים , ספרדיים, אשכנזיים ?
בלי ללכלך על מקומות אחרים אבל בחריש אין עדיין כלום ואפילו עבודות לנשים אין באזור
לא מלכלכת ולא ממליצה
הקהילה בחריש עדיין בחיתוליה ומי ששוקל לעבור לפריפריה- יש מקום להתארגנות לפי קהילות שם
יש שם חסר גדול מאוד באנשים פעילים שירימו את המקום, שידאגו לכשרות לחנויות
שייצגו את הציבור החרדי ועוד
לאנשים שיש כוחות ויכולות יכול להתאים מאוד
(כותבת מנסיון של קרובה שעברה לשם לפני כמה שבועות)
ולגבי עבודה- לא יודעת באיזה תחום יש ואיזה אין
אישית זאת שעברה לשם קיבלה עבודה מעולה לפני שעברה
(עבודה שבחיים לא היתה מקבלת במרכז. חסר כח אדם מקצועי ומנוסה)

נשמע שהוואקום שם הוא דבר די זמני, לא חושבת שישאר כך לזמן ארוך
עכשיו זה המצב.

בני קרית אתא

משתמש רשום
לא מלכלכת ולא ממליצה
הקהילה בחריש עדיין בחיתוליה ומי ששוקל לעבור לפריפריה- יש מקום להתארגנות לפי קהילות שם
יש שם חסר גדול מאוד באנשים פעילים שירימו את המקום, שידאגו לכשרות לחנויות
שייצגו את הציבור החרדי ועוד
לאנשים שיש כוחות ויכולות יכול להתאים מאוד
(כותבת מנסיון של קרובה שעברה לשם לפני כמה שבועות)
ולגבי עבודה- לא יודעת באיזה תחום יש ואיזה אין
אישית זאת שעברה לשם קיבלה עבודה מעולה לפני שעברה
(עבודה שבחיים לא היתה מקבלת במרכז. חסר כח אדם מקצועי ומנוסה)

נשמע שהוואקום שם הוא דבר די זמני, לא חושבת שישאר כך לזמן ארוך
עכשיו זה המצב.
סתם לידיעה המחירים בחריש ממש יקרים הכי זול שם זה מעל מליון

9

90635

אורח
איזה סגנון האנשים? זה מקום קהילתי יחסית או שיותר מעורבב וכל אחד לעצמו ומוצא לו את חבריו?
קרית אתא מאד מגוונת
חסידי מאקווא
ספרדים
אשכנזים
אני יודע על האשכנזים , שלפני 4 שנים היו רק 40 משפחות ובשנה האחרונה הגיעו למעלה מ65 משפחות אשכנזיות לקהילה ומרוצות לגמריי ונהנות מאד

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
המון פעמים מדברים על זה ששוה לעבור לפריפריה ואז לקבל איכות חיים במקום לחיות בדירה ישנה וקטנה במרכז.
אני הגעתי לקרית אתא לראות את הדירות שם ונחרדתי.
המתווכת הראתה לנו דירה אחרי דירה מוזנחת ישנה וצפופה. והכל באזור החרדי יחסית
שנבהלתי היא הסבירה שיש דירות הרבה יותר טובות רק יותר יקרות אחרי ששמעתי את המחיר הבנתי שלגור בבית שמש יהיה יותר שווה.
מכירה מישהי שהרחיקה נדוד עד עפולה וגרה שם בחורבה.
אני חושבת- אם כבר ללכת רחוק אז לפחות לגור בתנאים נורמליים.
ואם לשלם המון כסף על לגור בתנאים נורמליים אז כבר עדיף לגור במרכז...

9

90635

אורח
המון פעמים מדברים על זה ששוה לעבור לפריפריה ואז לקבל איכות חיים במקום לחיות בדירה ישנה וקטנה במרכז.
שנבהלתי היא הסבירה שיש דירות הרבה יותר טובות רק יותר יקרות אחרי ששמעתי את המחיר הבנתי שלגור בבית שמש יהיה יותר שווה.
אבל עדיף לשלם קצת יותר יקר בקרית אתא ולקבל רוגע בחיים ושלווה ולא להט אחרי החיים , ובמרכז זה להט חסר תקדים
ויצא מכלל פורפורציות , ואני צודק במאה אחוז

9

90635

אורח
איזה איזורים הקהילה החרדית ממוקמת ?
השאלה אם אתה יודע ומכיר אני יכול להגיד לך
סוקולוב , המייסדים , שדרות הצינות , שדרות המגינים , נורדאו , הרצל, פינסקר , וכו "

בני קרית אתא

משתמש רשום

מוזר..
באזור החרדי ניתן לקנות דירה 3 חדרים משופצת קומה ראשונה ב720 אלף לעומת זאת בבית שמש עולה מליון 300 שזה פער מטורף
חוץ מיזה שבשביל עבודה צריך לנסוע עד ירושלים שזה מטורף בפקקים

shiralove

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

מה את משווה דירה 3 חדרים בקרית אתא עולה בסביבות ה 800k ודירה בירושלים עולה 1.5 m (תלוי בשכונה)
ושניהם ישנות

Sara led

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מענין..
באזור החרדי ניתן לקנות

מוזר..
באזור החרדי ניתן לקנות דירה 3 חדרים משופצת קומה ראשונה ב720 אלף לעומת זאת בבית שמש עולה מליון 300 שזה פער מטורף
חוץ מיזה שבשביל עבודה צריך לנסוע עד ירושלים שזה מטורף בפקקים
אז המחירים ירדו?

אני מדברת על לפני 4 שנים שהיא אמרה שאין סיכוי למצוא בפחות מ800 אשח דירה נורמלית ובבית שמש אלו בערך היו המחירים

9

90635

אורח
אז המחירים ירדו?

אני מדברת על לפני 4 שנים שהיא אמרה שאין סיכוי למצוא בפחות מ800 אשח דירה נורמלית ובבית שמש אלו בערך היו המחירים
חבל שאנשים מסתכלים רק על המחירים , צריך גם איכות חיים גם על זה משלמים לא לשכוח
לפעמים עדיף לשלם קצת יותר ולקבל שפע של חיים טובים ומאושרים כמוני :D:D

shiralove

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חבל שאנשים מסתכלים רק על המחירים , צריך גם איכות חיים גם על זה משלמים לא לשכוח
לפעמים עדיף לשלם קצת יותר ולקבל שפע של חיים טובים ומאושרים כמוני :D:D

לפעמים ההפרש הזה זה הפרש של משכנתא חונקת כל חודש ובקריות יש איכות חיים לדעתי הרבה יות מבית שמש ובני ברק
(הקרבה לחיפה נותנת הכל - לא חסר עבודה חנויות )

shiralove

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

הרגע חיפשתי יש ב K750 דירה 95 מטר משופצת (לא יודעת אם אזור חרדי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה