יש פה בעלי נסיון אישי עם דיאטת HCG

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
יש לי חבר שירד כבר ב24 קילו, והוא לא מרגיש יותר חלש בעת הדיטה רק להיפך, מרגיש הרבה יותר טוב.

הוא קנה את זה ממישהו שהביא כמה מחו"ל ומוכר את זה בפחות מחצי מחיר מהמחיר הרגיל, אם זה מעניין אותך אפשר לפנות אלי באישי, ואני יפנה אותך למוכר.

start

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני שמעתי על 2 מקרים של נשים שעברו מזמן את גיל 40 שהקטנים שלהם כבר גדלו, וממש אחרי הדיאטה נכנסו לסבוב חוזר.
עוד שמועה היתה בסביבתי על אחת עם רביעיה בדרך, שלא מצאו שום סיבה לענין ותלו זאת בדיאטה שסיימה ממש קודם..
אז נשים - לתשומת לבכן...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י start;789313:
אני שמעתי על 2 מקרים של נשים שעברו מזמן את גיל 40 שהקטנים שלהם כבר גדלו, וממש אחרי הדיאטה נכנסו לסבוב חוזר.
עוד שמועה היתה בסביבתי על אחת עם רביעיה בדרך, שלא מצאו שום סיבה לענין ותלו זאת בדיאטה שסיימה ממש קודם..
אז נשים - לתשומת לבכן...
:D עוד מעט זה יהפוך לתרופה ל..

אתגר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י start;789313:
אז נשים - לתשומת לבכן...

שטויות במיץ...
אני ואחותי עשינו את הדיאטה, עשינו בדיקות דם לפני ואחרי
וב"ה הבדיקות אחרי יצאו אפילו יותר טובות...
לגבי הילודה..-אחותי נלחצה מכל האנשים הטובים מסביב
ורצה לרופא עם כל השמועות לשאול אם באמת יש משהו בזה
הרופא לא גמר לצחוק, הוא אמר שיש מקרים מסוימים שנותנים את ההורמון לנשים שהגוף שלהן לא מייצר אותו מספיק!
אבל בכל מקרה זה לא משפיע על מערכת הרבייה...

ולמי שבכל זאת יש חששות- שלא ינסה
מניתוח זה בכל מקרה עדיף!

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י טוליפ;788755:
לא קראתי (אשמח אם משהי תתנדב לסרוק לי). אבל אל תשכחו שרוחמה עם כל הכבוד נוגעת בדבר. (הפרנסה שלה) וכמה נזק יכול להגרם אפילו מאי אכילה של חודש אחד. (כמה נשים לא נוגעות באוכל בתחילת ההריון ואפילו בכולו)

וכמה אמהות שבדרך סובלות מאנמיה, CMV ועוד שלל צרות?
מה החכמה לא לאכול?

מי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י binder;788904:
למה זה מתסיס? כי אני בדקתי את הענין היטב היטב, ועשינו את הדיאטה הזו, והכל עבד כל כך טוב, ואנשים שלא יודעים כלום על כך מדברים, אם אותי הם היו משכנעים שלא לעשות את הדיאטה הזו, הייתי היום שוקל עוד כ10 קילו ויותר.

שימו לב, שכל המדברים בכתבה הינם דיאטניות, וזה ברור לכל בר דעת מה האינטרס שלהן.

רוחמה, ככל הידוע לי, דיאטנית בכפר שאול.
ממש לא עוסקת שם בלהרזות שמנים :)

yaffab

משתמש מקצוען
נכתב ע"י טוליפ;788711:
אשמח לשמוע על התהליך, הקשיים, ההצלחות והכשלונות מבעלי נסיון אישי.

אינני משווקת ואין לי טיפת אינטרס. ואני ממליצה לך , טוליפ, בכל לב.
כמובן שכדאי וראוי לחקור ולבדוק. ואני בדקתי וחקרתי ואפילו הרמתי טלפון למשרד הבריאות.
אם תרצי יותר פירוט אענה לך באישי.
זה לא היה קל אבל היה משתלם ושווה כל יום...
ואגב, העולם אינטרסנטי לחלוטין.
ומי אמר לנו מי הזמין את הכתבה הזו?

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
ניסיתי להעלות את הספר שהם מצרפים לערכה עם פירוט על כל הדיאטה, והמחקרים, אבל זה גדול מדי.
אם יש מישהו שמעונין לדעת לגבי זה בצורה מקיפה, מוזמן למסור מייל.
בהצלחה.

נ.ב.
אין לי שום קשר לשיווק...:)
פשוט לקוחה מרוצה.

הברקהבפרסום

משתמש פעיל
יש השבוע כתבה בת 3 עמודים נגד הטיפות האלו במגזין 'בעלבוסטע' בבית שמש.

1) יש לי חבר ששאל רופא גדול בתחום והוא אמר לו שזה בסדר גמור, ואין ממה לחשוש.

2) גיסי הפסיק לקחת את זה כי הרופא שלו אמר לו שזה מזיק לשרירים.

:confused::confused::confused::confused::confused::confused:

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
HCG זה הורמון שמשמש לטיפולי פוריות, זה ידוע. בזמן טיפולי פוריות, נשים שלוקחות HCG מתנפחות ומשמינות. זה הורמון שמעודד תהליך של הפריה ולכן יש לא מעט לידות עם ריבוי עוברים.

אז איך פתאום הוא הפך לדיאטטי?

כל הסיפור הזה מוזר לי.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
אין לי בעיה עם כל לוקחי הHCG
אני לא אינטרסנטית בזה ולא בזה.

מה כן?
שמתי לב שכל אלו במשפחתי שהלכו לדיאטה הזו הם בד"כ קלי פיתוי,
הם אלו שבטוחים שיתעשרו ממרוולס, הם אלו בטוחים שהם ישקיעו כאן ושם וירויחו וכו'...

העצירה המוחלטת הזו נותנת להם כח לשלוט בעצמם,
הן אף אחד (בריא ולא אנורקסי) לא יעשה דיאטת 500 קלוריות ליום,
מי יודע? תנסו, תגיעו מן הסתם לתוצאות קרובות (+ויטמינים ומינרלים)
רק מה הרעב נורא והפיתויים רבים, צריך משהו שיחזיק את האדם לשמור בעקשנות,
זה הפעולה שהתרסיס עושה, וככל שיהיה יותר יקר יהיה יותר יעיל.

לענין אחר:
בסביבתי יש מספר כאלו שמאד רזו ובתקופה קצרה רק מלהוריד קמח לבן וסוכר לבן - מוחלט.
אני עצמי ירדתי כ-7 ק"ג בשבועיים (ואפ' פחות) והמשכתי אחרי זה לרדת באותו קצב, רק מלאכול מסודר והורדת קמח חיטה לחלוטין וסוכר.
השבועיים האלו כללו את שבועות ושבת בהם אכלתי חופשי לחלוטין.

ככלל אני משתדלת לשמור מפני הבריאות (ללא חישובי קלוריות)
ואת כל הדברים טובים שומרת לשבת, המציאות הזו גורמת לא להרגיש מחנק ולהחזיק מעמד לאורך זמן בירידה עקבית ולאחר מכן בשמירה.

GRN

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י mig;789650:
אין לי בעיה עם כל לוקחי הHCG
אני לא אינטרסנטית בזה ולא בזה.

מה כן?
שמתי לב שכל אלו במשפחתי שהלכו לדיאטה הזו הם בד"כ קלי פיתוי,
הם אלו שבטוחים שיתעשרו ממרוולס, הם אלו בטוחים שהם ישקיעו כאן ושם וירויחו וכו'...

העצירה המוחלטת הזו נותנת להם כח לשלוט בעצמם,
הן אף אחד (בריא ולא אנורקסי) לא יעשה דיאטת 500 קלוריות ליום,
מי יודע? תנסו, תגיעו מן הסתם לתוצאות קרובות (+ויטמינים ומינרלים)
רק מה הרעב נורא והפיתויים רבים, צריך משהו שיחזיק את האדם לשמור בעקשנות,
זה הפעולה שהתרסיס עושה, וככל שיהיה יותר יקר יהיה יותר יעיל.

לענין אחר:
בסביבתי יש מספר כאלו שמאד רזו ובתקופה קצרה רק מלהוריד קמח לבן וסוכר לבן - מוחלט.
אני עצמי ירדתי כ-7 ק"ג בשבועיים (ואפ' פחות) והמשכתי אחרי זה לרדת באותו קצב, רק מלאכול מסודר והורדת קמח חיטה לחלוטין וסוכר.
השבועיים האלו כללו את שבועות ושבת בהם אכלתי חופשי לחלוטין.

ככלל אני משתדלת לשמור מפני הבריאות (ללא חישובי קלוריות)
ואת כל הדברים טובים שומרת לשבת, המציאות הזו גורמת לא להרגיש מחנק ולהחזיק מעמד לאורך זמן בירידה עקבית ולאחר מכן בשמירה.
(אז מתי זה מופסק שאני צריכה להתחיל מחדש?? ככה זה שב"ה נוסף ילד יהודי לעולם ויש כמה חודשים קריטיים בעניין...)

מעניין. אני לא אכלתי קמח לבן וסוכר גם לא חום במשך שנתיים ולא ירדתי במשקל בצורה דרסטית.
מה שכן השפיע עלי (לא יודעת להגיד נתונים מדוייקים) זה שהורדתי מהתפריט לחלוטין מרגרינה ושמן דקלים (מטעמי בריאות) במטרה לא לחזור לזה אף פעם.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י GRN;789658:
מעניין. אני לא אכלתי קמח לבן וסוכר גם לא חום במשך שנתיים ולא ירדתי במשקל בצורה דרסטית.
מה שכן השפיע עלי (לא יודעת להגיד נתונים מדוייקים) זה שהורדתי מהתפריט לחלוטין מרגרינה ושמן דקלים (מטעמי בריאות) במטרה לא לחזור לזה אף פעם.

השאלה היא כמה מנות פחמימה אכלת, אם אכלת יותר ממה שאת צריכה אז גם אם זה מקמח מלא, זה עדיין לא מרזה.

דווקא נשארתי עם שומנים כרגיל,
להוציא מרגרינה מטעמי בריאות,
וכמובן גם הורדתי את הצריכה הפחמימתית (אך לא לחלוטין)

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י תמנתי;789583:
HCG זה הורמון שמשמש לטיפולי פוריות, זה ידוע. בזמן טיפולי פוריות, נשים שלוקחות HCG מתנפחות ומשמינות. זה הורמון שמעודד תהליך של הפריה ולכן יש לא מעט לידות עם ריבוי עוברים.

אז איך פתאום הוא הפך לדיאטטי?

כל הסיפור הזה מוזר לי.
hcg זה הורמון החלב שגורם לאישה שמינקה לפרק שומנים בגוף בשביל שיהיה לתינוק מספיק אוכל אפילו אם האמא לא אוכלת הרבה זה בדיוק מה שההורמון עושה וHCG אותו דבר מפרק את השומנים בגוף כדי לרדת במשקל!!
אבל---מוכרים עכשיו טיפות הומואופטיות שהם על בסיס טבעי מצאו תחליף להורמון מכיון שחששו שזה לא בריא

נני5

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
לכל אלה שעשו את הדיאטה:
החכמה היא לא עכשיו - כשרואים את התוצאות הטובות של ירידה דרסטית במשקל, אלא בעוד כמה שנים טובות, כשתתחילו להרגיש את הנזק במסת השריר...
דיאטת ה HCG עדיין לא מספיק זמן כאן בארץ, בכדי שנתחיל לשמוע סיפורים על נזקים בטווח הארוך כתוצאה מהדיאטה.
כתבתי זאת בעבר, ואכתוב שוב: חברתי שמנסה הרבה סוגי דיאטות, החליטה שהיא רוצה לנסות את ה HCG, והלכה לשאול קודם 5 רופאים, בכדי לקבל חוות דעת, וכולם אמרו לה להתרחק מזה כמו מאש!

נ.ב. אותי אישית לא מעניין דיאטות, בינתיים יש עוד חתיכת יהודי...
ואם ארצה להוריד במשקל, נוריד כמה שוקולדים ליום, ועוגות. זה יהיה הרבה יותר לאט, אבל בריא יותר.

פישי

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
בלי להיכנס בפרטים אני בעינן הרפאוה די יודע ודבר אחד בטוח משרד הבריאות בארה"ב אסר את זה
ואני לא מבין ממתי הישראלים מבינים ברפואה יותר מהאמרקאים מה שלא טוב שם בטוח לא טוב פה

ובגלל שזה כבר נטחן עד דקדקדק אני לא יעלה סיפורים ממקור ראשון כמובן וגם בשביל לא להפחיד את אלו שכבר לקחו את הרעל הזה

מר נחמיאס

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
ה-HCG שנמכר היום (רובם) עשויים הורמונים מעובדים שמקורם באצות ים.
אומרים שמה שמשרד הבריאות האמריקאי אסר זה התרסיס שעשו מ"הורמונים אורגינלים".
נכון או לא? אמר לי את זה מישהו שמשתמש בתרסיס ו"יש לו מקורות מהימנים". לשיפוטכם.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה