ייעוץ על משכנתא חדשה

גרעין

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
זו הצעה שהגיעה מיועץ..
אני מנסה להבין את הנקודות הפחות טובות לפני שאני דן איתו בהצעה,
ובהחלט אני אנסה להבין ממנו לגבי המ"צ..
אם הכל חלק, אין בעיות וכו' הקלצ בסדר (אפשר גם פחות אם זה ל15 שנה) השאר מל"צ באזור ה4.7 אפשר פחות אבל בגדול זה בסדר

פי האתון

משתמש פעיל
זו הצעה שהגיעה מיועץ..
אני מנסה להבין את הנקודות הפחות טובות לפני שאני דן איתו בהצעה,
ובהחלט אני אנסה להבין ממנו לגבי המ"צ..
כל הצמודים בעייתיים. נהוג לקחת צמוד רק בשביל להוזיל את הריביות האחרות ולפרוע יום אחרי את הצמוד (פשוט מגדילים משכנתא מעבר למה שצריך בשביל זה). אם זה לא מוזיל זה רק יאכל אתכם ובפרט שהריביות האחרות לא ממש הכי זולות. בפרט המרווח (התוספת לעוגן) ועל אחת כמה וכמה בתנאים שאתם מתארים ואחוז מימון נמוך.
פשוט לפנות ליועץ ולנסות להבין מה מיוחד בתיק הזה שהוא קצת יקר (וגם אם יש לו הסברים לשאול פה אם ההסברים הללו מספקים) ואם זה המקסימום שהוא יכול להגיע להסביר לו באדיבות שאת זה בהחלט יכולתם לקבל לבד ובקלות יחסית ותשמחו לבדוק עם יועץ אחר. שלמה לב משכנתאות למשל...

שיר בלב

משתמש חדש
לגבי אחוז המימון - זה נחשב נמוך?
זה 0.89% ממחיר החוזה בפועל.
אמנם כיוון שזה מחיר למשתכן - אחוז המימון ביחס למחיר שוק ע"פ שמאות הבנק - היא על 0.42 בלבד.
על מה הבנק מסתכל כשמציע את תנאי המשכנתא מבחינת אחוז המימון - על מחיר חוזה או על מחיר שוק?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה