יש פה בעלי נסיון אישי עם דיאטת HCG

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אשמח לשמוע על התהליך, הקשיים, ההצלחות והכשלונות מבעלי נסיון אישי.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
קיראי היום ב'בית שלנו' ותחכימי,
כמוכן תקראי חששות שאנשים העלו כאן לפני תקופה (והיה מי שזלזל בהם...)

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י mig;788731:
קיראי היום ב'בית שלנו' ותחכימי,
אין לי את העיתון, בכל אופן ביקורות ודעות יש לכל כיוון, לכן אני אשמח לשמוע ממי שתכל'ס עשה את התהליך וחווה מקרוב.

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י טוליפ;788734:
אין לי את העיתון, בכל אופן ביקורות ודעות יש לכל כיוון, לכן אני אשמח לשמוע ממי שתכל'ס עשה את התהליך וחווה מקרוב.

יש שם ראיון עם רוחמה.

free

מיתוג | עיצוב | פרסום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
אחרי כזו כתבה, לא נראה לי שמישהו יעיז להתקרב לדיאטה הזו.
לחשוב שאנשים פשוט מסכנים את עצמם, ועוד נשים ונערות... אמאל'ה!!!

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לא קראתי (אשמח אם משהי תתנדב לסרוק לי). אבל אל תשכחו שרוחמה עם כל הכבוד נוגעת בדבר. (הפרנסה שלה) וכמה נזק יכול להגרם אפילו מאי אכילה של חודש אחד. (כמה נשים לא נוגעות באוכל בתחילת ההריון ואפילו בכולו)

arye770

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
אני מצטער שאין לי את הסבלנות לכתוב שוב על זה.
אז במילה אחת: אסור!! לעשות את זה. מנסיון מר של אחותי.

אפרט בהזדמנות אחרת (כתבתי פעם בפורום, כדאי לחפש)

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
בניגוד לכל העונים כאן, אני עשיתי את הדיאטה הזו בעצמי עם קבוצה של עוד חמשה חברי קבוצה,
ואין מה לדבר, אני שבתחילה לא האמנתי, הורדתי לאחר שלוש שבועות 10 קילוגרם!!!!
לא היה לי שום תחושת רעב [למעט פעמיים בלבד בשעות הערב], הרגשתי הרבה יותר טוב מתמיד,
וכמובן לקחתי ויטמינים לחיזוק, שאר חברי הקבוצה המשיכו לעשות את הדיאטה ארבעים יום וירדו בין 13 - 15 קילוגרם!!!

אבל זה נכון שגם אם אין תחושת רעב, זה לא אומר שאין תחושת פיתוי, ואם מישהו יעמוד לידך ויאכל, בודאי שיהיה לך נסיונות ופיתויים.

נועצתי רבות לפני הדיאטה עם רופאים, ודעתם הוא שלאדם רגיל ובריא אין בעיה לעשות את זה.

ההרגשה נהדרת, ואף לא היו שום תופעות לוואי,

אלא שחשוב מאוד להצלחה לעשות את זה בתיאום עם מדריך צמוד, ולא לקחת את הדיאטה סתם ללא הדרכה.

הענין הוא שבתחילה היו כאלו שמכרו את ההורמון הזה ומשרד הבריאות הזהיר נגד זה,
וכיום הם משווקים תחליף צמחי של ההורמון [אותו חומר רק ממשהו צמחי], ומשרד הבריאות מאשר להם את זה
ויש על כל תרסיס חותמת ממשרד הבריאות.

זה ברור מעל כל ספק, שכל "המתנגדים" למיניהם הם בעלי אינטרסים,
בתחילה ניסיתי לדבר עם אחת שטענה בתוקף שיש בתרסיס בעיה רפואית, וכשדיברתי אתה ראיתי שאינה יודעת מימינה ומשמאלה היא לא קראה את המחקר בכלל של ד"ר סיימונס, והיא אמרה שבכלל כל הירידה במשקל נובעת מהתה ירוק ... וכו' וכו',

ד"ר סיימונס כותב, שהוא בדק מאות מטופלים, ועשה להם בדיקות דם לכל אורך התהליך, והפלא הוא שלא רק שלא היו חסרונות, אלא אנשים שהיו עם בעיות, לאחר הדיאטה הכל נעלם.
איך אמר לי מישהו חכם, 'תמיד יהיו אנשים שזה יגרום להם לתופעות משונות, כשם שאחרי צום רגיל ישנם אנשים שמתעלפים ומרגישים מיחושים שונים, ותמיד אותם אנשים שהם 1 מתוך 1000 אנשים, יפילו את כל ה1000 בשומן העודף שלהם'.

ודברי פי חכם חן.

הכלל הוא, שמי שחושב שלהיות עם עודף משקל של 20 קילו זה עדיף מאשר לעשות את הדיאטה הזו למשך חודש, שיערב לו...

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י binder;788787:
הכלל הוא, שמי שחושב שלהיות עם עודף משקל של 20 קילו זה עדיף מאשר לעשות את הדיאטה הזו למשך חודש, שיערב לו...
וגם יגידו שניתוח טבעת עדיף:rolleyes:

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י arye770;788784:
מנסיון מר של אחותי.

אפרט בהזדמנות אחרת (כתבתי פעם בפורום, כדאי לחפש)
אשמח לקבל קישור, על זה בדיוק אני רוצה לדעת, ולא שמעתי...אומרים... וכו'

רחל שור

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
binder -צודקת בכל מילה שלה!!!
אני עכשיו בשלבי הסיום של התהליך מרגישה נהדר! האמת שלא הלכתי בדיוק לפי הכללים (היה לי מאוד קשה ..והעדפתי במקום להפסיק את זה לגמרי להעלות קצת את הקלוריות הימיומית ולרדת קצת פחות מ15 ק"ג )ההרגשה לאורך כל התהליך הייתה נפלאה לא היו הרגשת רעב בכלל!! אפחד לא מאמין איך בתקופה כ"כ קצרה ירדתי כ"כ הרבה ...
אני מודה לד' שהפגיש אותי עם הבקבוקון הקטן הזה של הhcg !!!
ממליצה בחום!

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י binder;788787:

ועוד כלל: שלהוריד ולהעלות בשיטת האקורדיון (מה שקרה להרבה מאוד מהאנשים שלקחו את ההורמון הנ"ל) זה בטח מזיק לגוף ולמערכת חילוף החומרים ועוד נזקים בלי קשר לחומר עצמו, השנוי במחלוקת.

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
נכתב ע"י רחל שור;788814:
binder -צודקת בכל מילה שלה!!!
אני עכשיו בשלבי הסיום של התהליך מרגישה נהדר! האמת שלא הלכתי בדיוק לפי הכללים (היה לי מאוד קשה ..והעדפתי במקום להפסיק את זה לגמרי להעלות קצת את הקלוריות הימיומית ולרדת קצת פחות מ15 ק"ג )ההרגשה לאורך כל התהליך הייתה נפלאה לא היו הרגשת רעב בכלל!! אפחד לא מאמין איך בתקופה כ"כ קצרה ירדתי כ"כ הרבה ...
אני מודה לד' שהפגיש אותי עם הבקבוקון הקטן הזה של הhcg !!!
ממליצה בחום!

אני מקווה בשבילך שגם בהמשך חייך תמשיכי להודות על זה...

אני לא מבינה איך אנשים מודדים הצלחה בתקופה כל כך קצרה:rolleyes:

טוליפ

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י bbr;788820:
אני מקווה בשבילך שגם בהמשך חייך תמשיכי להודות על זה...

אני לא מבינה איך אנשים מודדים הצלחה בתקופה כל כך קצרה:rolleyes:
על כל דיאטה צריך לשמור ואם לא שומרים עולים.
אבל באמת מעניין מה קורה אחרי שמסיימים את החודש? איך ממשיכים?

איקס עיגול

משתמש רשום
אתם לא יודעים שבדיאטות האינסטנטיות האלה שיורדים כ"כ מהר לא יורדים רק השומנים הרעים?
גם את השומנים הטובים, וכל הדברים שהגוף זקוק להם כמו אויר לנשימה אתם יורדים. מפחיד!!!

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
בבקשה

קבצים מצורפים

• HCG.jpg
    1.5 MB · צפיות: 20
  • HCG2.jpg
    1.5 MB · צפיות: 11
  • HCG3.jpg
    1.9 MB · צפיות: 9

mig

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
צילום מקצועי
נכתב ע"י binder;788787:
בניגוד לכל העונים כאן, אני עשיתי את הדיאטה הזו בעצמי עם קבוצה של עוד חמשה חברי קבוצה,
ואין מה לדבר, אני שבתחילה לא האמנתי, הורדתי לאחר שלוש שבועות 10 קילוגרם!!!!
[/B]

לא להאמין!

אכלתי 500 קלוריות ליום ורזיתי!
פלאי פלאות...

וברצינות:
גם אני ב"ה ירדתי כנ"ל בתזונה מאוזנת עם פעילות גופנית סבירה. (למי שלא הבין לא HCG)
(ואני מסגלת לעצמי הרגלי אכילה בריאים)

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מה שהכי מגוחך בכתבה, שהם כותבים בסוף 'דיאטה שלא הוכחה, ולא נבדקה', ובאתר שלהם הם כותבים ש'הדיאטה לא הוכחה גם כנותנת תחושת שובע'.

זה כל כך מגוחך, שהרי כל אחד יכול לפתוח את המחקר האדיר שעשה ד"ר סיימונס, ולראות שהוא בדק מאות מטופלים, והיום אנשים עושים את זה לאלפים ורבבות, ולזה קוראים שזה 'לא הוכח'??????

בנוגע לעליה שלאחר הדיאטה, הפלא הוא שכל חברי הקבוצה שעשינו את הדיאטה, כולם כולם לא עלו במשקל [אולי קילו], יש שם שלב מיוחד של שלוש שבועות, שבו מקבעים את הדיאטה הזו בגוף לטווח ארוך, וכמובן שאם מישהי רוצה לאכול כל יום כמויות של דברים משמינים, בוודאי שהיא תעלה עשרות ק"ג...

הדבר שהכי מתסיס אותי, שאנשים שלא קראו מעולם את התחקיר של ד"ר סיימונס מדברים [או שהם בעלי אינטרסים, כרוחמה וכיוצא, או שאר הדיאטניות למיניהם שגם כותבות בעיתונות היומית...], אני האמנתי לזה לאחר שקראתי את התחקיר, ולאחר שניסתי את זה בעצמי וראיתי פלאי פלאות ממש!

binder

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
נכתב ע"י איקס עיגול;788832:
אתם לא יודעים שבדיאטות האינסטנטיות האלה שיורדים כ"כ מהר לא יורדים רק השומנים הרעים?
גם את השומנים הטובים, וכל הדברים שהגוף זקוק להם כמו אויר לנשימה אתם יורדים. מפחיד!!!

בדיוק הפוך!!!
בבדיקות דם שעשו המטופלים נראה בבירור, שכל השומנים המיותרים בגוף ירדו.
וחבל לדבר בלי ידיעה ובדיקה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיג

א הַלְלוּיָהּ הַלְלוּ עַבְדֵי יי הַלְלוּ אֶת שֵׁם יי:ב יְהִי שֵׁם יי מְבֹרָךְ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:ג מִמִּזְרַח שֶׁמֶשׁ עַד מְבוֹאוֹ מְהֻלָּל שֵׁם יי:ד רָם עַל כָּל גּוֹיִם יי עַל הַשָּׁמַיִם כְּבוֹדוֹ:ה מִי כַּיהוָה אֱלֹהֵינוּ הַמַּגְבִּיהִי לָשָׁבֶת:ו הַמַּשְׁפִּילִי לִרְאוֹת בַּשָּׁמַיִם וּבָאָרֶץ:ז מְקִימִי מֵעָפָר דָּל מֵאַשְׁפֹּת יָרִים אֶבְיוֹן:ח לְהוֹשִׁיבִי עִם נְדִיבִים עִם נְדִיבֵי עַמּוֹ:ט מוֹשִׁיבִי עֲקֶרֶת הַבַּיִת אֵם הַבָּנִים שְׂמֵחָה הַלְלוּיָהּ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה