שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
תודה תודה רבה ממש מתוק מדבש
אם אפשר בילדה עם הסרבל הכחול להעמיד כמו השאר ועם גרביונים
וכן להחליף לגרביון בדמות עם החלוק הלבן
יעזור לנו מאוד
לי אין אפשרות לתקן תמונות לאחר מעשה, אבל ראיתי באחד העמודים האחרונים שאפשר לתקן גרביים לגרביון דרך אתר (ש99% כנראה חסום לי), מוזמנים לנסות או שמישהו אחר ינסה לעזור פה.

לי אין אפשרות לתקן תמונות לאחר מעשה, אבל ראיתי באחד העמודים האחרונים שאפשר לתקן גרביים לגרביון דרך אתר (ש99% כנראה חסום לי), מוזמנים לנסות או שמישהו אחר ינסה לעזור פה.
בכל מקרה תודה רבה עזרתם לנו מאוד

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
יוצרי ai
אפשר ב PROME AI לצבוע חלקים מחדש ואז אפשר לבחור אתה גרב הקצרה, נניח ואת הרגל שלא מכוסה ולבקש צבע אחד להכל ויראה גרביון, למשל

לבנת הספיר חלה

משתמש רשום
אפשר תמונה של הכותל המערבי / בית המקדש מרחוק ומסביב דשא מוריק ושמיים יפים
משהו שנותן השראה
תודה!

אפשר לוגו של נוצה צבעונית ויפה עם האותיות טאצ' בעברית?

יופלה אפרסק

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai

כלטוב

משתמש פעיל
הבטחתי לילדים שטרות כסף (AI) על גזיזת ציפורניים( התמודדות שבשגרה🤨😉
אשמח אם אפשר להכין 5 שטרות שונים על סך 1שח- 5 שח עם איזשהו אלמנט של כסף בשטרות וגזיזת ציפורניים או גוזז כאלמנט שאיכשהו מופיע על השטר אך עדיין משאיר מקום שייראה שטר כספי.
וואו מחכה לראות מה יעלה, מאמינה שיועיל לעוד משפחות🙏

אפשר לוגו של נוצה צבעונית ויפה עם האותיות טאצ' בעברית?
עוזר לך?
1723190891483.png

סומה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
יש אפשרות ללוגו למשרד משפטי - עורך דין וייעוץ משפטי? צריך אלמנט רוחני. כלומר שיבינו שזה משרד חרדי.

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי

שרה X

משתמש מקצוען
איור וציור מקצועי
הבטחתי לילדים שטרות כסף (AI) על גזיזת ציפורניים( התמודדות שבשגרה🤨😉
אשמח אם אפשר להכין 5 שטרות שונים על סך 1שח- 5 שח עם איזשהו אלמנט של כסף בשטרות וגזיזת ציפורניים או גוזז כאלמנט שאיכשהו מופיע על השטר אך עדיין משאיר מקום שייראה שטר כספי.
וואו מחכה לראות מה יעלה, מאמינה שיועיל לעוד משפחות🙏
1723195118392.png

1723195174344.png

1723195207198.png

1723195233563.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיא

א הַלְלוּיָהּ אוֹדֶה יי בְּכָל לֵבָב בְּסוֹד יְשָׁרִים וְעֵדָה:ב גְּדֹלִים מַעֲשֵׂי יי דְּרוּשִׁים לְכָל חֶפְצֵיהֶם:ג הוֹד וְהָדָר פָּעֳלוֹ וְצִדְקָתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:ד זֵכֶר עָשָׂה לְנִפְלְאֹתָיו חַנּוּן וְרַחוּם יי:ה טֶרֶף נָתַן לִירֵאָיו יִזְכֹּר לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ:ו כֹּחַ מַעֲשָׂיו הִגִּיד לְעַמּוֹ לָתֵת לָהֶם נַחֲלַת גּוֹיִם:ז מַעֲשֵׂי יָדָיו אֱמֶת וּמִשְׁפָּט נֶאֱמָנִים כָּל פִּקּוּדָיו:ח סְמוּכִים לָעַד לְעוֹלָם עֲשׂוּיִם בֶּאֱמֶת וְיָשָׁר:ט פְּדוּת שָׁלַח לְעַמּוֹ צִוָּה לְעוֹלָם בְּרִיתוֹ קָדוֹשׁ וְנוֹרָא שְׁמוֹ:י רֵאשִׁית חָכְמָה יִרְאַת יי שֵׂכֶל טוֹב לְכָל עֹשֵׂיהֶם תְּהִלָּתוֹ עֹמֶדֶת לָעַד:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה