יש!!! מענק קורונה "שני" ארה"ב

אחת111

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אני ממש מיואשת עוד מענק ועוד מענק והילדים שלי לא זכאים לקבל כי אין להם עדיין SSN, ילד אחד ביקשנו לפני כשנה וחצי ועדיין לא קיבלנו למרות שאמרו שיהיה עד שנה ולילד שני הגשנו מסמכים דרך הדואר לפני כחודשיים ואין מהם עדכון, מישהו יודע מה אפשר לעשות בנוגע לזה, בגלל שבעלי אב הילדים נולד בארהב אנחנו עושים את תהליך האזרחו ובקשת הSSN בארץ, מישהו התנסה בזה ויכול לעזור או סתם מכיר את הבירוקרטיה

האוסטרלית

משתמש צעיר
צריכה עזרה!!!
משו הגיש עבורינו בקשה,
לחשבון שלו ישירות באמריקה,
עוד לא קיבלנו שקל, בעוד הוא קיבל את כל הפעימות אליו,
איך אני יכולה להחליף חשבון בנק ובכלל ,להיכנס לחשבון שלי???
אין לי מושג איזה כתובת הוא שם עלינו???
התקשרתי אליהם ואחרי 20 דק' אמרו שאין אפשרות לענות...

Chips

משתמש פעיל
עדיין לא קיבלנו את הצ'ק של המענק השני (את הראשון קיבלנו די באיחור)
האם אני אמורה לדאוג שנאבד/ גנב?
מה אמורים לעשות?
אשמח לעזרתכם

מאן דאמר

משתמש פעיל
שאלה:

ראיתי שהאריכו את התאריך האחרון להגשת הדו"ח השנה ל-17 במאי 2021.

מישהו יודע מה בנוגע לאזרחים ששוהים בחו"ל? כל שנה יש להם הארכה אוטומטית עד ה-15/6. האם גם להם יש הארכה השנה?

ניסיתי לחפש באתר של ה-IRS ולא מצאתי.

תודה רבה מראש!

יש1010

משתמש רשום
לאלו שקיבלו,
האם התקבלו גם שיקים משפחתיים? (כפולות של 1,400$)
או רק השיקים היחידים?

ngraphic

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כשאתם מדברים על 3 מענקים הכוונה ל600$ כל מענק?
אנחנו קיבלנו בפעימה ראשונה: 600$
פעימה שניה בחישוב שעשינו זה 1400$

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה