דרוש מידע כינים לאישה נשואה

במבי חדש

משתמש רשום
אפשר לחפוף בחומץ ומרכך ולהשאיר כמה דקות על הראש
החומץ הורס את הביצים והמרכך גורם להן להחליק החוצה,
והעיקר לסרק שוב ושוב גם שנדמה שהראש נקי
הביצים בוקעות אחרי יומים ואז שוב הגלגל מתחיל

וגננות - זה ידוע סובלות מזה מאוד

amaizing

משתמש רשום
כינים נוצרות מזיעה
אז אם היא גרה באחת מערי החוף, או שהיא טיפוס מזיע סתם ככה
אז שתשים לב

חנה ויטמן

משתמש רשום
כשכינה נתפסת על הראש, לאחר 3 שבועות יש כבר את ההתרבות. לכן קשה קצת לעקוב ממי נדבקה. (אולי אחין ישב לידה אצל סבתא? אולי ילד באוטובוס? מנסיון בשטח לא מסתבר שמפיאה או ממיטה. ולגברים מעולם לא שמעתי שהיתה כינה אי פעם)

מי שלא רוצה תכשירים וענינים - יש הוראות מדויקות שפשוט צריך למלא אותן במלואן ובכך להיפטר מהבעיה.
(שבמצבים מסוימים זו יכולה להיות בעיה הלכתית חמורה .)

צריך למלא אמבטיה במים
א. לשים את כל השיער שרוי במים לגמרי למשך 20 דקות
אז הכינים מתעלפות, הן לא מתות!
ב. מסרקים אותן מייד כשהן עדיין מעולפות וכך לא בורחות מהמסרק
במסרק אסי מקורי
ג. וביומיים שאח"כ - שוב.
אחרי 3 ימים כאלו הראש פיקס

למניעה - אפשר לשים טיפת שמן רוזמרין מאחורי האוזן, הכינים לא אוהבות את הריח וכך לא נדבקים. (מיועד למי שנמצאת הרבה ליד ילדים)

כך שמעתי מאשה בעלת נסיון של עשרות שנים שעבדה בתור בודקת כינים בגנים.
בהצלחה!
נ.ב. השמועה אומרת שהכינים יותר נמשכות לשיער ריחני ונקי. יש עוד מישהי ששמעה שמועה זו? בכל מקרה אם מדייקים בהוראות הנ"ל בעיית הכינים נפתרת בקלות יחסית.

דף וצבע

משתמש צעיר
מניסיון!!!
לשים הדרין למשך כמה שעות אפילו לילה לחפוף לפי ההוראות -שמים דבר ראשון שמפו על הראש ואחר כך שוטפים במים
בימים שממש מצאת כינים לחזור על הפעולה רצוף כמה ימים
התכשיר הזה מדהים מדהים גם לילדים שלי זה עזר ולא נעים אבל גם לי היה ומאז שנחשפתי להדרין כמעט שנה שאין בבית שלי כינים אני חוזרת על הפעולה היום פעם בשבוע

רק בשמחה!

משתמש חדש
מניסיון!!!
לשים הדרין למשך כמה שעות אפילו לילה לחפוף לפי ההוראות -שמים דבר ראשון שמפו על הראש ואחר כך שוטפים במים
התכשיר הזה מדהים מדהים גם לילדים שלי זה עזר ולא נעים אבל גם לי היה ומאז שנחשפתי להדרין כמעט שנה שאין בבית שלי כינים אני חוזרת על הפעולה היום פעם בשבוע
הדרין עוזר גם לביצי כינים או רק לכינים?
מותר בהנקה?
תודה

English Tech

משתמש פעיל
אני תמיד מכבסת על 60 מעלות ואף פעם לא התכווץ,
אבל תלוי בסוג האריג,
המצעים שלי מכותנה.
כותנה זה דווקא הבד שמתכווץ (באופן כללי, בדים מחומרים טבעיים)
אם לא התכווץ בכביסה הראשונה זה לא אמור להתכווץ עוד
בכל מקרה בד כותנה מתכווץ בד"כ עד 5%

אליש:)

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
שמעתי על טיפ לקחת מרכך כביסה ולהוציא עם מסרק כינים
השיער נורא מחליק ככה וזה ממש עוזר להוציא את הכינים.
הן מחליקות מאוד מהר

דיצה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
למניעה-מומלץ מרכך הוואי כתום.
קסם!

קוי דמיון

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
שמעתי על טיפ לקחת מרכך כביסה ולהוציא עם מסרק כינים
השיער נורא מחליק ככה וזה ממש עוזר להוציא את הכינים.
הן מחליקות מאוד מהר
למה מרכך כביסה אם אפשר מרכך שיער?

קצרה

משתמש מקצוען
מניסיון!!!
וואי
איך את שורדת
ההדרין הוא אחד הדברים המגעילים. כל השיער הופך לשומני מבריק ודוחה. וצריך חפיפה בסבון ומרכך כמה פעמים (למרות שחופפים לפי ההוראות - לא יורד) .
הוא אכן מחסל את מסת הכינים המרכזית באופן יעיל ממש
אבל להשתמש בו פעם בשבוע? לא הייתי שורדת.
משתמשת בו רק לאחר ייאוש מסירוק יומיומי.

אשת חיל מי ימצא

משתמש רשום
בוקר טוב
ראשית בפאה יכול להיות מאוד כינים אבל לא ביצים מנסיון של חברה פאנית שאמרה לי שלא פעם ולא פעמיים הגיעו אליה ממש פאות נגועות בכמויות של כינים
שנית אם את ואלת על מיגור אז דבר ראשון להסתרק כמה ימים ברצף ושנית לשם את התרסיס של הדרין אבל שימי לב שאת שמה את ההדרין של הכינים וביצי כינים כי יש תכשיר שהוא רק לכינים עצמן אחרי שמרססים צריך להמתיק ואז לחפוף אבל לא סותר לבדוק אח"כ את הראש ולעשות שוב יש כאלה שצריכות לחזור על זה אחרי שלושה שבועות ויש כאלה אחרי כמה חודשים
אם את לא כ"כ מתחברת להדרין אז שמעתי - לא מנסיון שחומץ עוזר גם - אותו רעיון כמו שעשו פעם עם נפט

תותים בלבן

משתמש פעיל
ראשית, האשכול הזה גורם לי להתגרד בראש... ברררר :eek:

קרה לי פעם שגירד לי ממש עם הפאה ולא העליתי בדעתי שזה אולי כינים, ערב אחד מצאתי על הקטנצ'יק שלי בן 10 חודשים 22 כינים (!!) חשבתי שאני מתעלפת, הוא הביא את זה מהמטפלת...
לא שמתי תכשירים כי הם לא כשירים לשימוש לתינוקות קטנים ופחדתי.
אז אין כמו השיטה הישנה לסרק במסרק אסי 2000 כל יום אפילו פעמיים ביום. גם אצל האמא במקביל
ב"ה זה מאחורינו.
טיפ לנשים נשואות, לא מספיק לסרק את השיער פעם בחודש, מומלץ לסרק עם מסרק סמיך אחת לשבוע וככה זה לא יקרה.
את הפאה אחרי שמתאווררת לאחסן במקום סגור, ומטפחות חובה לכבס, זה חלק מההיגיינה.
ואת הראש ברור שחופפים כל יום, אין פה שאלה בכלל ;)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה