דרוש מידע יש לי ביד מסיבת סידור שכתבתי- איך אני מפיקה אותה ומקדמת אותה הלאה?

מלכת התחביבים

משתמש רשום
כתיבה ספרותית
אשמח לשמוע מבעלות מקצוע או מכאילו שבתוך התחום- האם אני צריכה ללכת בצורה עצמאית לזמרת, לאולפן, וכו' או שיש מפיקות שעוסקות בזה?
איך ניתן לשווק דבר כזה והאם שווה לעשות את זה בצורה עצמאית?
ובעצם- איך אפשר להיכנס לשוק הזה?
אשמח לתשובה תודה מראש!

לעת עתה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
תשאלי את שיפי מובשוביץ.
אין לי פרטי התקשרות אליה רק יודעת שגרה ברמות ועובדת בבתי הספר שם.

סטיל יאנג

משתמש מקצוען
סתם לשבר את האוזן:
חברה שמתעסקת בכתיבת הופעות סיפרה לי שזה משימה שדורשת כסף נזיל בכמויות...
הרבה יותר מדברים אחרים. (וכתיבות אחרות)
לא במטרה לייאש אבל להאיר את העין... (מצגות יפות, אולפן מושקע וכו'...)
והשיווק קשה מאוד מאוד עד שמכסים הוצאות לוקח המון זמן.
אני חושבת שמפיקות כמו שכתבו לך לפני לא תיקחנה "רק" מסיבה כתובה כי זה החלק הקל. (במחילה. אבל זה בלי כסף)
באופן עצמאי: כדאי לשקול זאת טוב טוב, אם הסכום שווה להתייעץ עם המפיקות שיראו אם התסריט מתאים לביקוש בשוק.
לשאלתך איך אפשר להיכנס לשוק? להתחיל בקטן יותר ולקנות שם טוב שפותח דלתות.
או לחילופין לקחת סיכון מחושב ולהשקיע בכסף, ובעז"ה גם ככה אפשר לפרוץ.
רעיון נוסף: שת"פ עם עורכת מצגות/ אולפניסטית (האפשרות הראשונה יותר רווחית ברוב המקרים)
וחלוקת האחוזים בינכם, בעיקר נועד לפתוח דלתות פחות לרווח.
העניין המסובך בעסק חוץ מהכסף הרב שנדרש הוא: השיווק.
השיווק בתחום המסיבות קשה מאוד להשגה. בתי הספר נוטים לקחת את השמות המוכרים מתוך הכרות ושיתוף פעולה ומתוך הבנה שמה שהיה יפה פעם קודמת בעז"ה גם עתה. ועדיין כל מפיקה גדולה תספר לך על מסיבות שלא "הלכו".
ודווקא כאן יש יתרון לאיזה משהו חדש שיפתח את העיניים (לשלב משהו מיוחד שיקרוץ, גימיק חדשני)
מה שיכול לעזור זה לקחת משווקת תותחית( בד"כ אחוזים) שיושבת ו"מטרטרת" לבתי הספר...
חוץ מזה חשוב לקחת בחשבון: לבתי הספר יש השגות על מה שכתבת לעיתים המנגינה, לפעמים המילים, פה יש להם ילדה יתומה וישנו שיר שלם על אבא והם בהחלט דורשים לשנות, מה שדורש לוגיסטיקה מורכבת.
כדאי מראש להימנע ממנגינות שיכולות להוות בעיה, או דומיהן...
בהצלחה רבה!!! מקווה שעזרתי סורי על האורך;)

נעמי קרלינסקי

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
הכי כדאי לך להפיק לבד. זה חלק מהעבודה.
ללכת לאולפן, לתאם עורכת וכו'.
החלק הקשה בכולם- זה השיווק.
אם תרצי להתייעץ מעבר- בשמחה. 8403010 גימל.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

פרק קמב א מַשְׂכִּיל לְדָוִד בִּהְיוֹתוֹ בַמְּעָרָה תְפִלָּה:ב קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶזְעָק קוֹלִי אֶל יְהוָה אֶתְחַנָּן:ג אֶשְׁפֹּךְ לְפָנָיו שִׂיחִי צָרָתִי לְפָנָיו אַגִּיד:ד בְּהִתְעַטֵּף עָלַי רוּחִי וְאַתָּה יָדַעְתָּ נְתִיבָתִי בְּאֹרַח זוּ אֲהַלֵּךְ טָמְנוּ פַח לִי:ה הַבֵּיט יָמִין וּרְאֵה וְאֵין לִי מַכִּיר אָבַד מָנוֹס מִמֶּנִּי אֵין דּוֹרֵשׁ לְנַפְשִׁי:ו זָעַקְתִּי אֵלֶיךָ יְהוָה אָמַרְתִּי אַתָּה מַחְסִי חֶלְקִי בְּאֶרֶץ הַחַיִּים:ז הַקְשִׁיבָה אֶל רִנָּתִי כִּי דַלּוֹתִי מְאֹד הַצִּילֵנִי מֵרֹדְפַי כִּי אָמְצוּ מִמֶּנִּי:ח הוֹצִיאָה מִמַּסְגֵּר נַפְשִׁי לְהוֹדוֹת אֶת שְׁמֶךָ בִּי יַכְתִּרוּ צַדִּיקִים כִּי תִגְמֹל עָלָי:
נקרא  6  פעמים

ספירת העומר

לוח מודעות

למעלה