שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אשמח לרקע של יום הולדת בלונים פרחים עוגה... וכיתוב יום הולדת שמח בעברית. (במרכז)
זה מיועש להדפסה על שמשונית גודל מטר וחצי
משהו בסגנון ילדותי סגנון פיקסר
תודה רבה
אין כיתוב בעברית בAI

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
אשמח לתמונה של דף ברכה ליום הולדת 32
שהמספרים יהיו כתובים באדום עם לבבות בצד גם כן אדום והרקע לבן
תודה רבה!
ytskhq_91643_Background_page_for_a_32nd_birthday_greeting_Tha_ffcb16eb-8950-462d-90b8-e0e0c1db...png
ytskhq_91643_Greeting_page_for_the_32nd_birthday_That_the_num_5f2bed48-5c43-4582-a203-7f719119...png
ytskhq_91643_Greeting_page_for_the_32nd_birthday_That_the_num_b70cf748-cc48-49fb-9000-25d7994a...png

אשמח מאוד
מבקש שוב.
בנק עם בנקי.
אדם מגיע לבנק והבנקאי מראה לו דף עם עט [כלומר שיחתום למטה]
האדם שמגיע אמור להיות עם פרצוץ תם - שהוא לא יודע ולא מבין ורק חותם

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
למי מתחשק לכתוב "חולצה מטיילת בהרי יהודה" ?
מעניין מה ייצור

דור חמישי

משתמש רשום
אני צריך קריקטורה שנראה בה מצד ימין (של הרואה - איפה שעכשו כתוב דור חמישי) חילוני בחליפה ועניבה ומצד שמאל חרדי מזוקן בכובע וחליפה (עדיף ארוכה) מושיטים יד ימין ללחיצה במבט משתוקק, החילוני מחזיק בידו השנייה ערימת שטרות של 200 והחרדי בידו השנייה אשפתון שחור (קשור, אבל קשה לראות בדיוק כי הגוף שלו מסתיר).
ביניהם - קיר זז עומד להיסגר - המסילה שלו עוברת ביניהם. גבר חרדי עם כובע עגול וחליפה ארוכה וזקן מסודר חום בהיר דוחף את הקיר בכל כוחו (שלא ייסגר)
לא דוקא קריקטורה.
גם "תמונה" תהיה טובה.
אבל רחמים,
אני צריך את זה עד 1 בלילה.

רכות

משתמש רשום
אשמח לרקע הזה כפי ששלחו רק לשנות מספר ל- "5"
תודה רבה! וכן להוסיף עיגול ריק שאוכל להכניס לתוכו את התמונה.

קבצים מצורפים

• ytskhq_91643_Greeting_page_for_the_32nd_birthday_That_the_num_5f2bed48-5c43-4582-a203-7f719119...png
    ytskhq_91643_Greeting_page_for_the_32nd_birthday_That_the_num_5f2bed48-5c43-4582-a203-7f719119...png
    1.9 MB · צפיות: 8

אין עוד מלבדו!!

משתמש רשום
אני צריך קריקטורה שנראה בה מצד ימין (של הרואה - איפה שעכשו כתוב דור חמישי) חילוני בחליפה ועניבה ומצד שמאל חרדי מזוקן בכובע וחליפה (עדיף ארוכה) מושיטים יד ימין ללחיצה במבט משתוקק, החילוני מחזיק בידו השנייה ערימת שטרות של 200 והחרדי בידו השנייה אשפתון שחור (קשור, אבל קשה לראות בדיוק כי הגוף שלו מסתיר).
ביניהם - קיר זז עומד להיסגר - המסילה שלו עוברת ביניהם. גבר חרדי עם כובע עגול וחליפה ארוכה וזקן מסודר חום בהיר דוחף את הקיר בכל כוחו (שלא ייסגר)
זה מידי הרבה פרטים.. הכי קרוב שהצלחתי..
bd47e13c-fb31-4a6f-9a2f-908358c44116.jpg

51dad8b3-1f5e-4993-9911-7407b82b5eaf.jpg

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
שוב תודה לכל היוצרים כאן, אני לא מצליחה להבין איך אתם מגיעים לכאלה תוצאות מושלמות, אפילו עשיתי מנוי בלאונרדו, חשבתי שזה יעזור לי לשפר את התמונות, אבל כלום!! אין לי מושג איך עושים תמונות מוצלחות.
בכל אופן , אני צריכה תמונה של בחורי ישיבה צעירים בישיבה קטנה, לומדים מעל הסטנדר ברצינות, ומעל התמונה יש שעון גדול עם מחוגים.
הכוונה שלי היא להראות את חשיבות הזמן בלימוד תורה, שכל דקת לימוד חשובה. אם יש רעיון אחר, אשמח גם.
תודה רבה!!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  3  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה