פורים יינות מיוחדים לפורים

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

אילן 777

משתמש פעיל
איזה כיף זה שהכותרת היא יין לפורים וכל האשכול מלא ביינות קינוח ודומיהם....
בכל מקרה אם מחפשים יין טוב ולא יקר זה רק היינות של יקב רמת הגולן
(הם לא משלמים לי על השיווק, אבל אני קצת שותה לפעמים...😉)
יין שביקב אחר יעלה 150 יין זהה ברמה אצלם ב60
ממש הוצאת לי את המילים מהפה
מצטרף לכל מילה
ואם כבר יינות עד 150 אז יש ירדן, אני אישית אהבתי את ה-t2 אבל יש עוד סוגים מאוד טובים,
ובאופן כללי היינות של 2020 יצאו ממש טובים.

ברסלבער

משתמש צעיר
איפה אפשר להשיג בקבוקי יין 'קטנים' בכמויות ובזול? משהו ברמה נחמדה למשלח מנות (או יין מבעבע וכדומה)
אני לא חושב שיש מבחר גדול בבקבוקים הקטנים בפרט שאתה מחפש משהו זול אבל בהחלט אפשר למצוא בשופרסל או בסניפים אחרים (אושר עד וכדו') בדרך כלל מוכרים את הדברים האלה לפני פורים

ברסלבער

משתמש צעיר
איזה כיף זה שהכותרת היא יין לפורים וכל האשכול מלא ביינות קינוח ודומיהם....
בכל מקרה אם מחפשים יין טוב ולא יקר זה רק היינות של יקב רמת הגולן
(הם לא משלמים לי על השיווק, אבל אני קצת שותה לפעמים...😉)
מצטרף לכל מילה
ואם כבר יינות עד 150 אז יש ירדן, אני אישית אהבתי את ה-t2 אבל יש עוד סוגים מאוד טובים,
ובאופן כללי היינות של 2020 יצאו ממש טובים.
אם כבר מדברים על יקב רמת הגולן שבאמת יקב ברמה וגם הירדן שלהם ממש מעולה יש גם את גמלא קברנה שאני אישית ממש אהבתי {כשרות הרב ישי סמואל ממעוצה הדתית גולן}

קבצים מצורפים

• גמלא-קברנה-סוביניון-2020.jpg
    גמלא-קברנה-סוביניון-2020.jpg
    KB 7.1 · צפיות: 24

סופר חיובי

משתמש מקצוען
משהו יודע על יין יתיר חבית מס' 83
מוכרים באושר עד...
זה דומה להר עמשא?
הוא טעים?
שווה את המחיר? (120 לבקבוק)
יש לו יכולת התיישנות בבקבוק
אין עליו שום מידע באינטרנט כאילו לא קיים....

lotr

משתמש מקצוען
אצלנו אוהבים 'הר סיני'
זה לא איזה יין ממש יוקרתי אבל הטעם שלו ממש טוב.
יש באור הגנוז עוד יין ממש טוב למי שאוהב מתוק, כתוב עליו יין בסגנון פורט, זה יין עם טעמים של שזיף מיובש
אבל זה יין שיהיה קשה לשתות כמויות, יותר מתאים לקינוח

lotr

משתמש מקצוען

lotr

משתמש מקצוען
למי שאוהב יין לבן ואינו רוצה יין מדאי מתוק וגם לא יין מדאי יבש יש את היין הזה, בקיצור שאפשר לשתות חלק, בהשגחת בית יוסף והרב שלזינגר משטראסבורק
עולה 80 שקל

קבצים מצורפים

• 20240211_073329.jpg
    20240211_073329.jpg
    1.4 MB · צפיות: 21

lotr

משתמש מקצוען
ביינות אור הגנוז אני ממליץ מאוד על היין הזה, אהבתי אותו יותר מכל היינות שלהם(לפחות אלה שלא עוברים 100 שקל), ואפשר לשתות אותו הרבה יותר טוב מהאחרים

קבצים מצורפים

• אילמה_18______small-302x423.b197b0.webp
    KB 4.4 · צפיות: 32

דב לבן

משתמש רשום
אני ממש אבל ממש גם חושב כך
יש ביינות שלהם משהו שלא מצאתי בשום יין אחר (ואני שותה שבת שבת יין בקידוש ;))
אבל בקטע של ההכשר שלהם משהו לא ברור לי..
הייתי שמח לדעת המלצה משמעותית מבכיר בתחום הכשרות שזה מהודר לכתחילה
מצטרף לכל מילה רמת הגולן כל היינות שלהם טעימים אחד אחד
אם כבר מדברים על יקב רמת הגולן שבאמת יקב ברמה וגם הירדן שלהם ממש מעולה יש גם את גמלא קברנה שאני אישית ממש אהבתי {כשרות הרב ישי סמואל ממעוצה הדתית גולן}
וכן גם על היין הזה אני מאוד ממליץ
והוא עוד מהזולים שלהם

ברסלבער

משתמש צעיר
ואווו הפצצתם ביינות תודה רבה לכולכם אני בטוח שאחרי אשכול כזה מטורף יהיה לכולנו פורים ברמה אחרת {מבחינת היינות} תודה רבה!!! (אם יש לכם עוד רעיונות תפציצו אני אשמח לשמוע)

סתם פוילישער

משתמש מקצוען
למי שרוצה להשקיע קצת... 200-230 ש"ח
אחד היינות היותר טעימים שקיימים בשוק, יין של יקב חבל יהודה.
טעמתי המון יינות ממגוון עצום של יקבים, מכל הזנים והשנים.
בדרך כלל אני לא קונה יין פעמיים, אא"כ הוא ממש טוב ומיוחד, זה לדוגמא. (אגב, יכולים להיות כאלה גם ב 50 ש"ח...)
הוא טעים, כמו שוקולד על הלשון. מריח טוב מאוד, ריח פרחים נפלא. אפשר לשתות בקלות יתירה, ממש מחליק.
כמובן שצריך לאוורר ולפתוח את היין הזה בשביל לקבל את מירב הטעמים והריחות. עדיף לפתוח יום לפני השתיה.
בד"ץ העדה החרדית.
תיאור יינן:
יין אדום יבש (65% קברנה סוביניון, 18% מרלו, 17% פטי ורדו מהרי השומרון) עם גוון עמוק ודחוס, בשומת משולבת להפליא של פירות יער רעננים ותיבול מתקתק של שרפי אלון.
לעמינדב גוף עשיר ומלא, שופע פרי הנתמך בטאנינים מוצקים וסיומת המהדהדת זמן רב.
למרות עושרו יין עמינדב אינו כבד ושומר על אלגנטיות מרשימה.

קבצים מצורפים

• 2016-בקבוק2-e1566213351952.png
    2016-בקבוק2-e1566213351952.png
    KB 13 · צפיות: 36
נערך לאחרונה ב:

ברסלבער

משתמש צעיר
איפה אפשר להשיג בקבוקי יין 'קטנים' בכמויות ובזול? משהו ברמה נחמדה למשלח מנות (או יין מבעבע וכדומה)

באיזה אזור אתה גר?
מרכז או צפון, יש לי קשרים בשניהם;)
אני לא חושב שיש מבחר גדול בבקבוקים הקטנים בפרט שאתה מחפש משהו זול אבל בהחלט אפשר למצוא בשופרסל או בסניפים אחרים (אושר עד וכדו') בדרך כלל מוכרים את הדברים האלה לפני פורים
כמו שכתבתי!

הונגרי אמיתי

משתמש מקצוען
כן זה היה הכוונה שלי שדווקא הזן הזה של הענבים מהסדרה הזאת (אסטייט) הוא הכי טעים כל השאר פחות
עניין של טעם
אני דווקא מאוד אהבתי את החצי מתוק קברנה סובניון, מקדש על זה בכל שבת
(אגב זה לא כזה זול, הוא עולה ברוב הרשתות בסביבבות ה40 ש"ח)

ברסלבער

משתמש צעיר
עניין של טעם
אני דווקא מאוד אהבתי את החצי מתוק קברנה סובניון, מקדש על זה בכל שבת
(אגב זה לא כזה זול, הוא עולה ברוב הרשתות בסביבבות ה40 ש"ח)
בהחלט זה עניין של טעם אין ספק, יצא לך לטעום את מה שהמלצתי עליו?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  28  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה