השקעות נדל"ן יש כאן מישהו שרכש דירת 3 חדרים לא להשקעה ברמה ד' בבית שמש בתקופה האחרונה?

מצב
הנושא נעול.

ניק 109814

משתמש פעיל
מרגיש חכם, הא????
????????????????

מכיון שאני גר בשכונה אני כנראה מכיר יותר אנשים ממך שקנו פה,
לא עניתי, כי השאלה באיזה טווח של זמן,
אבל עכ"פ בחצי שנה האחרונה אני מכיר כעשרה משפחות שאני יודע עליהם כמה שילמו במזומן וכמה לקחו משכנתא וכמה הכנסות יש להם....,
(וכן אני יודע כמה זה באחוזים לעמת סך הקונים הכללי, אבל לא נראה לי שאתה מכיר יותר אנשים ברמה של לדעת כמה ומאיפה הם משלמים משכנתא).
אנשים שהיה להם 2 מיליון מזומן והעדיפו לרכוש דירת 3 חדרים ברמב"ש ד' ולא דירת 4 חדרים עם משכנתא קטנה או לרכוש בירושלים???

לגבי פריפריה, מכל מיני סיבות ברורות אני לא יפתח את הנושא, רק יציין שמכיר כמה שעברו לדירות שלהם בפריפריה, וחזרו למרכז אחרי כמה חודשים על אף ההפסדים הכרוכים בכך....
כמובן שמומלץ לכל אחד לגור במקום הכי זול שמתאים לו....
אתה יכול לפתוח את הנושא,
הסיפור של הפריפריה זה תירוץ ולא סיבה אמיתית לרוב מוחלט של הציבור (גם לאלו שחזרו מהפריפריה).

ניק 109814

משתמש פעיל
נתוני דירות 3 חד' חדשות בבית שמש מתחילת השנה האזרחית (8 עסקאות). המידע מרשות המסים:
1678627902344-png.1335726
ממוצע עסקה אחת לשבוע,
אכן יש שם כאלה שרוכשים אבל למה אף אחד לא יכול לתת כאן יותר פרטים?
אולי אחד מחברות הגאמפ"א פתח שם סניף?

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
????????????????

אנשים שהיה להם 2 מיליון מזומן והעדיפו לרכוש דירת 3 חדרים ברמב"ש ד' ולא דירת 4 חדרים עם משכנתא קטנה או לרכוש בירושלים???

אתה יכול לפתוח את הנושא,
הסיפור של הפריפריה זה תירוץ ולא סיבה אמיתית לרוב מוחלט של הציבור (גם לאלו שחזרו מהפריפריה).

לכבודך אני יסביר קצת יותר:
חוץ ממשקיע אחד שקנה ב1.8 במוזמן, כל השאר לקחו משכנתאות, לדוגמא אנשים שהיה להם מליון מזומן ולקחו משכנתא והם יכולים לעמוד בה וכו', (מש"כ "כמה שילמו במזומן" התכוונתי לאיזה סכום הם שילמו במוזמן),
(ד"א מכל אלו שאני מכיר כולם שלמו פחות משתי מליון),
בהחלט, הרבה מהקונים בבית שמש יכלו לחילופין לקנות בנוה יעקב (וכיוצ"ב) ובחרו בב"ש, בגלל הגודל של הדירות האופציות והבניה החדשה וכו' (כ"א והשיקולים שלו),

לדעתי משפחה שקנו בפריפריה וגרו שם ואעפ"כ חזרו לשכור במרכז על כל ההפסדים שכרוכים בכך, כנראה שלא היה להם טוב שם, (וזה גם מה שהם מספרים לי), אבל אם אתה יודע יותר טוב מי אני שאתוכח,
הסיבה שלא לפתוח את הנושא בכללות הם א. כי זה לעורר דובים ישנים שנידונו כאן רבות וחבל על הזמן, ב. כי יש הרבה שזה כן מתארים להם וחבל לתת להם רעיונות מבעיות של אחרים, וד"ל, עכ"פ אע"פ שאתה מאשר לפתוח את הנושא זה לא פותר את הבעיות הנ"ל.

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

דוד המלך!

משתמש פעיל
דירה מוכנה בד' 2 כולל מיזוג ב 1,745,000 ₪
שים לב שהכניסה לדירה בעוד יותר מחצי שנה
לך תדע מה יהיה אז מצב השוק
מרגיש כמו קומבינה של משתכן ולא מכירה רגילה
וגם אין תמונות - קצת מוזר
דירה חדשה אין מי שלא מצרף תמונות אם הוא ממש רוצה למכור

ניק 109814

משתמש פעיל
שים לב שהכניסה לדירה בעוד יותר מחצי שנה
לך תדע מה יהיה אז מצב השוק
מרגיש כמו קומבינה של משתכן ולא מכירה רגילה
וגם אין תמונות - קצת מוזר
דירה חדשה אין מי שלא מצרף תמונות אם הוא ממש רוצה למכור
עניתי לך על זה.
מחירים כמו שאתה מדבר יש אולי אולי בד' 4. תברר

ניק 109814

משתמש פעיל
לכבודך אני יסביר קצת יותר:
לכבודי או לנסות לשכנע אחרים לרכוש שם?

חוץ ממשקיע אחד שקנה ב1.8 במוזמן, כל השאר לקחו משכנתאות, לדוגמא אנשים שהיה להם מליון מזומן ולקחו משכנתא והם יכולים לעמוד בה וכו', (מש"כ "כמה שילמו במזומן" התכוונתי לאיזה סכום הם שילמו במוזמן),
(ד"א מכל אלו שאני מכיר כולם שלמו פחות משתי מליון),
בהחלט, הרבה מהקונים בבית שמש יכלו לחילופין לקנות בנוה יעקב (וכיוצ"ב) ובחרו בב"ש, בגלל הגודל של הדירות האופציות והבניה החדשה וכו' (כ"א והשיקולים שלו),
100% ממי שאני מכיר שקנה שם, יש לו את האפשרות לעמוד בזה בצורה מכובדת, (ולרובם גם סיבות מוצדקות שלא לקנות בפיריפריה)
אף אחד מהם שם לא נזקק לשירותי קמחא דפסחא?

ניק 109814

משתמש פעיל
לא הגיוני
מסתבר שצילם לפני כניסת הדייר
וגם אפשר לבקש מהשוכרים
היום זה ענין של רגע
מה אתה רוצה לומר שזו דירה דפוקה או מודעה פיקטיבית?

יש כאן מישהו שמחפש דירה ויכול לעזור לנו בבירור מול בעל המודעה?

בפעם האחרונה שעשיתי את זה בחריש בסוף התברר בנתונים מרשות המיסים, שאכן הייתי צודק והמחירים ירדו ואפילו המשקיעים מוכרים שם את הדירות.

מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה