עזרה כיריים - אינדוקציה - גז - חשמל

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
הדברים אמורים לגבי הכיריים.
לי יש כיריים חד פאזי, על אף שיש לי גם הכנה לתלת פאזי, ויש הגבלה על הלהבות.
ביררתי אצל חנויות ואמרו שאם הכיריים תלת פאזי אפשר להשתמש בכולם.
אני מצרף תמונה
1657256403684.png

יש שכתוב רק חד פאזי ויש שתומך בשתיהם מה ההבדל ?

בונה אתרים

משתמש פעיל
בכיריים שכתוב לבחירה
אפשר לחבר שני חוטי של פאזה על פאזה אחת,
וההבדל בפועל יהיה שיהיה אפשר להרתיח בו זמנית רק 2 סירים ולא 4 סירים

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
בקיצור אני רוצה כירים אינדוקציה של אלקטרלוקס (אלא א"כ מישהו יאמר לי שזה לא טוב)
מישהו יכול להמליץ על חנות או מישהו שמוכר את זה בזול (הצילומים שהבאתי זה מאתר והמחיר של המשטח גמיש כולל אפשרות לאיחוד שני אזורי חימום נפרדים לאזור חימום אחד גדול יותר הוא בסביבות 2100 האם מישהו מצא ביותר זול?)

שע

משתמש צעיר
איזה אינדוקציה מומלצת אלקטרלוקס או בוש??בתלת פאזה?

mset

משתמש פעיל
בוקר טוב!!

איך זה הגיוני פער של 700 שח בין כיריים אנידוקציה דגם

Bosch PIE611BB1E​

בזאפ

בקרו בני הישיבות ובעוד משווקים מאנ"ש
איפה הטעות שלי?

אחד מאנ"ש

משתמש צעיר
בוקר טוב!!

איך זה הגיוני פער של 700 שח בין כיריים אנידוקציה דגם

Bosch PIE611BB1E​

בזאפ

בקרו בני הישיבות ובעוד משווקים מאנ"ש
איפה הטעות שלי?
בעיקרון ההבדל הוא בין יבואן רשמי ללא רשמי
אבל מבירורים שאני עשיתי לאחרונה חשמל הקרן ודו' לא ממש זולים
אני קניתי באתר הזה קישור שהם נותנים שירות טוב והם מביאים מיבואן רשמי (אם אתם מוצאים באתר אחר את אותו דגם ביותר זול ומאותו יבואן הם גם מורידים את המחיר)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קמז

א הַלְלוּיָהּ כִּי טוֹב זַמְּרָה אֱלֹהֵינוּ כִּי נָעִים נָאוָה תְהִלָּה:ב בּוֹנֵה יְרוּשָׁלִַם יְהוָה נִדְחֵי יִשְׂרָאֵל יְכַנֵּס:ג הָרֹפֵא לִשְׁבוּרֵי לֵב וּמְחַבֵּשׁ לְעַצְּבוֹתָם:ד מוֹנֶה מִסְפָּר לַכּוֹכָבִים לְכֻלָּם שֵׁמוֹת יִקְרָא:ה גָּדוֹל אֲדוֹנֵינוּ וְרַב כֹּחַ לִתְבוּנָתוֹ אֵין מִסְפָּר:ו מְעוֹדֵד עֲנָוִים יְהוָה מַשְׁפִּיל רְשָׁעִים עֲדֵי אָרֶץ:ז עֱנוּ לַיהוָה בְּתוֹדָה זַמְּרוּ לֵאלֹהֵינוּ בְכִנּוֹר:ח הַמְכַסֶּה שָׁמַיִם בְּעָבִים הַמֵּכִין לָאָרֶץ מָטָר הַמַּצְמִיחַ הָרִים חָצִיר:ט נוֹתֵן לִבְהֵמָה לַחְמָהּ לִבְנֵי עֹרֵב אֲשֶׁר יִקְרָאוּ:י לֹא בִגְבוּרַת הַסּוּס יֶחְפָּץ לֹא בְשׁוֹקֵי הָאִישׁ יִרְצֶה:יא רוֹצֶה יְהוָה אֶת יְרֵאָיו אֶת הַמְיַחֲלִים לְחַסְדּוֹ:יב שַׁבְּחִי יְרוּשָׁלִַם אֶת יְהוָה הַלְלִי אֱלֹהַיִךְ צִיּוֹן:יג כִּי חִזַּק בְּרִיחֵי שְׁעָרָיִךְ בֵּרַךְ בָּנַיִךְ בְּקִרְבֵּךְ:יד הַשָּׂם גְּבוּלֵךְ שָׁלוֹם חֵלֶב חִטִּים יַשְׂבִּיעֵךְ:טו הַשֹּׁלֵחַ אִמְרָתוֹ אָרֶץ עַד מְהֵרָה יָרוּץ דְּבָרוֹ:טז הַנֹּתֵן שֶׁלֶג כַּצָּמֶר כְּפוֹר כָּאֵפֶר יְפַזֵּר:יז מַשְׁלִיךְ קַרְחוֹ כְפִתִּים לִפְנֵי קָרָתוֹ מִי יַעֲמֹד:יח יִשְׁלַח דְּבָרוֹ וְיַמְסֵם יַשֵּׁב רוּחוֹ יִזְּלוּ מָיִם:יט מַגִּיד (דברו) דְּבָרָיו לְיַעֲקֹב חֻקָּיו וּמִשְׁפָּטָיו לְיִשְׂרָאֵל:כ לֹא עָשָׂה כֵן לְכָל גּוֹי וּמִשְׁפָּטִים בַּל יְדָעוּם הַלְלוּיָהּ:
נקרא  17  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה