דרוש מידע יש לך כזה סרבל? או את יודעת להתאים בגדים?

יולי בולי

משתמש מקצוען
פרסום וקופי
D I G I T A L
האמת שגם אני חשבתי על זה....
אבל מה זה משנה החתיך כבר ישן את שנתו[מקווה] מבסוט ומחויך:eek:
אחרי שכל הדודים והדודות והסבים והסבתות החמיאו לו על הלוק:cool:
מרוצה ושמח עם החולצה הצהובה
ויאלה @אספמיה תעלי בקשת עזרה להלבשה הבאה......

אספמיה

משתמש מקצוען
האמת שגם אני חשבתי על זה....
אבל מה זה משנה החתיך כבר ישן את שנתו[מקווה] מבסוט ומחויך:eek:
אחרי שכל הדודים והדודות והסבים והסבתות החמיאו לו על הלוק:cool:
מרוצה ושמח עם החולצה הצהובה
ויאלה @אספמיה תעלי בקשת עזרה להלבשה הבאה......
חחח ישן בשלווה אפוף נשיקות וחיבוקים מכל צדדי המשפחה...
בדיוק היום מצאתי איזה מכנס עם סימונים מכסף מטאלי כזה. ולא ידעתי מה אפשר לתקוע עם זה... שקלתי להעלות לפה.
בסוף לא. מידי לי האשכול הענק הזה... (נושא חם... אלפי צפיות... הורסס איך זה קרה??)
@תמי פ מאה אחוז. התלבטתי היכן לפרסם. לאחר שהאשכול התפתח במהירות זה היה בטוח לי שזה חכמת ... שם כל דבר הופך למימדי ענק...
ובכן לתוצאות ההשווצה בעולל המעוצב- תודה תודה
ההופעה היתה מרשימה בהחלט. לא היה מי שלא ביקש להרים (ולמשש את חולצתו )היפייפיה של הקטן...
אגב @מטודלה משהי הציעה לי אבל לא היה נראה לי. בסוף בשעות החום הקשות שהיה היום הורדתי לו באמת... אז גם עצתך נלקחה בחשבון.

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
הלבנה עם החתולים ממש יפה בעיניי!
גם חמוד
זה הולבן עם החתולים הכי מתאים לבנתיים
צודקות שניכם... הלבן הכי חמוד... אבל אחרי הכל- זה עניין של טעם... הלבן חתולי הזה הוא יותר עדין ושובב חוצני כזה והצהוב או ירוק וכו' הם יותר גסים ובולטים ישראלים כאלה...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה