דרוש מידע יש דרך למנוע מהגנבים לדעת על העלאת הקצבה?

מצב
הנושא נעול.

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
אבל גנבים הם לא
מאד צורם הכינוי הזה ....
צורם...
מה שהם עושים לאנשים צורם הרבה יותר מכל כינוי שהוא!
כמה אתה מקבל על הצדקנות המזויפת הזו? מעניין שכינוי גנב צורם לך, אבל פשעים וניצול חלשים לא מפריע לך.

מרים כהן 123

משתמש צעיר
בדיוק בגלל זה הם מחתימים על בוררות.
אין ספק שהגורם שרשום בחוזה כבורר הוא הגוף עם הכי פחות קשרים והיכרות עם החברה, ולכן היה חשוב להם לבחור דווקא אותו, כדי לשמור על טוהר והגינות מקסימליים של ההליך מול הלקוח.
לכן היא צריכה למצוא עצה להימלט מהבוררות הזו, ולא קשה למצוא אחת כזו.
גם זה נקרא תנאי מקפח (התנאי שבו כל סכסוך יידון בבוררות)
חוק החוזים האחידים סע' 4(8)

אני וביתי

משתמש מקצוען
ככה היבנתי מכמה וכמה שעסקו בתיקים כאלו שהוא מגובה משפטית והלכתית והטענה של דבר שלא בא לעולם היא כנראה לא נכונה כי אם כן היו זורקים בבי''ד אותו מכל המדרגות
מגוגל פשוט על פסקי בית משפט. בבית משפט הוא נזרק מכל המדרגות ברגע שהגיש את התביעה וגמר את הטיפול בה הוא מקבל את התשלום והולך לביתו.
@הטעם המושלם
גם נראה שיש אופציה לסיום התקשרות מתי שבא לכם מעניין מה מופיע לגבי זה בחוזה.
בגדול אם הוא סיים אם התביעה אין לו קשר לגבי תביעה אחרת ואם הוא מספר סיפורים שהוא עדיין עובד על זה בבית משפט הוא יצטרך להוכיח את זה.

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
מגוגל פשוט על פסקי בית משפט. בבית משפט הוא נזרק מכל המדרגות ברגע שהגיש את התביעה וגמר את הטיפול בה הוא מקבל את התשלום והולך לביתו.
@הטעם המושלם
גם נראה שיש אופציה לסיום התקשרות מתי שבא לכם מעניין מה מופיע לגבי זה בחוזה.
בגדול אם הוא סיים אם התביעה אין לו קשר לגבי תביעה אחרת ואם הוא מספר סיפורים שהוא עדיין עובד על זה בבית משפט הוא יצטרך להוכיח את זה.
על מרים יד בתורת משה שמעת? אין שום היתיר לפעול על פי פסקי בתי משפט

אני וביתי

משתמש מקצוען
על מרים יד בתורת משה שמעת? אין שום היתיר לפעול על פי פסקי בתי משפט
א . אתה טענת שהוא זוכה בבתי משפט מה עם מרים יד בתורת משה?
ב .לא צריך היתר צריך פשוט לשאול רב אם חייבים להם משהו בכזה מקרה ואם לא לנתק אותם מהמידע בביטו"ל.
עדיין לא הבאת פסק דין הלכתי או משהו דומה רק שמועה שהם זוכים בכל הדיונים.

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
א . אתה טענת שהוא זוכה בבתי משפט מה עם מרים יד בתורת משה?
ב .לא צריך היתר צריך פשוט לשאול רב אם חייבים להם משהו בכזה מקרה ואם לא לנתק אותם מהמידע בביטו"ל.
עדיין לא הבאת פסק דין הלכתי או משהו דומה רק שמועה שהם זוכים בכל הדיונים.
טענה א לא קשורה זה שהוא זוכה בבתי משפט לא אומר שמותר
לגבי טענה ב הרב אמור לשמוע גם את הצד השני ואף אחד לא הולך להביא לי פסקי דין של אנשים פרטיים פשוט אני מכיר בי''ד מסוים בירושלים שהגיעו הרבה תביעות עליו והם אמרו שאיןן כ''כ מה לעשות נגדו

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה