עזרה יש לי 6 תורים למשרד הפנים ל15/8 אני זקוקה לתור אחד בתאריך אחר

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש לזה פתרון וקוראים לו טלפון חכם.
יש ציבור גדול שלא יקנה פלאפון חכם, בשביל האופציה ההו כה חשובה לבטל תורים במיי ויזיט.
ולכן המדינה אמורה להיות חכמה ולא צודקת, ולאפשר גם לבעלי מייל/ פל’ כשר לבטל תורים. בהנחה שלמישהו שם אכפת בכלל מהכאוס בתחום.

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
יש לך מושג למי אפשר לפנות בעניין?
כבר פניתי למשרד מבקר המדינה בינתיים אין תגובה
למה א"א לבטל או לבדוק מתי התור לפי מס' זהות?
לא הייתי רוצה שכל אדם בעולם יוכל לדעת מתי התור שלי לפי מס’ זהות.
הפתרון אמור להיות רישום למיי ויזיט עם מסרון קולי או מייל. כמו הרישום לאינספור רשויות, ארגונים וחברות, בארץ ובעולם, שמבוצע בקלות בדרכים הנ’’ל.

יהודה המצחיק

משתמש צעיר
ביום ראשון בשעה 7.25 בבוקר חיפשתי תור ללשכת ירושלים ומצאתי מיד לאותו יום לשעה 10:12
תנסו לחפש בבקרים
יש לי כרגע תור מיותר ל 21/8/22

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  9  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה