דרוש מידע יש לי רעיון לסטארטאפ! גם לכם?

אין דברים כאלה!

משתמש צעיר
הגיע הזמן להמציא מטריות קלילות ולא שבירות!!

עשוי מחומר חזק, אולי מבד כפול, או "שלד" יותר חזק
יש איזשהו פיתוח שעדיין לא יצא לשוק של מטריה בלחץ אויר, משהו גאוני- זה בלי בד ומוטות למעלה אלא לחץ אויר שלא מאפשר לטיפות הגשם להתקרב.

CO2

עריכה לשונית היא חמצן לטקסט
מנוי פרימיום
שיהיה אפשרות שאפילו נגיד שאני באמצע קו תוכן, ואז אני יאמר ארבע! וזה יעביר לי להודעה הבאה. אני יאמר כוכבית וזה יחזור לתפריט הקודם.
נזכרתי עכשיו ששמעתי פעם על כזאת אפליקציה לסמארטפונים

עיצובים מפנקים מהטבע

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בלת"ק חלקי
ראיתי פעם בבנין אחד מסילה מותקנת על המעקה שיש עליו כסא - כנראה לנכה,
נראה לי זה על אותו רעיון, לא?
כן.. זה דיי דומה..
אבל לעגלה משום מה לא עשו את זה אף פעם... וזה חריג..
כ"כ הרבה אנשים עולים יום יום עם עגלות במדרגות עייפים ומזיעים,[ובפרט בקיץ]
ואף אחד לא חשב על רעיון מקורי לדבר הזה?!
אז מה? משאירים את העגלה למטה... ואם מדובר בעגלה יקרה מאוד ופוחדים עליה?
אולי אנשים בכלל לא רוצים שיהיה עגלה בבית כי זה תופס מקום?
לא יודעת...
תכל'ס, חייבים פתרון דחוףףףף!!!! לעלות עגלה במדרגות עם איזה מכשיר או מתקן ייעודי שפשוט יקל לנו על החיים!!!

Panda

משתמש מקצוען

שמחה פותחת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
באמת אשכול מלא בגאונויות ובצרות...
תמיד ידעתי שהצרות מולידות רעיונות...
כמו בקורונה, מהקורונה כל פעם שאנחנו צריכים לעשות משהו וקשה לעשותו בגלל הריח (החלפת טיטול, שחרור סתימה וכדו') פשוט מאד, חובשים מסיכה למחליפים בשמחה.

אפאצ'י

משתמש פעיל
מסך לפני הקופות בסופרים, שיעריך איזה תור הכי קצר, (למי יש משלוח ואיזו קופאית תסתבך עם הביטול ותצטרך לחכות שעה)
מסך לפני מחסומים צבאיים שיעריך באלו מהטורים יש פרצופים מחשידים שהולכים לתקוע את כל הטור.
על אותו רעיון,אפליקציה שתעריך מה הטור הכי מהיר בפקק. (אחד הדברים המכאיבים זה להמר על הנתיב השמאלי מתוך 3 ואז לגלות בעיניים כלות שהנתיב הימני טס ורק אתה חסום עם איזה סמיטריילר שיקח שבוע להשתחרר ממנו .)

אפאצ'י

משתמש פעיל
התקן שבת מיוחד להתאמת טונים בשירה
יחסוך את המבוכה הקבועה בזמירות שבת ואת חילופי המבטים מי צריך להתאים את הטון למי .
ההתקן יובנה בשולחנות סלון והחל מהמחצית השניה של 2023 יחוייבו כל הנגריות בהתקנתו .
בהמשך ישולב בהתקן גם חיישן בעל זרוע רובוטית שיתן צביטה ברגל על כל זיוף .

שמחה פותחת

משתמש צעיר
המשתמש נחסם
התקן שבת מיוחד להתאמת טונים בשירה
יחסוך את המבוכה הקבועה בזמירות שבת ואת חילופי המבטים מי צריך להתאים את הטון למי .
ההתקן יובנה בשולחנות סלון והחל מהמחצית השניה של 2023 יחוייבו כל הנגריות בהתקנתו .
בהמשך ישולב בהתקן גם חיישן בעל זרוע רובוטית שיתן צביטה ברגל על כל זיוף .
ומה אם הסולן התורן יצטרך לעשות @אפאצ'י וכל אלו שמסביבו צריכים להזהר שהסולן לא יעיף עליהם סילון. והכל קורה בסלון....
תוסיף את זה בהתקן..

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תגובה והצעה

היום יש כלל במשרד התחבורה שאפילו שאוטובוס מלא חייבים, לעשות את כל המסלול..
כך שזה לא יעזור לתקנון.

הצעה... מגיעים הרבה פעמים כמה קוים לתחנה, ויש אנשים מבוגרים שקשה להם להתקדם ולנפנף לאוטובוס, ואז קורה שהאוטובוס מדלג עליהם כי האוטובוס שבתחנה מסתיר אותם.
ולכן יהיה שלט גבוה שכל נהג יראה את זה, וכל אדם שצריך קו מסויים הוא לוחץ את מספר הקו (כמו במעליות שמזמינים לפי קומה) ונרשם בשלט שקו 15 מחכים לך בתחנה....
וגם יוריד את הצורך לנפנף כל הזמן לנהגים שיעצרו
רק לחשוב שכל הממתינים בכביש ז'בוטינסקי ילחצו על שלט כזה...
צריך שלט של קולנוע לפחות.
וזה בלי לקחת בחשבון את הפקק ענק שיווצר כשכל נהג יעצור לשבריר שניה לבדוק מה כתוב על השלט..
גם ככה המצב קטסטרופה.

לדעתי,
צריך פשוט לתכנן את התחנות באופן כזה שיאפשר לכמה אוטובוסים לעמוד שם בו זמנית ויראו במי מדובר.
השאלה אם זה רלוונטי בירושלים או בני ברק..
כמה אנשים טובים יצטרכו לוותר על כמה יח''ד לטובת העניין.

אי הבנה

משתמש צעיר
תריס חשמלי שמזהה מתי מתחיל לרדת גשם ונסגר מעצמו

יש שלט כזה (לא שעון שבת)
קורים לו שלט שבת עם 10 תוכניות כיבוי והדלקה ליום! (אפשר עד 49 תוכניות בשבוע)
והמעניין הוא שאפשר לכל תוכנית מעלות אחרות!!!

אם כבר אני הייתי ממציא מזגן שהמעלות בבית נמדדות לפי הטמפרטורות בחוץ וכיווני אויר ועוצמת אויר על ידי חיישן (ולא יהיה בעיה של שבת)
כל זה ועוד יש באפליקציות בית חכם חינמיות שיש מוצרים מעלי אקספרס שמתממשקים איתם נהדר, לי שיכול להתקין אפליקציות, כמובן דורש רשת ביתית (עובד בנטפרי חלק חלק, באתרוג נכון ללפני חצי שנה לא הצליחו עדיין לפתוח רק את זה בלי לפתוח מרעין בישין)
קונים שלט אוניברסלי חכם (בערך 30 ש"ח) שנשלט באפליקציה ומד טמפרטורה ששולח נתונים (גם 30 בערך) ומגדירים אוטומציה שאם יורד או עולה מעל טמפ' אז הוא נותן הוראה לשלט (או לפי זמנים, ליל שבת ושבת בבוקר)
גם לתריס קונים מתג חכם לתריס (בערך 50 ש"ח) וחיישן גשם חכם (בערך 30) ומגדירים אוטומציה שיסגור את התריס אם יורד גשם.

Harmonyapro

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
מכירים את זה שיש באוטובוס את המסך של התחנות ובכל תחנה מציינים איזה קווים יש שם.
מה הבעיה להוסיף את מס' התחנה ליד?
מילא אני לא מצפה שהם ירשמו ליד כל תחנה את זמינות הקווים כשאגיע לתחנה כי זה באמת צריך מסך ענק,
אבל לפחות את מס' התחנה ליד כל תחנה שאוכל לבדוק בעצמי.
או שפשוט ירשמו את הקווים שמגיעים בטווח של עד דקה כשהאוטובוס הנוכחי יגיע לתחנה הקרובה.
לדעתי חוסך המון כאב ראש במעבר בין אוטובוסים.

צביקה - היימישTech

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
אקדח מלחם בדומה לדבק חם, שהבדיל מתחמם ואפשר פשוט לירות אותו בלי להסתבך..
אין את זה בחנויות. בדקתי...
יש
לא חיפשתם בחנויות הנכונות
כוסברה או פיטרוזיליה באריזות קטנות
חאלס לזרוק כל שבת 3/4 חבילה
יש קפוא של דורות

בגדול 90 אחוז מכל מה שכתבו פה כבר קיים (ציטטתי רק את מה שהיה נראה לי שמי שכתב באמת צריך...)

בעניין האוטובוסים אני בטוח שכבר יש מקום בעולם שחשבו על הדברים האלה אבל לא מצאתי בינתיים. אעדכן.
אבל מוזר לי שאף אחד פה לא חשב על הרעיון הכי פשוט לשים תחנות סגורות מכל הכיוונים. הסיוט הכי גדול שלי מתחב"צ זה לעמוד בתחנה בגשם ולהגיע הביתה רטוב ממסד עד טפחות. ואפשר אפילו לשדרג עם מזגן בשביל הקייץ!

אפרופו תחנות אוטובוס, הנה סרטון משעשע על מתיחה גאונית עם שלט פרסום של תחנת אוטובוס (למי שנפתח לו)

אפאצ'י

משתמש פעיל
טמגוצ'י קטן שיישב על הכתף על תקן חבר ומטפל רגשי, אליו ניתן לשפוך את כל כאבי הלב והוא יהנהן בראש, יצקצק בקול מתכתי, או יעפעף בעיניו הגדולות והתמות החמות והמבינות, נשלב לו גם הקלטות מסודרות של משפטים מחזקים
כמו,
את/ה בסדר, זה בסדר להרגיש ככה, את/ה לא אשם, או משפטי מוטיבציה כמו את/ה יכול, את/ה טוב, וכו וכו' על זה הדרך כך כל פעם שיהיה מצוקה ניתן יהיה לספר לו אפשר יהיה להוציא אצלו כעסים פנימיים חבויים ואפילו לבכות לו, והוא תמיד אבל תמיד כמו חבר נאמן יקשיב ויתמוך, ואף פעעעעם לא ישפוט, ב.א.מ.ת......
ובהמשך בשילוב בינה מלאכותית הוא גם ילמד אותך וידע גם להציע הצעות מעשיות מתוך מאגר הידע הפסיכולוגי העשיר שלו . הוא ישלב טיפולי c.b.t. עם העצמה אישית יתן תוכניות עבודה ועוד ועוד כיד הדמיון הפורח .
....כרגע מתחדש לי שכמו הדיבור על המכוניות האוטונומיות, בשלב מסוים הוא ילמד לתקשר עם הטמגוצ'י של אבא/אמא החבר בן/ת הזוג ולהבין מה רוצים ומה הם התכוונו כשהם אמרו/עשו/פגעו/התעלמו/צעקו... וזה כבר ממש הפתיח לעולם חלומי מופלא ומדהים וללא פגיעות ללא צלקות מהעבר .
אחחחח איזה חלום...

מתמטיקאי

משתמש פעיל
יש לי הרגשה משום מה שכל התגובות שנכתבו בסגנון הזה זה אנשים שפשוט לא נוסעים בתחבור ציבורית
תתקנו אותי אם אני טועה
מי שנוסע בתחבורה ציבורית ויודע מה זה לרוץ עם כמה ילדים + עגלת תאומים + מזוודה + ארבע מינים/קופסת מצות/תבנית ח"פ רותחת מלאה בכל טוב מצרים וכדו' יודע שאין כזה דבר לחנך את הציבור החרדי לבוא יותר מוקדם לתחנה ולתקוף בינתיים במסעדה
אין היתכנות כזאת בכלל
ואם יעשו כזה דבר זה הדבר שהכי יפגע בציבור החרדי שהם הנתח הכבד של משתמשי התחבורה הציבורית
כל רעיון מסוג כזה ודומיו אין בזה שום תועלת לציבור שלנו ואדרבה רק יהיה יותר תלונות/רטינות/אכזבות
כתבת תתקנו אותי אם אני טועה, אז אני מתקן אותך!

מתמטיקאי

משתמש פעיל
טמגוצ'י קטן שיישב על הכתף על תקן חבר ומטפל רגשי, אליו ניתן לשפוך את כל כאבי הלב והוא יהנהן בראש, יצקצק בקול מתכתי, או יעפעף בעיניו הגדולות והתמות החמות והמבינות, נשלב לו גם הקלטות מסודרות של משפטים מחזקים
כמו,
את/ה בסדר, זה בסדר להרגיש ככה, את/ה לא אשם, או משפטי מוטיבציה כמו את/ה יכול, את/ה טוב, וכו וכו' על זה הדרך כך כל פעם שיהיה מצוקה ניתן יהיה לספר לו אפשר יהיה להוציא אצלו כעסים פנימיים חבויים ואפילו לבכות לו, והוא תמיד אבל תמיד כמו חבר נאמן יקשיב ויתמוך, ואף פעעעעם לא ישפוט, ב.א.מ.ת......
ובהמשך בשילוב בינה מלאכותית הוא גם ילמד אותך וידע גם להציע הצעות מעשיות מתוך מאגר הידע הפסיכולוגי העשיר שלו . הוא ישלב טיפולי c.b.t. עם העצמה אישית יתן תוכניות עבודה ועוד ועוד כיד הדמיון הפורח .
....כרגע מתחדש לי שכמו הדיבור על המכוניות האוטונומיות, בשלב מסוים הוא ילמד לתקשר עם הטמגוצ'י של אבא/אמא החבר בן/ת הזוג ולהבין מה רוצים ומה הם התכוונו כשהם אמרו/עשו/פגעו/התעלמו/צעקו... וזה כבר ממש הפתיח לעולם חלומי מופלא ומדהים וללא פגיעות ללא צלקות מהעבר .
אחחחח איזה חלום...
chatgpt

אפאצ'י

משתמש פעיל
הוא לא יודע לעפעף ולהנהן בראש...
לקרוא את התגובות של chatgpt זה בדיוק כמו לקרוא בספר פסיכולוגי .
בפשטות זה צריך להיות בובה בצורת אדם ברמה מסוימת שתדע לעשות את כל הנ"ל ..
(פטנט רשום מס' - 48873997988983il.)

מתמטיקאי

משתמש פעיל
אתם זוכרים את החיסון השני של הקורונה?
אחרי החיסון הראשון כולם הרגישו טוב, אבל אחרי החיסון השני חלק לא הרגישו טוב.
אומרים שההסבר בגלל שבחיסון הראשון הגוף לא ידע שקיים כזה נגיף והוא לא נלחם מולו, אחרי החיסון השני הגוף זיהה שיש "נגיף" והוא נלחם מולו.
חשבתי על בסיס זה על חיסון לסרטן, נניח שאנו יודעים כי סרטן X גורם למולקולה Y להתרבות בגוף, במקום מה שעושים היום שאנשים עוברים בדיקות לגלות האם יש להם את המולקולה הזאת, אנו מחסנים אותם למולקולה הזאת וגורמים לגוף להבין שזה אויב (אולי שמים גם חיידק בתוכן?)
הבנאדם התחסן הולך הביתה מרגש טוב אחרי שנתיים הוא לא מרגיש טוב, הוא הולך לרופא הרופא אומר לו יש לך סרטן שלב א' עושה לו הקרנה (של קופלה, זה הרי קטן נורא) והוא מבריא מייד.
אם זה נשמע הזוי תזכרו שמי שיש לו אסטמה לרוב זה נגרם כתוצאה מחשיפת יתר לאבק, שזה גורם לו שהוא יהיה אלרגי לאבק, אז נעשה אותו דבר לסרטן!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה