יש פה בעלי נסיון אישי עם דיאטת HCG

דוכי בחול

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
בינדר!!

מתנצלת אם נפגעת.... :(
לא התכוונתי,
סתם היה נראה לי מקריאה של האשכול.
המשך יום טוב!!

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מה שבטוח הרבה כותבים פה נגד, בלי להכיר ובלי לחקור. אז לפני שאתם ממהרים לשלוח תגובה תחשבו פעמיים: מה הידע שיש לכם בנושא. צריך להבין שעניין ההשמנה הוא לא רק עניין אסתטי, הרבה פעמים הוא בריאות של ממש. ושוב תודה לכל העוזרים פה ובפרטי, והעיקר בריאות לכולם.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י טוליפ;795578:
מה שבטוח הרבה כותבים פה נגד, בלי להכיר ובלי לחקור. אז לפני שאתם ממהרים לשלוח תגובה תחשבו פעמיים: מה הידע שיש לכם בנושא. צריך להבין שעניין ההשמנה הוא לא רק עניין אסתטי, הרבה פעמים הוא בריאות של ממש. ושוב תודה לכל העוזרים פה ובפרטי, והעיקר בריאות לכולם.

תעשי מה שתעשי העיקר בפיקוח רפואי,
זה הכל.

ואגב שמעתי על אחת מאד שמנה שירדה פלאי פלאות,
אנשים שרואים אותה קובעים, ניתוח הא?!!
והיא עונה: כן, בראש.

בתהליך שלה לחיפוש פתרון להשמנה היא חקרה אודות הניתוחים, והיא החליטה לעצמה בעצם למה לעבור את הניתוח פיזית אם סה"כ הוא יוצר את ההגבלה ללא איזה פתרון קסם, אפשר להתנהג כמו ניתוח וזה יעזור באותה מידה.
היא פשוט התנהגה בדיוק לפי ההוראות כמו מי שעושה ניתוח,
נניח חודש אכילת רק מרוסקים וכד' (לא מתמצאת בדיוק מה ההנחיות)
ומאז היא מתנהגת באכילה כמי שעבר "ניתוח" ונראה לי היא גם כבר עושה קבוצות הרזיה ותמיכה בנושא...

א.ד.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
נכתב ע"י mig;795587:
זה הכל.

בתהליך שלה לחיפוש פתרון להשמנה היא חקרה אודות הניתוחים, והיא החליטה בעצמה בעצם למה לעבור את הניתוח פיזית אם בעצם סה"כ הוא יוצר את ההגבלה ללא איזו פתרון קסם, אפשר להתנהג כמו ניתוח וזה יעזור באותה מידה.
ומאז היא מתנהגת באכילה כמי שעבר "ניתוח" ונראה לי היא גם כבר עושה קבוצות הרזיה ותמיכה בנושא...
אהבתי!

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;795587:
זה הכל.

בתהליך שלה לחיפוש פתרון להשמנה היא חקרה אודות הניתוחים, והיא החליטה בעצמה בעצם למה לעבור את הניתוח פיזית אם בעצם סה"כ הוא יוצר את ההגבלה ללא איזה פתרון קסם, אפשר להתנהג כמו ניתוח וזה יעזור באותה מידה.

כל הכבוד.
שליטה עצמית אמיתית.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
נכתב ע"י mig;795587:
זה הכל.

בתהליך שלה לחיפוש פתרון להשמנה היא חקרה אודות הניתוחים, והיא החליטה לעצמה בעצם למה לעבור את הניתוח פיזית אם סה"כ הוא יוצר את ההגבלה ללא איזה פתרון קסם, אפשר להתנהג כמו ניתוח וזה יעזור באותה מידה.

להבדיל כמובן אלף הבדלות, שכל מי שעשה נתוח, גם עשה את מה שהיא עשתה רק ההבדל הוא שבלי ניתוח בד"כ משמינים את הכל בחזרה. זה ההבדל והוא עצום.
איך אומרים?
ירד 10, עלה 15
ירד 15 עלה 25
וכולי

דיאטות משמינות.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י תמנתי;795780:
להבדיל כמובן אלף הבדלות, שכל מי שעשה נתוח, גם עשה את מה שהיא עשתה רק ההבדל הוא שבלי ניתוח בד"כ משמינים את הכל בחזרה. זה ההבדל והוא עצום.
איך אומרים?
ירד 10, עלה 15
ירד 15 עלה 25
וכולי

דיאטות משמינות.

הכללה,
ממש לא כולם!!

יש אנשים עם שליטה ואני מכירה אותם מקרוב,
ברגע שהם נודעו לנזקי ההשמנה שלהם הם החליטו ע"כ - אחת עד יום מותה.
שני עמו"ס יאריך ה' ימיו בבריאות כבר כמה עשרות שנים. (הם היו מ-א-ד שמנים, ומי שהכיר אותם לאחר מכן פשוט לא יכל להאמין זאת עליהם)

אני חושבת שלנו כנשים קשה יותר לשמור משום שגופינו עובר שינויים קיצוניים,
אך מי שלוקח את העניין כתודעה בריאותית ולא פיגורטיבית גחמנית - יש לו סיכוי לשמור על השגיו לאורך זמן.

כמובן שזה בתנאי שהוא מבין שאין זו דיאטה לתקופה עד שישיג את רצפת/ תקרת השגיו, אלא אורך חיים.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אני לא מתיחסת בכלל ליוצאים מהכלל. הם מעטים.
כמה אנשים יש באמת עם כוח רצון מספיק חזק כדי להתנזר מדברים שהם אוהבים לכל חייהם, כשהצורך הוא לא תמיד בשליטה? מעטים.

כי כמו שאמרת, נשים עוברות תהליכים הורמנליים ולפעמים ההשמנה כשהיא קיצונית, בכלל לא קשורה לכמות האוכל אלא לתהליכים ההורמונליים וכמובן תהליכים בכבד של חילוף חומרים.
אני מכירה הרבה מאד אנשים שההשמנה בכלל לא בשליטתם. כל כדור הורמונלי מעלה אותם בקילוגרמים רבים בלי בכלל לשנות הרגלי אכילה.

הניתוח מאפשר שליטה בזה, כי פשוט אין לאן להכניס אוכל גם לא בכמות הנורמלית והרגילה. נשארת קיבה בגודל 30 סמ"ק.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י תמנתי;795796:
כי כמו שאמרת, נשים עוברות תהליכים הורמנליים ולפעמים ההשמנה כשהיא קיצונית, בכלל לא קשורה לכמות האוכל אלא לתהליכים ההורמונליים וכמובן תהליכים בכבד של חילוף חומרים.
אני מכירה הרבה מאד אנשים שההשמנה בכלל לא בשליטתם. כל כדור הורמונלי מעלה אותם בקילוגרמים רבים בלי בכלל לשנות הרגלי אכילה.

הם גם לא הרוב,

תרבות המערב היא אכול שתה והנה מחייך,
מצד שני היא גם מכניסה את הסגידה לגוף צר גיזרה...
ומכאן מתחיל היו יו...

אגב, זו הסיבה שאני מקפידה בשבת לא לשמור כלל, וב"ה מצליחה לרדת כך ולשמור לאורך זמן - כל השבוע שומרת את ההנאות לשבת - וכן לשבת מכינה פינוקים, כך נחסכת תחושת המחנק מאי האכילה - אך שוב יתכן שלא לכולם זה מתאים.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
עדיין, יש מצבים שאי אפשר לשמור כמו פסח וסוכות. בבין הזמנים גם יותר קשה ובכל פעם כשיוצאים מהשגרה. גם יותר קשה לחזור למסגרת אחרי התקופות הבעייתיות וכמובן שלגיל יש מה להגיד פה ושוב - הורמונים הורמונים והורמונים.
יש אנשים אלרגים להורמונים שכל כדור ולו הקטן ביותר, מעלה עליהם קילוגרמים ללא שליטה.
וכאלה שיש להם חילוף חומרים איטי מאד, לא יעזור גם אם יאכלו 800 קלוריות ליום.
אני זוכרת את עצמי, בצעירותי, אוכלת 800 קלוריות ליום [בשמירה קפדנית] והשמנתי עם זה 30 קילו בשנה אחת ממצב מסויים.
ההכללה היא להחשוב, ששמנים בוחרים להיות כאלה. זו ההכללה. כי אף אחד לא בוחר להיות שמן. אבל ניתוח מציל אדם מבעיות שאי אפשר לפתור אחרת.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אגב, לא מזמן היה מאמר ביתד בשבת על כך, שעשו מחקר לגבי דיאטות וגילו בין תאומים זהים למשל, שהתאום שעשה דיאטה השמין יותר מזה שלא עשה מימיו דיאטה.
וד"ל

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י תמנתי;795805:
עדיין, יש מצבים שאי אפשר לשמור כמו פסח וסוכות. בבין הזמנים גם יותר קשה ובכל פעם כשיוצאים מהשגרה. גם יותר קשה לחזור למסגרת אחרי התקופות הבעייתיות וכמובן שלגיל יש מה להגיד פה ושוב - הורמונים הורמונים והורמונים.
יש אנשים אלרגים להורמונים שכל כדור ולו הקטן ביותר, מעלה עליהם קילוגרמים ללא שליטה.
וכאלה שיש להם חילוף חומרים איטי מאד, לא יעזור גם אם יאכלו 800 קלוריות ליום.
אני זוכרת את עצמי, בצעירותי, אוכלת 800 קלוריות ליום [בשמירה קפדנית] והשמנתי עם זה 30 קילו בשנה אחת ממצב מסויים.
ההכללה היא להחשוב, ששמנים בוחרים להיות כאלה. זו ההכללה. כי אף אחד לא בוחר להיות שמן. אבל ניתוח מציל אדם מבעיות שאי אפשר לפתור אחרת.

ברור שלא כל השמנים בוחרים להיות כאלו,
והניתוחים יכולים לעזור להרבה באמצע.

אבל הרבה מאד שמנים הדבר תלוי בהם,

כמה שמנים אני מכירה שחיים על קפה עוגה שוקולד וכד'?
לו רק היו עוברים לאכול כמו בן אדם היו מרזים.
(אחת כזו שאני מכירה שאלה את רבה לגבי ניתוח והוא הורה לה שלא, ושתתחיל לאכול מסודר! - אגב היא טרם עשתה זאת כי יש אנשים שיותר קל להם ניתוח מאשר לעבוד על עצמם - והם מודים בזה)
כמה שמנים שמנים רק כי מהכל הם אוכלים ה-ר-ב-ה? ואם הם יאכלו הכל עם הגבלה הם יראו אחרת?
כמה שמנים שמנים מלאכול פשוט לחם, עוגות ותזונת עתירת פחמימות ע"ח ירקות, פירות וחלבונים?

לא הכל זה סה"כ הקלורי - זה גם ממה הוא מורכב.

לכן הקביעות הנ"ל לא מדויקות.

יענקי111

משתמש צעיר
דבר אחד אני יכול לומר: יש לי אח שעשה דיאטה זו, מה אומר ומה אדבר - הפלא ופלא. הוא ניסה כ"כ הרבה דיאטות וסוף-סוף בכ-40 יום הוא השיל מגופו ע"י דיאטה זו כ-18 קילו.
אך דא עקא, שמעתי ממנו השכם והערב שהוא רעב כמו כלב כל היום ואם הוא רק יכול היה, היה אוכל את הארונות עם האוכל שבפנים (לא נגעתי בלשונו).
יש לציין, כי אחי עשה את הדיאטה ממש לפי הספר בכל ההידורים!!!

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש היום להשיג ארונות אכילים.

hafakot

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אם זה קשור

יש לי חברה שהורידה כ15 ק"ג כשהפסיקה עלתה הכל ויותר.

לא עדיף טבעת. תזונה בריאה שנותנת תחושת שובע הכי טוב. הגוך יורד לאט אך בטוח

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
טבעת זה הניתוח הכי פחות מוצלח מכל הניתוחים הבריאתריים [קיצורי קיבה]. אם כבר, עדיף ניתוח מעקף או שרוול. גם יורדים יותר, וגם לא צריך ניתוחים חוזרים

איצה מאייר

משתמש צעיר
ממליץ בחום לאחר ניסיון אישי ללכת אך ורק עם תמיכה וליווי לכל התהליך
1700701880

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
לכל הדואגים והמפחדים מ-HCG:
משרד הבריאות מאשר את החומר הטבעי.
לגבי הדיאטה - רופא (פרופסור) המליץ על זה - כל מה שיכול להוריד מהמשקל זה טוב, המשקל יותר מסוכן מהדיאטה. האלטרנטיבה של ניתוח - יותר מסוכנת.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני רואה שהקפיצו את האשכול.
כפותחת אני גם סוגרת.
מלבד חוות הדעת שקיבלתי פה ובאישי, חקרתי הכל, קראתי הרבה חומר והחלטתי ללכת על זה.
זה לא "טיפות קסם" ולא דיאטת פלא, זהו תהליך ארוך שדורש משמעת עצמית גבוהה ויכולת שליטה, זה לא מתחיל ונגמר בק"ג שנושרים אלא זה ממשיך בתוכנית שמירה לקיבוע המשקל ועוד תוכנית שמירה לכל החיים. רק מה זה מאוד מתגמל גם למי שהמשקל שלו "עקשן".
בכל אופן אני בפנים.
ומיעצת לכל מי שחושב על זה שיבדוק ויחקור לבד, ואל יסתמך על שמועות, וכן מאוד מומלץ לקחת מלווה/תומך.
והעיקר שיהיה לכולם בבריאות.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה