דרוש מידע יש דרך למנוע מהגנבים לדעת על העלאת הקצבה?

מצב
הנושא נעול.

Ins

משתמש פעיל
לכל המגחכים על תמימותי, זה מה שעשיתי לפני תקופה ללקוחה שבאה לתבוע המשך נכות אחרי שאת הפעם הראשונה עשתה דרך אחת החברות למימוש זכויות
הסברתי לה שזה לא הגיוני שתשלם כעת 25% מהקצבה שהחברה כלל לא דואגת לה, ואני תובעת עבורה כחלק מהשירות לו היא זכאית חינם
פניתי אליהם, הסברתי , דיברתי - והם סגרו את התיק מולה...
כך שלדעתי לא מופרך....

יוסייוסייוס

משתמש מקצוען
גנב- הוא מי שנוטל כספים ללא רשות
אם הם פעלו כגנבים, הם עשו משהו לא חוקי ולא הלכתי וניתן להתלונן עליהם במשטרה/ לתבוע בבית משפט/ דין תורה
אם הם יידעו אותך ראש כמה הם לוקחים על הטיפול
זה מאד עצוב, אולי לא פייר
אבל גנבים הם לא
מאד צורם הכינוי הזה ....
וכמו שכתב גימפעל@ הייתם צריכים לבדוק את זה מראש
מבינה את התסכול
אני הייתי פונה אליהם בצורה יפה ואומרת שאת תוספת הקצבה אני מבקשת ללא עזרתם ולכן לא רוצה/ מתכננת לשלם להם
יש דרגות בחוסר יושר
יש דברים שלפי החוק זה תקף.
אבל עדיין זה התנהגות שאינה הוגנת וראויה.
לא כל דבר שהוא תקף לפי החוק ולהבדיל לפי דין תורה, אכן הוא הוגן.
ישנו 'נבל ברשות התורה' גם בממונות.

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
פניתי אליהם, הסברתי , דיברתי - והם סגרו את התיק מולה...
כך שלדעתי לא מופרך....
פעם ראשונה שאני שומעת שהיה עם מי לדבר
כנראה אתם עובדים בגוף חזק שהם מפחדים ממנו

רייזי 36

משתמש מקצוען
בלת"ק
אם חתמתם להם על יפוי כוח מול ביטו"ל (וכנראה חתמתם)
צריך לבטל את היפוי כוח
אולי זה יעזור

בייבימאם - Babymom

צימר מפנק ליולדת
מנוי פרימיום

איש ברמה

משתמש צעיר
עריכה תורנית
יש כאלו שלוקחים שכר עבודה שמגיע להם ביושר גם אם הוא 500 ש"ח לשעה
יש כאלו שלוקחים עמלה חד פעמית שהיא בד"כ יקרה בלי פרופורציה לשרות שהם נתנו (יוצא נגיד 1,000 ש"ח לשעה ברב המקרים)
יש כאלו שלוקחים עמלה באחוזים גבוהים על כל שקל שהם השיגו גם רטרואקטיבית וגם עוד כמה שנים קדימה (זה כתוב בחוזה באותיות קטנות מתוסבכות שמי שחותם על החוזה לא מעלה בדעתו שזה כתוב) שזה עושק וגזל.

ויש כאלו שמגדילים לעשות - ולוקחים בעלות על כל מה שקיבלתם בעזרתם או שקיבלתם ותקבלו בעתיד לא בעזרתם.
לא רק מה שהם השיגו, אלא גם מה שתשיגו בעתיד על האדם הזה בכוחות עצמכם, או מה שתוכיחו שהוא זכאי והם לא הוכיחו כי התרשלו, או אם תבקשו הארכה לקיצבה שהיתה לו, או אם מצבו ישתנה ויהיה זכאי לקיצבה מוגדלת- הם יתחלקו בקיצבה,
ואפילו עם אח אחר במשפחה יקבל קיצבה וזה יגדיל אוטומטית את הקיצבה של האח הקודם ב-50% (שחתמו עליו) הם יקבלו את חלקם בתוספת!!!

ואני לא כותבת את זה סתם
אלא כדי שגם אם אחד יקרא את זה וע"י זה לא יחתום בעיניים עצומות על כל מה שמחתימים אותו וינצל מגנבים - היה שווה...
זה לא נקרא גנב יש חוזה שכתוב מפורש שהתשלום הוא כך וכך לא משנה כרגע הסכום אפילו 50%
אם אתה מסכים מרצונך לזה שכוייח עצום
אלא אם כן מדובר בשוטה .... שלפי התורה אין לו דעת ואין חתימתו כלום
אבל באדם נורמלי עם ראש על הכתפים שהחליט לחתום בלי לברר ולהתיעץ לפני זה בעיתו
אפשר לקרוא לזה לא פייר וכו'
אך הגנב זה שלא משלם על מסמך שהוא חתם
אני מכיר מישהו שהוא עוזר לאנשים בכל התהליך והוא טען לי שהוא עזר לאיזה יהודי מסוים בכל התהליך לאיזה רופא ללכת איזה אישורים להביא וכו' שעות על גבי שעות תהליך שלוקח כמה חודשים טובים ובסופו של דבר לאחר קבלת הקיצבה הוא שולח לו זר פרחים עם 500₪ וטוען שהוא יכל להסתדר לבד והוא בכל אופן מוכיר לו טובה על העזרה ...😭😭היועץ אמר לו יש חוזה מפורש לגבי התשלום והוא טוען לו שזה מקח טעות ...

כוכב103

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
אני מכיר מישהו שהוא עוזר לאנשים בכל התהליך והוא טען לי שהוא עזר לאיזה יהודי מסוים בכל התהליך לאיזה רופא ללכת איזה אישורים להביא וכו' שעות על גבי שעות תהליך שלוקח כמה חודשים טובים ובסופו של דבר לאחר קבלת הקיצבה הוא שולח לו זר פרחים עם 500₪ וטוען שהוא יכל להסתדר לבד והוא בכל אופן מוכיר לו טובה על העזרה ...😭😭היועץ אמר לו יש חוזה מפורש לגבי התשלום והוא טוען לו שזה מקח טעות ...
יש לתת פרחים עם 500 ש"ח
ויש לדרוש 40,000 ש"ח
בד"כ אנשים חותמים על ההסכם בתחילת מחלה או מצב רפואי מורכב ולא מעלים בדעתם על מה חותמים
בנוסף, בפרסומים של חלק מהחברות יש הבטחות שיקריות לגמרי, אמנם מה שכתוב בפרסום זה לא חוזה ולא מחייב אותם
אבל זאת בדיוק נוכלות

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
הדיבורים על הדלפת מידע מביטוח לאומי מיותרים לגמרי.
שום חוזה לא יכול לחייב לקוח לתת להם את הקוד לאתר הביטוח הלאומי. זה כמו שתחתום חוזה עם מישהו ולפיו תעודת הזהות שלך עוברת לרשותו לצמיתות. עצם נתינת הקוד לאתר היא מעשה אפור מבחינה חוקית, אז אסור לכם להחליף אותו?! בדיחה משפטית - עצובה במקרה הזה (יש כן יפוי כוח שאותו צריך לבטל מול הביטוח הלאומי, ועדיף לבוא לשם פיזית ולוודא שהוא מבוטל).
אין להם שום זכות לתבוע כספים על מידע שהגיע לידם שלא כחוק. אם תתעקשו על פני פוקר ותדגישו שאין לכם מושג על מה הם סחים (בנושא הגדלת הקצבה - בנושא החלפת הקוד אין שום צורך להתנצל, הגישה לאתר היא שלי ומיועדת עבורי בלבד) - הם יהיו בבעיה קשה. כדי להתעמת עם הטענה הזו הם יצטרכו לחשוף מקורות. מיותר לציין שאין צורך להתווכח איתם על השאלה הזו, אתם אומרים את שלכם בצורה ברורה וקצרה ומסיימים כאן את הדיאלוג.
אני בספק אם הם אפילו ינסו לעשות את זה. מדובר בהסתבכות פלילית קשה! שלהם ויותר מזה של מי שהדליף להם את המידע - בהנחה שקיים מאן דהו כזה.
עוד 2 עצות קטנות:
האחת, כסגולה להינצל ממלתעות הגנבים (ולכל המצקצקים הפזורים במורד האשכול - בהנחה שיש ביניהם אחד שלא מקבל משכורת מהכנופיה - גנבים זה התואר הכי חלבי שיכולתי לגרד מהמילון במקרה הזה), לקבל על עצמכם להזהיר לפחות עשרה יהודים מנפילה במלכודת הזו, ותהי דמעת העשוקים מליצת יושר עבורכם להיוושע בכל מילי דמיטב, ובכלל זה בענייננו.
השניה, *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************.
(לא כזו עצה חדשנית, אבל כדי לקבל אותה תצטרכו לשלוח הודעה פרטית. אין שום צורך לעזור לגנבים עצמם)

בייבימאם - Babymom

צימר מפנק ליולדת
מנוי פרימיום
מי את בכלל תפחידי פה מישהו
לא הבנת
תקרא על מה הגבתי
פותחת האשכול ענתה למישהי שהגנבים לא יזהו אותה כי יש עוד כמוה, ואני כתבתי שלכאורה לא קשה להבין מי היא, אם יש לגנבים נציגים בפרוג.

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
גנב הוא מי שמחתים אותך על חוזה בלי לתת לך זמן להתעמק בו ומכניס בו סעיפים כמו שכל העלאה בקצבה לא משנה למה- משלמים להם שוב. למה? ככה. זה גם אם נניח כבר היינו משלמים להם הכל.
אין טענה כזאת! לא הלכתית ולא משפטית מי שחותם מסכים על כל מה שהוא חתם והיית אמור לקרוא את החוזה
זה הסיבה שהוא זוכה בבית דין ובבתי משפט

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
הלכתית ספק גדול.
משפטית אתה לא יודע על מה אתה סח.
אני יודע היטב ומי שחותם על חוזה מחויב לכל מה שהוא חתם הלכתית וודאי (שמעתי מדיין ) וגם כן משפטית בן אדם שחותם על ערימת מסמכים בבנק לא יכול לבוא לטעון לא ידעתי על מה חתמתי

מרים כהן 123

משתמש צעיר
אני יודע היטב ומי שחותם על חוזה מחויב לכל מה שהוא חתם הלכתית וודאי (שמעתי מדיין ) וגם כן משפטית בן אדם שחותם על ערימת מסמכים בבנק לא יכול לבוא לטעון לא ידעתי על מה חתמתי
על תנאי מקפח בחוזה אחיד שמעת?
על הטעיה שמעת?
על הפרת חוזה עקב התרשלות בקיום תנאי-שהרי יש כאן תנאי והוא קויים בהתרשלות, שמעת?
בקיצור, לפותחת האשכול יש כאל קייס רציני ככל הנראה, ומי שאמור לפחד אם תגיע הסוגייה לבית המשפט זאת החברה.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
אין לי שום פינה בלו"ז לשבץ בה וויכוח בנושא.
רק אתן לך חומר למחשבה: אם תפתח מחר חשבון במרכנתיל, ובתוך 27 הטפסים יסתתר סעיף שמייפה את כוח הבנק לרשום שיעבוד על דירתך בטאבו כמשכון על חובות העו"ש שלך. זה יעבור איזושהי ערכאה? אם אתה מבין שהתשובה שלילית, אז המשפט שכתבת "בן אדם שחותם על ערימת מסמכים בבנק לא יכול לבוא לטעון לא ידעתי על מה חתמתי" הוא לא נכון.
נא ונא לא להיתפס לדוגמה. אני יודע למשל שהבנק בכלל כפוף לפיקוח על הבנקים ופועל במסגרת חוקים וכללים קשיחים מאד. תבין את העיקרון.

ראש לשועלים

מהמשתמשים המובילים!
על תנאי מקפח בחוזה אחיד שמעת?
על הטעיה שמעת?
על הפרת חוזה עקב התרשלות בקיום תנאי-שהרי יש כאן תנאי והוא קויים בהתרשלות, שמעת?
בקיצור, לפותחת האשכול יש כאל קייס רציני ככל הנראה, ומי שאמור לפחד אם תגיע הסוגייה לבית המשפט זאת החברה.
בדיוק בגלל זה הם מחתימים על בוררות.
אין ספק שהגורם שרשום בחוזה כבורר הוא הגוף עם הכי פחות קשרים והיכרות עם החברה, ולכן היה חשוב להם לבחור דווקא אותו, כדי לשמור על טוהר והגינות מקסימליים של ההליך מול הלקוח.
לכן היא צריכה למצוא עצה להימלט מהבוררות הזו, ולא קשה למצוא אחת כזו.

אני וביתי

משתמש מקצוען
אין טענה כזאת! לא הלכתית ולא משפטית מי שחותם מסכים על כל מה שהוא חתם והיית אמור לקרוא את החוזה
זה הסיבה שהוא זוכה בבית דין ובבתי משפט
דבר ראשון אין אדם מקנה דבר שלא בא לעולם! אם תאמר שיש עבודה שהוא עושה ויקבל על זה תשלום באחוזים מובן, אבל מה הקשר בין זה לדבר שלא עבד עליו ונהיה מעבודה של מישהו אחר?
זה לגבי מה שכתבו שהלכתית חייבים להם!
גם לגבי בית משפט לא בטוח שתקף בכלל כזה חוזה.
עכשיו שטענת שהם זוכים נשמח לקבל פסקי דין ולהבדיל פסקי בית משפט שזכו במקרים דומים!
יש לנו קצבה שאנחנו משלמים עליה לגנבים.
עכשיו אנחנןו מגישים בקשה לביטוח לאומי לקצבה לגדולה, בעז"ה נקבל- לא אמורה להיות בעיה. אבל זה יעלה את הסכום של הקטנה.
איך אני גורמת להם לא לדעת מזה?
לשנות ססמא בביטוח לאומי מספיק?
למה נראה לכם שאתם חייבים? כתוב בחוזה?
מעניין לראות ההעתק מהסעיף.

נערך לאחרונה ב:

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
אין לי שום פינה בלו"ז לשבץ בה וויכוח בנושא.
רק אתן לך חומר למחשבה: אם תפתח מחר חשבון במרכנתיל, ובתוך 27 הטפסים יסתתר סעיף שמייפה את כוח הבנק לרשום שיעבוד על דירתך בטאבו כמשכון על חובות העו"ש שלך. זה יעבור איזושהי ערכאה? אם אתה מבין שהתשובה שלילית, אז המשפט שכתבת "בן אדם שחותם על ערימת מסמכים בבנק לא יכול לבוא לטעון לא ידעתי על מה חתמתי" הוא לא נכון.
נא ונא לא להיתפס לדוגמה. אני יודע למשל שהבנק בכלל כפוף לפיקוח על הבנקים ופועל במסגרת חוקים וכללים קשיחים מאד. תבין את העיקרון.
אפילו אם אתה צודק זה לא רלוונטי אנחנו כפופים להלכה

הפולניה

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יוצרי ai
אפילו אם אתה צודק זה לא רלוונטי אנחנו כפופים להלכה
אין אדם מקנה דבר שלא בא לעולם! אם תאמר שיש עבודה שהוא עושה ויקבל על זה תשלום באחוזים מובן, אבל מה הקשר בין זה לדבר שלא עבד עליו ונהיה מעבודה של מישהו אחר?

קצינלנבויגן

משתמש צעיר
דבר ראשון אין אדם מקנה דבר שלא בא לעולם! אם תאמר שיש עבודה שהוא עושה ויקבל על זה תשלום באחוזים מובן, אבל מה הקשר בין זה לדבר שלא עבד עליו ונהיה מעבודה של מישהו אחר?
גם לגבי בית משפט לא בטוח שתקף בכלל כזה חוזה.
עכשיו שטענת שהם זוכים נשמח לקבל פסקי דין ולהבדיל פסקי בית משפט שזכו במקרים דומים!
ככה היבנתי מכמה וכמה שעסקו בתיקים כאלו שהוא מגובה משפטית והלכתית והטענה של דבר שלא בא לעולם היא כנראה טענה לא נכונה אולי תגיד את זה גם ליועץ משכנתאות שזה דבר שלא בא לעולם ואם כן היו זורקים בבי''ד אותו מכל המדרגות

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ה'

לג הוֹרֵנִי יי דֶּרֶךְ חֻקֶּיךָ וְאֶצְּרֶנָּה עֵקֶב:לד הֲבִינֵנִי וְאֶצְּרָה תוֹרָתֶךָ וְאֶשְׁמְרֶנָּה בְכָל לֵב:לה הַדְרִיכֵנִי בִּנְתִיב מִצְוֹתֶיךָ כִּי בוֹ חָפָצְתִּי:לו הַט לִבִּי אֶל עֵדְוֹתֶיךָ וְאַל אֶל בָּצַע:לז הַעֲבֵר עֵינַי מֵרְאוֹת שָׁוְא בִּדְרָכֶךָ חַיֵּנִי:לח הָקֵם לְעַבְדְּךָ אִמְרָתֶךָ אֲשֶׁר לְיִרְאָתֶךָ:לט הַעֲבֵר חֶרְפָּתִי אֲשֶׁר יָגֹרְתִּי כִּי מִשְׁפָּטֶיךָ טוֹבִים:מ הִנֵּה תָּאַבְתִּי לְפִקֻּדֶיךָ בְּצִדְקָתְךָ חַיֵּנִי:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

סוכות • אתגר חופשי

לוח מודעות

למעלה