יש לכם שאלות בנושא משכנתאות? אשמח לסייע לכם.

מצב
הנושא נעול.

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עדיין לא לקחו.
אני רוצה להגיע ליועץ עם נתונים.
שאלתי גם איך אדע שהתשובה של ינאי מקובלת על עוד יועצים?
לא בגלל שתשובתו לא מספיק טובה לי. חלילה. אלא איך אפשר
להוכיח​
שזה המחיר הנורמלי?​
הוא אמר סכום שהוא דורש???​

ראובן 23

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

שיר שיר שיר

משתמש רשום
שלום וברכה יש לי משכנתא 1250000 וחייב לבנק עוד 80000 יש אפשרות להכניס את ההלוואה לתוך המשכנתא

ואם כן באיזה ריבית

וכמה זה אמור לעלות?

E_Y

משתמש פעיל
שלום וברכה יש לי משכנתא 1250000 וחייב לבנק עוד 80000 יש אפשרות להכניס את ההלוואה לתוך המשכנתא

ואם כן באיזה ריבית

וכמה זה אמור לעלות?
תלוי מה השיעור מימון הנוכחי על הנכס
רוב המקרים אפשרי , צריך כמובן לוודא שזה מתאים לצרכים שלכם

ari1980

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
שוק פתוח
הם עוד לא סגרו איתו
למה להסתבך ?
אגב , @ססגון
@ari1980 מומלץ מאוד מאוד!
מקצוען אמיתי​
תודה רבה חבר.
אבל אני האחרון שרוצה לקחת מישהו שכבר התחילו איתו. ונראה לי שפה כבר התחילו את העבודה אם לא סיימו.

הון ובית

נדל"ן. משכנתאות. כלכלת המשפחה
מנהל
מנוי פרימיום
עדיין לא לקחו.
אני רוצה להגיע ליועץ עם נתונים.
שאלתי גם איך אדע שהתשובה של ינאי מקובלת על עוד יועצים?
לא בגלל שתשובתו לא מספיק טובה לי. חלילה. אלא איך אפשר להוכיח שזה המחיר הנורמלי?
כמו שכתבו לך.
נותן שירות - קובע את המחירים של עצמו.
רוצה קח / לא רוצה תברח..
אין מה להוכיח מולו, כל עוד השאלה ביניכם אינה "מה נורמלי/מקובל כיום".
אגב, המחיר שקיבלת הגיוני לחלוטין!!!
לך עליו.

ססגון

משתמש צעיר
@ari1980 @הון ובית
אני חושש שלא הובנתי.
לא סיכמנו מראש מחיר. היועץ אמר "נעשה לך מחיר טוב".
כבר גמרנו וכמו הנתונים שכבר העליתי, ועכשיו הוא רוצה 6000 ש"ח.
לי זה היה נשמע ממש יקר, לכן שאלתי מה טווח המחירים. האם זה נקרא זול/סביר/יקר/עוקץ?
סליחה אם לא הייתי ברור די הצורך ותודה על המענה.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
@ari1980 @הון ובית
אני חושש שלא הובנתי.
לא סיכמנו מראש מחיר. היועץ אמר "נעשה לך מחיר טוב".
כבר גמרנו וכמו הנתונים שכבר העליתי, ועכשיו הוא רוצה 6000 ש"ח.
לי זה היה נשמע ממש יקר, לכן שאלתי מה טווח המחירים. האם זה נקרא זול/סביר/יקר/עוקץ?
סליחה אם לא הייתי ברור די הצורך ותודה על המענה.
כתבתי לך, שקיבלת מחיר מצויין.
הוגן מאד!

ססגון

משתמש צעיר
במידה ונעשתה בדיקה מול בנק נוסף להשגת הצעה מתחרה, אפילו אם בסוף בוצע פנימי - זו כבר עבודה של משכנתא רגילה כמעט, ולכן זה יהיה יותר קרוב למשכנתא רגילה, סדר גודל של 5,000-4,500
אם הכל מול הבנק פנימי לבד - סדר גודל של 3,000-3,500

כתבתי לך, שקיבלת מחיר מצויין.
הוגן מאד!
זה כמעט כפול ממה שכתבת?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום

מלכה שיינברגר

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
שאלה דחופה: יש אפשרות לסגור את חשבון הבנק שממנו לקחנו את המשכנתא ולשלם את ההלוואה מחשבון הבנק בו מתנהל החשבון שלנו?
(אני משלמת עמלות סתם ולא משתמשת בחשבון)

ססגון

משתמש צעיר
שאלה דחופה: יש אפשרות לסגור את חשבון הבנק שממנו לקחנו את המשכנתא ולשלם את ההלוואה מחשבון הבנק בו מתנהל החשבון שלנו?

ברור
לפתוח הרשאה בחשבון הבנק עבור חיוב המשכנתא
ולהתקשר למוקד הבנק למשכנתאות ולעדכן את פרטי חשבון הבנק החדש
אפשר גם פשוט לבצע ניוד חשבון בנק בפניה לבנק שבו מתנהל העו"ש.

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
אם זה פועלים - זה בעייתי, כיון שהם מצריכים להחזיק חשבון אצלם לצורך תשלומי המשכנתא.
אם זה בנק אחר, אין בעיה בעיקרון.

מלכה שיינברגר

משתמש פעיל
איור וציור מקצועי
ברור
לפתוח הרשאה בחשבון הבנק עבור חיוב המשכנתא
ולהתקשר למוקד הבנק למשכנתאות ולעדכן את פרטי חשבון הבנק החדש
השאלה היא האם אפשר לסגור את החשבון לאחר ניוד ההו"ק
אפשר גם פשוט לבצע ניוד חשבון בנק בפניה לבנק שבו מתנהל העו"ש.
אני לא מעוניינת
אם זה פועלים - זה בעייתי, כיון שהם מצריכים להחזיק חשבון אצלם לצורך תשלומי המשכנתא.
אם זה בנק אחר, אין בעיה בעיקרון.
זה פועלים... מכל הבנקים ידעתי לאן ללכת??? (:
מה ניתן לעשות?

הון ובית

מנהל
מנוי פרימיום
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קד

א בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי יי אֱלֹהַי גָּדַלְתָּ מְּאֹד הוֹד וְהָדָר לָבָשְׁתָּ:ב עֹטֶה אוֹר כַּשַּׂלְמָה נוֹטֶה שָׁמַיִם כַּיְרִיעָה:ג הַמְקָרֶה בַמַּיִם עֲלִיּוֹתָיו הַשָּׂם עָבִים רְכוּבוֹ הַמְהַלֵּךְ עַל כַּנְפֵי רוּחַ:ד עֹשֶׂה מַלְאָכָיו רוּחוֹת מְשָׁרְתָיו אֵשׁ לֹהֵט:ה יָסַד אֶרֶץ עַל מְכוֹנֶיהָ בַּל תִּמּוֹט עוֹלָם וָעֶד:ו תְּהוֹם כַּלְּבוּשׁ כִּסִּיתוֹ עַל הָרִים יַעַמְדוּ מָיִם:ז מִן גַּעֲרָתְךָ יְנוּסוּן מִן קוֹל רַעַמְךָ יֵחָפֵזוּן:ח יַעֲלוּ הָרִים יֵרְדוּ בְקָעוֹת אֶל מְקוֹם זֶה יָסַדְתָּ לָהֶם:ט גְּבוּל שַׂמְתָּ בַּל יַעֲבֹרוּן בַּל יְשׁוּבוּן לְכַסּוֹת הָאָרֶץ:י הַמְשַׁלֵּחַ מַעְיָנִים בַּנְּחָלִים בֵּין הָרִים יְהַלֵּכוּן:יא יַשְׁקוּ כָּל חַיְתוֹ שָׂדָי יִשְׁבְּרוּ פְרָאִים צְמָאָם:יב עֲלֵיהֶם עוֹף הַשָּׁמַיִם יִשְׁכּוֹן מִבֵּין עֳפָאיִם יִתְּנוּ קוֹל:יג מַשְׁקֶה הָרִים מֵעֲלִיּוֹתָיו מִפְּרִי מַעֲשֶׂיךָ תִּשְׂבַּע הָאָרֶץ:יד מַצְמִיחַ חָצִיר לַבְּהֵמָה וְעֵשֶׂב לַעֲבֹדַת הָאָדָם לְהוֹצִיא לֶחֶם מִן הָאָרֶץ:טו וְיַיִן יְשַׂמַּח לְבַב אֱנוֹשׁ לְהַצְהִיל פָּנִים מִשָּׁמֶן וְלֶחֶם לְבַב אֱנוֹשׁ יִסְעָד:טז יִשְׂבְּעוּ עֲצֵי יי אַרְזֵי לְבָנוֹן אֲשֶׁר נָטָע:יז אֲשֶׁר שָׁם צִפֳּרִים יְקַנֵּנוּ חֲסִידָה בְּרוֹשִׁים בֵּיתָהּ:יח הָרִים הַגְּבֹהִים לַיְּעֵלִים סְלָעִים מַחְסֶה לַשְׁפַנִּים:יט עָשָׂה יָרֵחַ לְמוֹעֲדִים שֶׁמֶשׁ יָדַע מְבוֹאוֹ:כ תָּשֶׁת חֹשֶׁךְ וִיהִי לָיְלָה בּוֹ תִרְמֹשׂ כָּל חַיְתוֹ יָעַר:כא הַכְּפִירִים שֹׁאֲגִים לַטָּרֶף וּלְבַקֵּשׁ מֵאֵל אָכְלָם:כב תִּזְרַח הַשֶּׁמֶשׁ יֵאָסֵפוּן וְאֶל מְעוֹנֹתָם יִרְבָּצוּן:כג יֵצֵא אָדָם לְפָעֳלוֹ וְלַעֲבֹדָתוֹ עֲדֵי עָרֶב:כד מָה רַבּוּ מַעֲשֶׂיךָ יי כֻּלָּם בְּחָכְמָה עָשִׂיתָ מָלְאָה הָאָרֶץ קִנְיָנֶךָ:כה זֶה הַיָּם גָּדוֹל וּרְחַב יָדָיִם שָׁם רֶמֶשׂ וְאֵין מִסְפָּר חַיּוֹת קְטַנּוֹת עִם גְּדֹלוֹת:כו שָׁם אֳנִיּוֹת יְהַלֵּכוּן לִוְיָתָן זֶה יָצַרְתָּ לְשַׂחֶק בּוֹ:כז כֻּלָּם אֵלֶיךָ יְשַׂבֵּרוּן לָתֵת אָכְלָם בְּעִתּוֹ:כח תִּתֵּן לָהֶם יִלְקֹטוּן תִּפְתַּח יָדְךָ יִשְׂבְּעוּן טוֹב:כט תַּסְתִּיר פָּנֶיךָ יִבָּהֵלוּן תֹּסֵף רוּחָם יִגְוָעוּן וְאֶל עֲפָרָם יְשׁוּבוּן:ל תְּשַׁלַּח רוּחֲךָ יִבָּרֵאוּן וּתְחַדֵּשׁ פְּנֵי אֲדָמָה:לא יְהִי כְבוֹד יי לְעוֹלָם יִשְׂמַח יי בְּמַעֲשָׂיו:לב הַמַּבִּיט לָאָרֶץ וַתִּרְעָד יִגַּע בֶּהָרִים וְיֶעֱשָׁנוּ:לג אָשִׁירָה לַיי בְּחַיָּי אֲזַמְּרָה לֵאלֹהַי בְּעוֹדִי:לד יֶעֱרַב עָלָיו שִׂיחִי אָנֹכִי אֶשְׂמַח בַּיהוָה:לה יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם בָּרְכִי נַפְשִׁי אֶת יי הַלְלוּיָהּ:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

רגעים מכריעים בחיים • אתגר 116

לוח מודעות

למעלה