עזרה ראשונה! ילדה שלא עולה במשקל

עריכה ותרגום מקצועי

משתמש חדש
מנוי פרימיום
ילדה שלי בת 4, עברתי איתה המון דברים, המון סיבובים בכל הארץ, והמון כסף, בנושא הנ"ל:

אני רוצה לסכם קצר ולענין:

1) לקחת את הענין ברצינות מלאה, עם נחישות, וכמובן עם סבלנות והרבה תפילות, כי אבחון מדיוק בבעיות גדילה ומשקל, ו/או אכילה וכדומה, לוקח זמן עד שעולים על שורש הבעיה והפתרון.

2) מנסיון אישי שלי, ועוד הרבה בקבוצה שלי, מרפאת אכילה בהר הצופים בראשות ד"ר פערי מילמן זה הכתובת הנכונה! הסתובבתי שנתיים בכל הארץ, החל מרופאים מומחים בבי"ח עד נטרופטים וכו', עד שהגעתי לשם, ופקחתי את העיניים, יש להם צוות מדהים, עוברים על הכל, כל הבדיקות, ועושים הכל למען הילד, ובסייעתא דשמיא רואים שמה התקדמות.

הקופ"ח לא אוהבים לתת התחייבות על זה, אז או להתעקש, או לשלם להם מלא בפעם הראשונה ואחרי זה יותר קל שהקופ"ח יאשר כהמשך מעקב,
האפשרות השניה היא: ללכת לד"ר מילמן במרפאה פרטית שלה.

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
2) מנסיון אישי שלי, ועוד הרבה בקבוצה שלי, מרפאת אכילה בהר הצופים בראשות ד"ר פערי מילמן זה הכתובת הנכונה! הסתובבתי שנתיים בכל הארץ, החל מרופאים מומחים בבי"ח עד נטרופטי
היינו שם, וממש ממש לא מרוצים
הינו אצל רופאת גסטרו בקופה והייתה בהלם איך לא עשו בדיקות בסיסיות כמו צליאק! ואיך אמרו לנו לחזור עוד 4 חודשים עם FTT כזה

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מחפשת דחוף מרפאת אכילה טובה, לא הדסה, שיש לה תורים מהירים (מקרה דחוף ממש, הרופאה שלחה אותנו לאשפוז, והתפשרה על אשפוז יום)

ביגר

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תנסי לבדוק צליאק
כן, זה יחסית נדיר, אבל יכול להיות בגיל הזה.
מצטרפת
לבן שלי היה סיפור דומה.
טרטרו אותנו חודשים עם להוריד חלבי להוריד מים מהברז וכל מיני
בסוף הלכנו לגסטרו בלי הפנייה (כי לא רצו לתת) וזה היה צליאק...
כמה שבועות בלי גלוטן וכבר קיבלנו ילד חדש...
(אובחן בסוף בגיל כמעט שנתיים אבל שנה טרטרו אותנו ולא שלחו לגסטרו)

עריכה ותרגום מקצועי

משתמש חדש
מנוי פרימיום
שוב, רק מרפאת אכילה בהר הצופים, גם אם יש לך בעיה, או שאתה רוצה עוד הפניה הם נותנים את זה בקלות או שמבצעים על המקום, וגם הרופאים שם זמינים בטלפון ובמייל פרטי, לכל שאלה.

בקיצור, כמו שכתבתי לעיל, הסתובבנו בכל הארץ! ושם פקחנו עיניים, כמובן, עם סבלנות, הם לא עושים 'כל' הבדיקות בביקור ראשון, אבל עם מעקב בעקביות אצלם, אתה עובר את כל הבדיקות בעולם, שיכול לעזור.

ד"ר מילמן עלתה מבוסטון בשנים אחרונות, ועשתה מהפכה של ממש, וכבר עזרה להמון ילדים עם בעיות מורכבות בסוג זה,
והיא עונה לכל אחד בסבלנות שנדיר אצל רופאים מומחים.

אני כותב את זה, כי אני לא יוכל לראות איך אחרים סובלים כמו שסבלתי, עד שהגעתי לשמה.
אפשר לפנות אלי בפרטי, ואשתדל לעזור

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
שוב, רק מרפאת אכילה בהר הצופים, גם אם יש לך בעיה, או שאתה רוצה עוד הפניה הם נותנים את זה בקלות או שמבצעים על המקום, וגם הרופאים שם זמינים בטלפון ובמייל פרטי, לכל שאלה.

בקיצור, כמו שכתבתי לעיל, הסתובבנו בכל הארץ! ושם פקחנו עיניים, כמובן, עם סבלנות, הם לא עושים 'כל' הבדיקות בביקור ראשון, אבל עם מעקב בעקביות אצלם, אתה עובר את כל הבדיקות בעולם, שיכול לעזור.

ד"ר מילמן עלתה מבוסטון בשנים אחרונות, ועשתה מהפכה של ממש, וכבר עזרה להמון ילדים עם בעיות מורכבות בסוג זה,
והיא עונה לכל אחד בסבלנות שנדיר אצל רופאים מומחים.

אני כותב את זה, כי אני לא יוכל לראות איך אחרים סובלים כמו שסבלתי, עד שהגעתי לשמה.
אפשר לפנות אלי בפרטי, ואשתדל לעזור
שוב אני אגיד- בדיוק שם הינו

עריכה ותרגום מקצועי

משתמש חדש
מנוי פרימיום
דוקא הם היו הראשונים שבדקו ציליאק (גם דרך גסטרוסקפיה), למרות שכל הרופאים לא רצו לבדוק את זה, הם שוללים הכל! מה שרק יכול להפריע.
ברוך השם התוצאות שלילי, (אף שבמשפחה יש הרבה...)
ביום רביעי העבר חזרתי ממעקב שמה, בהר הצופים, ב"ה מאוד מרוצה.
ומי שרוצה אפשר לפנות לד"ר מילמן במרפאה פרטית שלה, למרות שאני יותר ממליץ ללכת אצלה בהר הצופים

הטעם המושלם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
דוקא הם היו הראשונים שבדקו ציליאק (גם דרך גסטרוסקפיה), למרות שכל הרופאים לא רצו לבדוק את זה, הם שוללים הכל! מה שרק יכול להפריע.
ברוך השם התוצאות שלילי, (אף שבמשפחה יש הרבה...)
ביום רביעי העבר חזרתי ממעקב שמה, בהר הצופים, ב"ה מאוד מרוצה.
ומי שרוצה אפשר לפנות לד"ר מילמן במרפאה פרטית שלה, למרות שאני יותר ממליץ ללכת אצלה בהר הצופים
הינו אצל הרופא ילדים אתמול, הוא אמר שכבר בדקו צליאק ושנעשה שוב עוד חודש

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה