שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
@Moriya K
צריך לשפץ משהו תעדכנו.

קבצים מצורפים

• a-sophisticated-and-refined-logo-for-moriya-katav--HDmJnFn6Q22bp3RHJNp6bA-b10uO28zSlSHKimzqnk2xA.png
    a-sophisticated-and-refined-logo-for-moriya-katav--HDmJnFn6Q22bp3RHJNp6bA-b10uO28zSlSHKimzqnk2xA.png
    KB 413.9 · צפיות: 9
  • logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-zLgp7OP5QAidoBkJgbo_1g-35V1ZOC0SsWnE8GM4leOrg.png
    logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-zLgp7OP5QAidoBkJgbo_1g-35V1ZOC0SsWnE8GM4leOrg.png
    KB 274.5 · צפיות: 8
  • logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-xwhuALHjQRighoOZ8MWWqg-T1qgzsXDRsaQ2e3G42rlLA.png
    logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-xwhuALHjQRighoOZ8MWWqg-T1qgzsXDRsaQ2e3G42rlLA.png
    KB 237.3 · צפיות: 6
  • a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-OCfLfr0GSIu2ZhdFrTIrqg-48yIOhRmQhOJmQ8aX-nX0w.png
    a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-OCfLfr0GSIu2ZhdFrTIrqg-48yIOhRmQhOJmQ8aX-nX0w.png
    KB 157.2 · צפיות: 7
  • logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-BKzjaNLNTfuW4AOdCjgCkg-48yIOhRmQhOJmQ8aX-nX0w.png
    logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-BKzjaNLNTfuW4AOdCjgCkg-48yIOhRmQhOJmQ8aX-nX0w.png
    KB 311.2 · צפיות: 8
  • a-refined-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav--U-oPys8PQXS6iKGwgoFePg-ZQiwO0MKTBe3MJ6ke88U3A.png
    a-refined-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav--U-oPys8PQXS6iKGwgoFePg-ZQiwO0MKTBe3MJ6ke88U3A.png
    1.5 MB · צפיות: 8
  • a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-QBhDeNAkTk-jnXhkV7JWNQ-ZQiwO0MKTBe3MJ6ke88U3A.png
    a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-QBhDeNAkTk-jnXhkV7JWNQ-ZQiwO0MKTBe3MJ6ke88U3A.png
    KB 300.6 · צפיות: 10
  • a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-Tg0VyvdEQXCTcVMA_l2pAA-ZQiwO0MKTBe3MJ6ke88U3A.png
    a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-Tg0VyvdEQXCTcVMA_l2pAA-ZQiwO0MKTBe3MJ6ke88U3A.png
    KB 406 · צפיות: 8
  • a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-YSc5jZPZRzSaAYvfZW1oGg-b10uO28zSlSHKimzqnk2xA.png
    a-sleek-and-sophisticated-logo-for-moriya-katav-an-YSc5jZPZRzSaAYvfZW1oGg-b10uO28zSlSHKimzqnk2xA.png
    KB 256.4 · צפיות: 10
  • logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-F0BTnjOrTDGWKY_58jINKg-AGPwDdszSKCvdilg9m6DmA.png
    logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-F0BTnjOrTDGWKY_58jINKg-AGPwDdszSKCvdilg9m6DmA.png
    KB 360.3 · צפיות: 11

Moriya K

עיצוב ואדריכלות פנים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מדהיםם
יש אפשרות למשהו פחות "מסגיר"? הכוונה להשמיט את הציור של הבית ורק בכיתוב לעשות משהו מעניין?

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
מדהיםם
יש אפשרות למשהו פחות "מסגיר"? הכוונה להשמיט את הציור של הבית ורק בכיתוב לעשות משהו מעניין?
הבינה מתעקש על הבית ......

קבצים מצורפים

• logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-u2X-4bVZS_i7H8_Q_DUiLw-tG-GxQGCRbqOxtCJ5_cbxA.png
    logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-u2X-4bVZS_i7H8_Q_DUiLw-tG-GxQGCRbqOxtCJ5_cbxA.png
    KB 299.7 · צפיות: 10

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• a-sophisticated-and-refined-logo-for-moriya-katav--c3E--qA0QouJNeGD4Y6Exg-NkpBT2MaQ3OxIlclPVgHHA.png
    a-sophisticated-and-refined-logo-for-moriya-katav--c3E--qA0QouJNeGD4Y6Exg-NkpBT2MaQ3OxIlclPVgHHA.png
    KB 310.2 · צפיות: 5
  • a-sophisticated-and-refined-logo-for-moriya-katav--1ZnSHAhgTDqWnNw6B_HFBw-mWD_FEz2QqS1BiooJeUZvA.png
    a-sophisticated-and-refined-logo-for-moriya-katav--1ZnSHAhgTDqWnNw6B_HFBw-mWD_FEz2QqS1BiooJeUZvA.png
    KB 378.2 · צפיות: 5
  • logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-i_5Rr8hHQj2nftqOPnzXMg-tG-GxQGCRbqOxtCJ5_cbxA.png
    logo-for-an-architect-a-logo-with-a-clean-luxuriou-i_5Rr8hHQj2nftqOPnzXMg-tG-GxQGCRbqOxtCJ5_cbxA.png
    KB 217.6 · צפיות: 6

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
אשמח למכתב רשמי מבנימין נתניהו לציון והערכה 10 שנות נישואין
תודה
רלוונטי להיום בבוקר בלבד....

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אשמח למכתב רשמי מבנימין נתניהו לציון והערכה 10 שנות נישואין
תודה
רלוונטי להיום בבוקר בלבד....
כלומר, תמונה של ביבי מחזיק מכתב?

לכבוד [שמות בני הזוג],

משרד ראש הממשלה
ירושלים

[תאריך]

שלום רב,

הנדון: ברכות חמות לרגל 10 שנות נישואין

בזכות התרגשות ואהבה גדולות, אני מבקש לברך אתכם לרגל חגיגת 10 שנות נישואין. זהו ציון דרך מרשים ומעורר הערכה, המשקף את הכבוד ההדדי, ההבנה העמוקה והשיתוף הפעולה ביניכם.

כראש ממשלת ישראל, אני מודע לחשיבות של ערכים משפחתיים חזקים, המהווים את היסוד לחברה בריאה ויציבה. מסירותכם אחד לשני משמשת כדוגמה ומופת לרבים מאיתנו. עשר שנים של נישואין הן פרק זמן משמעותי שמלא ברגעים משמחים, אתגרים משותפים והישגים אישיים ומשפחתיים.

אני מאחל לכם שנים רבות נוספות של אושר, בריאות ושגשוג. שתמשיכו לחזק ולהעמיק את הקשר ביניכם, ושתזכו לראות ברכה והצלחה בכל מעשה ידיכם.

בברכה,

[חתימה]

בנימין נתניהו
ראש ממשלת ישראל

פריפריאלי

משתמש צעיר
אני זקוק לתמונה של קבוצת חרדים מסתכלת על בנין מגורים מלמטה למעלה בתנוחה של יאוש כשחבר שלהם שנמצא במרפסת העליונה קורא להם לעלות
תודה רבה מראש

נערך לאחרונה ב:

miami

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
@לוצ'י בול מה שהכוונתי
גם מכתב
וגם מונה של נתינהו מחזיק את זה
תודה

לוצ'י

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai

היוש:)

משתמש צעיר
שוב תודה לכל היוצרים כאן, אני לא מצליחה להבין איך אתם מגיעים לכאלה תוצאות מושלמות, אפילו עשיתי מנוי בלאונרדו, חשבתי שזה יעזור לי לשפר את התמונות, אבל כלום!! אין לי מושג איך עושים תמונות מוצלחות.
בכל אופן , אני צריכה תמונה של בחורי ישיבה צעירים בישיבה קטנה, לומדים מעל הסטנדר ברצינות, ומעל התמונה יש שעון גדול עם מחוגים.
הכוונה שלי היא להראות את חשיבות הזמן בלימוד תורה, שכל דקת לימוד חשובה. אם יש רעיון אחר, אשמח גם.
תודה רבה!!
YESHIVA.png

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
אני מנסה לייצר תמונה עם רעיון אבל כל מה שניסיתי יצאו לי תמונות בינוניות ומטה!!
אני ממש צריכה את עזרת המומחים כאן. אני צריכה תמונה שממחישה מצב בו אדם מבקש טובה ממישהו והוא נענה בשמחה, ולעומתו אדם דורש במפגיע כי הוא חושב שחייבים לו ואז מפנים לו את הגב.
אשמח לתמונה שממחישה את שניהם או אפילו שתי תמונות שכל אחת ממחישה מצב אחר.
תודה מראש!!!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  2  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה