פורים יינות מיוחדים לפורים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

לב כחול

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
משהו יודע מידע על יין אדום סילבר 518 יקבי כרמל
היה על זה מבצע ביש ואני לא מוצאת שום מידע על היין וגם בחנויות נוספות של יין לא ראיתי ולמוכר לא היה מושג על איזה יין אני מדברת

יהודי הפשוט

משתמש רשום
אני לא חושב שיש מבחר גדול בבקבוקים הקטנים בפרט שאתה מחפש משהו זול אבל בהחלט אפשר למצוא בשופרסל או בסניפים אחרים (אושר עד וכדו') בדרך כלל מוכרים את הדברים האלה לפני פורים
חנות פיופ בירושלים שמואל הנביא

sk1203

משתמש מקצוען
ויש גם את גבעת תיתורה שהוא מצויין
כמובן המחיר בשתיהם תלוי בשנת הבציר (2018 ידוע כמאוד מוצלח, כיום המחירים שלו גבוהים מידיי...)
גבעת תיתורה היא סדרת יינות של יקב לה סיטאדל דה דיאמנט
טווח המחירים של יינות מהסידרה אאל"ט הוא בין קצת יותר מ- 100 ש"ח לבלנד או קברנה 2019 ועד 350 ש"ח לגרנד רזרב 2018

ממליצה מאוד גם על הרוזה שלהם (פאני, מדמואזל ומדמואזל ברוט)

היקב בכשרות של הרב רובין וכן בית יוסף

מכירים יין לוטן?
כתוב על הבקבוק שהוא של רשת פרשמרקט
בכשרות הרב רובין ונראה מגיע מיקבי כרמל
מישהו אמר לי שיש כאלה בזול באיקאה (יכול להיות שסתם צחק)

אני יודע

משתמש פעיל
יקב 1848-קברנה פרנק, אוריינט אדום, מלבק (יינות די קלילים).
גרוס- בלאק אוניקס. (מומלץ)
טברנקל-קברנה סובניון.
פסגות- אדום, קברנה.

ברסלבער

משתמש צעיר
היה על זה מבצע ביש ואני לא מוצאת שום מידע על היין וגם בחנויות נוספות של יין לא ראיתי ולמוכר לא היה מושג על איזה יין אני מדברת
ניסיתי לברר לך ולאף אחד אין מושג על איזה יין אתה מדבר אתה בטוח שזה השם של היין ומגיע מיקבי כרמל?

ברסלבער

משתמש צעיר
אולי במקרה התכוונת לזה?

קבצים מצורפים

• פטי ורדו טפרברג.jpg
    פטי ורדו טפרברג.jpg
    KB 14.3 · צפיות: 23

רפי 22

משתמש צעיר
עריכה תורנית
משהו יודע על יין יתיר חבית מס' 83
מוכרים באושר עד...
זה דומה להר עמשא?
הוא טעים?
שווה את המחיר? (120 לבקבוק)
יש לו יכולת התיישנות בבקבוק
אין עליו שום מידע באינטרנט כאילו לא קיים....

זה יינות שהיקבים מוצאים בסדרות מיוחדות לשיווק בסופרים (בעיקר חרדים)
מתמחרים אותם יקר ואז מוכרים 'במבצע' 2 ב...
מהנסיון שלי הם בדרך כלל ממש לא ברמה שהם אמורים להיות מבחינת המחיר והיצרן.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  32  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה