השקעות נדל"ן יש כאן מישהו שרכש דירת 3 חדרים לא להשקעה ברמה ד' בבית שמש בתקופה האחרונה?

מצב
הנושא נעול.

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
גם אני תהיתי בזמנו מי הזוצ"ים הרוכשים במחירים הגבוהים של השנה האחרונה, אבל כנראה שיש לא מעט כאלו.
חיפשתי ברשות המסים עסקאות בבית שמש במחירים של למעלה מ1.6 על דירות חדשות של 3 חד' ויש לא פחות מ87 תוצאות מהחצי שנה האחרונה. אז כנראה שבכל אופן יש קונים.
וזה עוד לא כולל את הדירות מחיר למשתכן שנמכרות בשחור.

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
מנתוני רשות המיסים ב3 חודשים אחרונים נרכשו 33 דירות 3 חדרים חדשות בעיר (בשוק החופשי)
במחירים הנעים בין 1.7 (ברמת אברהם) ל2.1 (בנוה שמיר).
יש כאן אולי האטה מסויימת, אבל עדיין ממשיכים לקנות

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
אגב, יש עסקה אחת יקרה ביותר של דירת 3 חד' 93 מטר ברמה ד4 (רחוב רב חלקיה בר טובי) בקומה 4 ב2.48 מיליון!
למישהו יש הסבר למחיר ההזוי?

ניק 109814

משתמש פעיל
אגב, יש עסקה אחת יקרה ביותר של דירת 3 חד' 93 מטר ברמה ד4 (רחוב רב חלקיה בר טובי) בקומה 4 ב2.48 מיליון!
למישהו יש הסבר למחיר ההזוי?
וזוג חסידי שבקושי גומר את החודש ולוקח משכנתא ל30 שנה בהחזר חודשי, ואח"כ לא ישאר לו אגורה בשביל לחתן ילדים, ויהפוך להיות אביון מהודר, בזמן שהוא יכול לרכוש במקום אחר בכמעט חצי מחיר כמו גור בדימונה ויזניץ בעפולה בעלז בהר יונה.
יש לך כן הסבר לזה???

ר. המוסד

משתמש מקצוען
וזוג חסידי שבקושי גומר את החודש ולוקח משכנתא ל30 שנה בהחזר חודשי, ואח"כ לא ישאר לו אגורה בשביל לחתן ילדים, ויהפוך להיות אביון מהודר, בזמן שהוא יכול לרכוש במקום אחר בכמעט חצי מחיר כמו גור בדימונה ויזניץ בעפולה בעלז בהר יונה.
יש לך כן הסבר לזה???
מדובר בד"כ בזוגות ששניהם עובדים קשה בעבודות ריווחיות

ניק 109814

משתמש פעיל
100% ממי שאני מכיר שקנה שם, יש לו את האפשרות לעמוד בזה בצורה מכובדת, (ולרובם גם סיבות מוצדקות שלא לקנות בפיריפריה)
100% ממי שאני מכיר שקנה שם, אין לו את האפשרות לעמוד בזה בצורה מכובדת, (ולרובם גם אין סיבות מוצדקות שלא לקנות בפיריפריה).

תכלס כמה הם במספרים?

ר. המוסד

משתמש מקצוען
יש לך כן הסבר לזה???
א"א לדעת איך הם קונים
אבל אומרים שלחסידים יש הרבה כסף

ניק 109814

משתמש פעיל
100% ממי שאני מכיר שקנה שם, יש לו את האפשרות לעמוד בזה בצורה מכובדת
מחכה לתשובה ממך
תכלס כמה הם במספרים?

(ולרובם גם סיבות מוצדקות שלא לקנות בפיריפריה)
לדוגמה כמו מה?

הדקלים

משתמש פעיל
אני מנסה למצוא מי הם הרוכשים דירת 3 חדרים במחיר קרוב ל2 מיליון ש"ח ברמה ד' בבית שמש.
להערכתי אין דבר כזה.
ואם כן אז בבקשה שיכתוב כאן שהוא רכש ובאיזה מחיר מטר וכו', ואת ההיגיון שעומד מאחורי הרכישה.
אם הוא מפחד להזדהות הוא יכול לפתוח ניק חדש ונמתין לו בסבלנות שבוע.
רק 3 עם אופציה מתקרב ל2 מליון
3 רגיל לא יותר מ1800000...

אחד הטיפשים

משתמש פעיל
מחכה לתשובה ממך

לדוגמה כמו מה?
מרגיש חכם, הא????

מכיון שאני גר בשכונה אני כנראה מכיר יותר אנשים ממך שקנו פה,
לא עניתי, כי השאלה באיזה טווח של זמן,
אבל עכ"פ בחצי שנה האחרונה אני מכיר כעשרה משפחות שאני יודע עליהם כמה שילמו במזומן וכמה לקחו משכנתא וכמה הכנסות יש להם....,
(וכן אני יודע כמה זה באחוזים לעמת סך הקונים הכללי, אבל לא נראה לי שאתה מכיר יותר אנשים ברמה של לדעת כמה ומאיפה הם משלמים משכנתא).

לגבי פריפריה, מכל מיני סיבות ברורות אני לא יפתח את הנושא, רק יציין שמכיר כמה שעברו לדירות שלהם בפריפריה, וחזרו למרכז אחרי כמה חודשים על אף ההפסדים הכרוכים בכך....
כמובן שמומלץ לכל אחד לגור במקום הכי זול שמתאים לו....

בית שמשניק

משתמש סופר מקצוען
נתוני דירות 3 חד' חדשות בבית שמש מתחילת השנה האזרחית (8 עסקאות). המידע מרשות המסים:
1678627902344-png.1335726

• תודה
Reactions: szn
מצב
הנושא נעול.
החלפת המידע בפרום הינה בין משקיעים חובבנים, ואינה מהווה תחליף ליעוץ מקצועי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  13  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה