יש פה בעלי נסיון אישי עם דיאטת HCG

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י טוליפ;788823:
על כל דיאטה צריך לשמור ואם לא שומרים עולים.
אבל באמת מעניין מה קורה אחרי שמסיימים את החודש? איך ממשיכים?

אחרי שמסיימים יש תקופה של 6 שבועות ששומרים על משקל קבוע כדי לסגל את הגוף למשקל החדש ...אם לא עולים במשקל במשך ה6 שבועות קשה לגוף להעלות את זה אח"כ ...
התהליך בכלל לא מסתיים אחרי חודש!!
אפשר להגיד שזה רק ההתחלה אח"כ זה המבחן הגדול !!

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י binder;788886:
בדיוק הפוך!!!
בבדיקות דם שעשו המטופלים נראה בבירור, שכל השומנים המיותרים בגוף ירדו.
וחבל לדבר בלי ידיעה ובדיקה.
בדיוק!!!!
אני עשיתי בדיקות דם השבוע-והתוצאות הכי טובות שהיו לי כל החיים !!!!
זה באמת נשמע שאנשים פה מדברים בלי ידיעה בכול אופן אני לא מנסה לשכנע אפחד כל אחד יעשה משהו רוצה...

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י binder;788879:
הדבר שהכי מתסיס אותי, שאנשים שלא קראו מעולם את התחקיר של ד"ר סיימונס מדברים [או שהם בעלי אינטרסים, כרוחמה וכיוצא, או שאר הדיאטניות למיניהם שגם כותבות בעיתונות היומית...], אני האמנתי לזה לאחר שקראתי את התחקיר, ולאחר שניסתי את זה בעצמי וראיתי פלאי פלאות ממש!

משום ממה התסיסה שזה גורם לך נראה לי שאת/ה בעל אינטרס או בHCG :rolleyes:

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י binder;788879:
מה שהכי מגוחך בכתבה, שהם כותבים בסוף 'דיאטה שלא הוכחה, ולא נבדקה', ובאתר שלהם הם כותבים ש'הדיאטה לא הוכחה גם כנותנת תחושת שובע'.

זה כל כך מגוחך, שהרי כל אחד יכול לפתוח את המחקר האדיר שעשה ד"ר סיימונס, ולראות שהוא בדק מאות מטופלים, והיום אנשים עושים את זה לאלפים ורבבות, ולזה קוראים שזה 'לא הוכח'??????

בנוגע לעליה שלאחר הדיאטה, הפלא הוא שכל חברי הקבוצה שעשינו את הדיאטה, כולם כולם לא עלו במשקל [אולי קילו], יש שם שלב מיוחד של שלוש שבועות, שבו מקבעים את הדיאטה הזו בגוף לטווח ארוך, וכמובן שאם מישהי רוצה לאכול כל יום כמויות של דברים משמינים, בוודאי שהיא תעלה עשרות ק"ג...

הדבר שהכי מתסיס אותי, שאנשים שלא קראו מעולם את התחקיר של ד"ר סיימונס מדברים [או שהם בעלי אינטרסים, כרוחמה וכיוצא, או שאר הדיאטניות למיניהם שגם כותבות בעיתונות היומית...], אני האמנתי לזה לאחר שקראתי את התחקיר, ולאחר שניסתי את זה בעצמי וראיתי פלאי פלאות ממש!

כאחת שעשתה את זה את אינטרסנטית להגן על עצמך שאכן פעלת נכון.

כאחת שראתה סביבה כאלו וכאלו, כאלו שהלך להם, וכאלו ושאם כל הכבוד והמאמצים - גם לא הלך להם.
כאלו שזה השפיע עליהם טוב וכאלו שלא...

אפשר להסתכל על זה אחרת.

הבהרה: איני דאטנית ואיני עוסקת בזה
(ואגב גם רוחמה כמו שידוע לי הינה כיום דיאטנית קלינית ואינה עוסקת בקבוצות הרזיה)

בענין תחושת השובע - כל אלו שהיו סביבי היו ר-ע-ב-י-ם.
(רק מה יש כאלו שההמנעות המוחלטת הזו עוזרת להם לשלוט בעצמם)

סופרת

משתמש צעיר
נכתב ע"י binder;788879:
מה שהכי מגוחך בכתבה, שהם כותבים בסוף 'דיאטה שלא הוכחה, ולא נבדקה', ובאתר שלהם הם כותבים ש'הדיאטה לא הוכחה גם כנותנת תחושת שובע'.

זה כל כך מגוחך, שהרי כל אחד יכול לפתוח את המחקר האדיר שעשה ד"ר סיימונס, ולראות שהוא בדק מאות מטופלים, והיום אנשים עושים את זה לאלפים ורבבות, ולזה קוראים שזה 'לא הוכח'??????

נראה לי שהמחקר מופיע בתחילת הכתבה

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י רחל שור;788887:
אחרי שמסיימים יש תקופה של 6 שבועות ששומרים על משקל קבוע כדי לסגל את הגוף למשקל החדש ...אם לא עולים במשקל במשך ה6 שבועות קשה לגוף להעלות את זה אח"כ ...
התהליך בכלל לא מסתיים אחרי חודש!!
אפשר להגיד שזה רק ההתחלה אח"כ זה המבחן הגדול !!

נס שיש אתכם,
שפני הנסיון.

ניפגש בעוד שנה.

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
למה זה מתסיס? כי אני בדקתי את הענין היטב היטב, ועשינו את הדיאטה הזו, והכל עבד כל כך טוב, ואנשים שלא יודעים כלום על כך מדברים, אם אותי הם היו משכנעים שלא לעשות את הדיאטה הזו, הייתי היום שוקל עוד כ10 קילו ויותר.

שימו לב, שכל המדברים בכתבה הינם דיאטניות, וזה ברור לכל בר דעת מה האינטרס שלהן.

סופרת

משתמש צעיר
אם מדברים על אינטרסים,
האם כל המגיבים והמגיבות עם עשרות סימני הקריאה והתמיכה העצומה בדיאטה זו - אינם אולי אחד מאלפי המשווקים שיש כאן בארץ לדיאטה הזו?
שמעתי שהם משלמים פחות מ-300 ש"ח בעבור כל יחידה, ומוכרים ב-1000 ש"ח.

ישראל פרדס

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י סופרת;788909:
אם מדברים על אינטרסים,
האם כל המגיבים והמגיבות עם עשרות סימני הקריאה והתמיכה העצומה בדיאטה זו - אינם אולי אחד מאלפי המשווקים שיש כאן בארץ לדיאטה הזו?
שמעתי שהם משלמים פחות מ-300 ש"ח בעבור כל יחידה, ומוכרים ב-1000 ש"ח.

אפשר להשיג את זה בארץ גם ב 200 ש"ח אבל בלי חוברת הסבר ובלי תמיכה.

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אני קניתי 350 שקל עם תמיכה וחוברת..
לא ברור מאיפה הגיע הסכום של 1000שקל ??!!

סופרת

משתמש צעיר
קרובת משפחה שפנתה למשווק שפרסם בעיתונים - אמרה לי שזה הסכום שביקשו ממנה בשביל החומר והערכה שמתלווה אליו

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
אחת רייזי מכיכר השבת שמוכרת את זה הכי זול נראלי(ככה היא אומרת)
אני יכולה לשלוח לך תמספר שלה במייל /באישי

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
איך שמישהו מתרגז כשלשני יש דעה אחרת....

גילה

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
אפשר למצוא את זה גם ב-250 או 220

מעיינות21

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
זה עולה 250
מכירה את הדיאטה כאחת שעובדת עם החומר הפירסומי והכל (החוברות וכו'),
והביג בוס אומר שהם לא מתחילים את הדיאטה בלי חוות דעת רפואית ובלי בדיקות.

ואם היו על זה השפעות כ"כ לא טובות העסק שלהם היה נסגר.

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
החשש העיקרי שלי הוא לא מכמות הקלוריות אל מהטיפות איך אפשר לדעת מה באמת יש שם בפנים, קראתי הסבר שנשמע לי נכון. HCG הינו חלבון וע"כ לא יכול לשרוד את מערכת העיכול, כמו האינסולין שהוא גם חלבון וחולי הסכרת היו שמחים לו אפשר היה לבלוע ולא להזריק, ובעצם ד"ר סיימון הזריק למטופלים שלו. יש למישהו מידע על כך?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה