כל המידע על קרית אתא

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

בני קרית אתא

משתמש רשום
טעות בידך
לקרית אתא כנראה יש הרבה מעלות אבל רק חשוב לדעת מה שאמר לי קרוב שגר שם הכולל המרכזי של הקהילה הליטאית נסגר זמן הבא זה אומר שאין שום כולל ליטאי המיועד לאברכים צעירים, אני חושב שזה נתון מאד משמעותי לזוג שרוצה לגור שם!!!
טעות בידך

ישראל העם

משתמש פעיל
אוקיי נברר וסליחה אם הוצאתי שם רע אדרבה כולנו שמחים על כל קהילה שמתפתחת בארץ.

עט

משתמש מקצוען
ואז לנסוע לחיפה בדרך?, רק מבית שמש לירושלים יש פקקים?
ובחיפה אין ריצות לחנויות, שם צועדים בלחש ברחובות ממוזגים והחפצים באים אליך הבייתה לבד - לא כמו בבני ברק.

איך ידעת ???

כן, בדיוק, אין פקקים בין קרית אתא/רכסים לחיפה, מקסימום קצת עומס שאז לוקח רבע שעה במקום 10 דקות נסיעה

וכן, הרבה יותר רגוע בחנויות וברחובות ........

דאוד

משתמש רשום
עריכה תורנית
צריך לצאת מהריבוע הזה של בני ברק ירושלים בית שמש וקרית ספר
אנשים צריכים להבין שיש עולם שלם גם מחוץ לערים האלה
ואנשים שם לא יסכימו להחליף את המגורים שלהם במגורים בערים הצפופות והיקרות במרכז

צאו בהמוניכם לפריפריה
אני לא מסכים
כי בדרך כלל אופציות ההשתכרות הן של האשה והן כוללים פחותות בהרבה ובעיקר מניבות פחות ולעיתים הרבה פחות פחות כך שזה מתקזז עם המשכנתא.

נדוניה כהלכה

משתמש סופר מקצוען
עריכה תורנית
אני לא מסכים
כי בדרך כלל אופציות ההשתכרות הן של האשה והן כוללים פחותות בהרבה ובעיקר מניבות פחות ולעיתים הרבה פחות פחות כך שזה מתקזז עם המשכנתא.

מתוך הכתבה על הפריפריה במוסף יתד השבוע חוה"מ
"לוקחים מכל מקום חיסרון אחד ו'מלבישים' אותו על יתר המקומות, וממילא יוצא ש'בכל' קהילות הפריפריה ,אין עבודה, המרחק הוא נורא וכיו"ב. יתכן שניתן למצוא בערי הפריפריה חסרונות כמו בכל עיר אחרת, אבל ב'גדול' החיים בקהילות אלו רגועים, עם מוסדות מצוינים וחיי קהילה שלא מוצאים בריכוזים הגדולים"…

chaia

משתמש מקצוען
אני לא מסכים
לא נכון
יש עבודות שקשה בהן למצוא עבודה בפריפריה ויש עבודות שיותר קל למצוא בהן עבודה מאשר במרכז, וכל עיר בפריפריה זה שונה.
ובאופן כללי כשאני מסתכלת מסביבי מי שרוצה למצוא עבודה- עובדת, ומי שמדברת רק כמה היה לה טוב בעבודה במרכז ושפה בפריפריה אין עבודה כמו בחלומות שלה לא תמצא אף פעם עבודה.

פרחוני

משתמש מקצוען
אני לא מסכים
יש גם ערים כמו קרית ספר לדוגמא שגם שם קשה למצוא עבודה,
לא צריך להגיע עד לפריפריה...
תלוי באיזה מקצוע מחפשים,
צריך לבדוק כל מקום לגופו

לייבובוש

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכון מאד ואנשים משלמים מלא כסף לשכירות גם בבני ברק וגם בירושלים
ובירושלים משלמים מלא על שכירות , העיקר שיגידו שהם גרים בירושלים
צאו לפריפרייה ותחיו פחות עם חובות , פחות משכנתא , חיים טובים ואיכותיים , עם כסף קל

הבעיה היא שלפעמים יותר קשה למצוא עבודה טובה ומתאימה בפריפריה....כך שמעתי...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה