שיתוף חופשי יצירת תמונות בבינה מלאכותית על פי בקשה - כאן!

יצירות לשימוש חופשי

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
אפשר לבקש תמונה של השליחים של דוד המלך שהלכו למלך עמון וחזרו משם עם חצי זקן?
תיאור התמונה הוא משהו כזה: אנשים שעומדים מול מלך עם חצי זקן וחצי בגד, נראים נכלמים מאוד, על ידם יש שומרים עם חרבות וסכינים צוחקים.
יש מצב??
ניסיתי בלאונרדו, אבל הוא רק נותן לי מלך עם אנשים מסביב. אשמח אם תוסיפו הסבר מה לעשות ללאונרדו כדי שיבין אותי סוף סוף (לא רק בתמונה הזאת אלא באופן כללי!)
תודה מראש! ממש מבקשת שמישהו יעשה לי כזו תמונה, פליייז!! @גלגל ים @לוצ'י ? מישהו?
וואו, אתגר
מנסה..

לוצ'י

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יוצרי ai
וואו, אתגר
מנסה..
חביב מינוס
פרומפט: קבוצת אנשים יהודיים מלפני 2000 שנה, עם זקן שחתוך בחציו, וגלימות קרועות, נראים נכלמים מאד, עומדים במקום של טבע. ברקע מטושטש ארמון. מקיפים אותם מלך ושומרים, שצוחקים. ריאליסטי.

1721822567376.png

1721822611563.png

1721822728378.png

פנינה 30

משתמש חדש
אם אפשר בבקשה לוגו לבת מצווה בסגנון תווים בצבעי מים עם 12 ו-edna תודה רבה

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

הדס גרשון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יוצרי ai
וואו, אתגר
מנסה..
ניסיתי גם והוא בשום אופן לא הסכים לתת לי
חביב מינוס
פרומפט: קבוצת אנשים יהודיים מלפני 2000 שנה, עם זקן שחתוך בחציו, וגלימות קרועות, נראים נכלמים מאד, עומדים במקום של טבע. ברקע מטושטש ארמון. מקיפים אותם מלך ושומרים, שצוחקים. ריאליסטי.

צפה בקובץ המצורף 1718036
צפה בקובץ המצורף 1718038

צפה בקובץ המצורף 1718042
pikaso_edit (68).png

טוב עין

משתמש מקצוען
יוצרי ai
זהו שלאורך, כלומר, חצי פנים מגולחים וחצי עם זקן. כך היה גם עם הבגדים שלהם.
ניסיתי מלא פעמים והבינה פשוט לא הבינה אותי....
מישהי יכולה ליצור לי תמונה של בחורה חסידת גור עם נעל חומה וגרבים שחורות עם כרה יושבת ועובדת על מחשב
יעזור לי ממש..
איך נעשה איש חצי ערום בפורום חרדי ציבורי?
ואיך נעשה בחורה נגד הכללים?
רוצם לעזור אבל יש כללים

הדס גרשון

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
יוצרי ai

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה