כל האאוטלוק שלי נמחק!!!!

גרפוטו

משתמש מקצוען
היה לי בתיבת האוטלוק כמה מאות הודעות דואר שהכילו קבצים חשובים ודחופים מאוד, ועכשיו פתאום הוא נתקע, לא זז, ו... נמחק הכל!!! כאילו אין הודעות בתיבת דואר נכנס! מה עושים??? יש דרך לשחרר את זה?

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
מי ספק האינטרנט שלך?
סיכוי גדול שהמיילים האחרונים כן קיימים על השרת

גרפוטו

משתמש מקצוען
הספק שלי הוא 012
נכנסתי לשם, ויש שם רק את האחרונים ממממש, שקיבלתי בדקות האחרונות, אבל לא את הדברים החשובים לי באמת...
יש סיכוי שגם אם זה לא על האינטרנט זה אצלם?

גרפוטו

משתמש מקצוען
חברה אמרה לי לנסות 'שחזור מערכת' מי יודע איך עושים זאת?

eden7115

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
פשוט מאוד:
התחל -> כל התוכניות -> עזרים -> כלי מערכת -> שחזור המערכת.
בוחרים נקודת שחזור לפני שקרתה התקלה (אפשר גם ללפני יום-יומיים או יותר) ולוחצים על שחזור.

סתם כך, לי לא נראה שזה יפתור את הבעיה אבל אולי שווה לנסות.
בתיבה של 012 באינטרנט אמורות להיות לך כל ההודעות שהתקבלו לאימל הזה ללא כל קשר לאאוטלוק. כדאי לברר איתם.

trew

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
כן רק השאלה כמה מקום של תיבת מייל הם מקציבים

גרפוטו

משתמש מקצוען
דיברתי איתם מייד, אבל הם אמרו שכל מה שירד כבר לאאוטלוק, נמחק מהשרת שלהם, ומדובר על חומר שהגיע אלי ביומים שלושה האחרונים, לפני סגירת מגזין, תיקונים, מודעות ועוד ועוד, חלק אפילו לא הספקתי לראות ממי זה..., אני מנסה שיחזור מערכת, אולי...

מאירי5

משתמש רשום
משתתף בצערך.
קורה ומעצבן.
עצה על להבא: להגדיר באאוטלוק בתפריט: כלים>חשבונות>מאפיינים>מתקדם
לסמן V באופציה של "השאר עותק של ההודעות בשרת", ואז אם התיבה בשרת היא לא מידי גדולה או שמקבלים המון חומר כבד, לסמן V בתיבה של "הסר מהשרת לאחר XX ימים". (שוב, תלוי בגודל התיבה ובגודל הקבצים. אם פותחים תיבה בג'ימייל יש שפע של מקום)
ואז ההודעות נשמרות גם בשרת.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  3  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה