שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי
שלום .אם זה אפשרי בבקשה .
אני צריך שמיכת תינוק מפרווה מלאכותית שיוצרה סרוגה כמו צמה צפופה.
זה ממש יעזור לי תודה רבה

1716807383769.png

ממש תודה .
אבל אני צריך שבחלק הפנימי או שכל השמיכה בין הפנימי בין החיצוני יהיה פרווה התכוונתי שהפרווה תהיה תהיה קלוע כמו צמה .
ממש תודה רבה

דן לפני חכמים

משתמש חדש
האם אפשר לעשות תמונה מדהימה של רבי חיים בריסקער ז"ל מוקף תלמידים מקשיבים לשיעור שהוא מוסר. הכל בסגנון עתיר יומין...
תודה רבה

שירבירשירי

משתמש פעיל
הי
אשמח ממש לתמונות שקשורות לחג שבועות כגון ילדים רוקדים עם ספר תורה
הר סיני מקושט
תודה רבה!

פרצי

משתמש חדש
אם אפשר לעשות את האדמור מביאלא בטיש אם אלפי חסידים שעומדים על פרענצעס
תודה רבה

קבצים מצורפים

• 709785_tumb_800Xauto.jpg
    709785_tumb_800Xauto.jpg
    KB 70.5 · צפיות: 31

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai

קבצים מצורפים

• logo-for-a-beautician-named-aliza-logo-design-mode-a4hNy6InSaGe6N_G7QeF7w-Lz_8OmmBTFGpQ396xf9...jpeg
    logo-for-a-beautician-named-aliza-logo-design-mode-a4hNy6InSaGe6N_G7QeF7w-Lz_8OmmBTFGpQ396xf9...jpeg
    KB 47.8 · צפיות: 15
  • a-sleek-and-modern-logo-design-for-a-beautician-na-CScT7nOXQgu-ZvKZgCdRuw-u_myxQZMS5-iuiEs9X-...jpeg
    a-sleek-and-modern-logo-design-for-a-beautician-na-CScT7nOXQgu-ZvKZgCdRuw-u_myxQZMS5-iuiEs9X-...jpeg
    KB 45.7 · צפיות: 13

M98765

משתמש חדש
אני רוצה יותר לקוסמטיקאית שעוסקת בעיקר בגבות עם השם עליזה באנגלית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה