טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

שושי אקשטיין

צלמת ניו בורן
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצלי מוצרים קפצו פי 2 (במקום 40 קפץ ל 90, ולא ירד כבר 3 שבועות)
ובכלל בכלל לא זולים
ומשלוחים מ 130 שח שזה כבר הוצאה----
ושמו את זה בחנות רחוקה
בזמן שיש לי קרוב לבית נקודת איסוף
עד שהצלחתי לשנות
מאוכזבת מהם---

~dasi~

משתמש פעיל
היתרון העיקרי אצלם היה המשלוח עד הבית, והאפשרות החזרה
אבל ברגע שהמשלוח עד הבית הוא מינימום 180 שח - זה כבר כמו לשלם על המשלוח הזה.
ובאלי כבר הוסיפו גם אפשרות החזרה

ההוא סבא

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
איך אוספים משלוח מגעש?
צריך קוד איסוף או שמספיק להדפיס את ההודה שהגיעה מTEMU?

כובע הנזיר

משתמש מקצוען
גם אני במאוכזבים
געש חברת הפצה גרועה כל כך לא פגשתי ויש לי ברקורד מאות ואולי אלפי משלוחים.

שתי משלוחים איבדו לגמרי
משלוח אחד אפילו קיבלתי הודעה לבוא לאסוף ( אחרי לפחות שלושה שבועות שהיה כבר בארץ) אצתי רצתי מייד ובמקום האיסוף נאמר לי שהם בכלל לא קיבלו את המשלוח הזה ושהם אינם שולחים את ההודעות כך שאין להם שליטה על זה. כשהמתנתי שמעתי שקרה אותו דבר לאדם נוסף.
כשבררתי עם החברה במייל קיבלתי תשובות לקוניות שהמשלוח כבר חזר לסין.

במשלוח נוסף יצר איתי קשר משלוחן ערבי מספר פעמים וביקש פרטים שוב ושוב. זה היה בערב שבועות. עד היום לא קיבלתי את החבילה אבל אתמול בערב קיבלתי הודעה שהחבילה הגיעה ליעדה ושהמקבל היה @כובע הנזיר (אנוכי).

טמו החזירו לי מיידית את הכסף, בשתי המקרים, אבל כשבאתי להזמין שוב ראיתי שכל המוצרים הכפילו (ויש ששילשו) את המחירים. ויתרתי.

שירונת

משתמש סופר מקצוען
כשבאתי להזמין שוב ראיתי שכל המוצרים הכפילו (ויש ששילשו) את המחירים
זה הסיפור שלא ברור
למה המחירים בזמן האחרון רק עולים ועולים?
כבר אין טעם לעשות התאמת מחיר, כי המחירים רק בכיוון ההפוך.
רציתי להעלות קישורים למוצרים מוצלחים שהזמנתי, אבל במחיר הנוכחי אני ממש לא יכולה להמליץ...

מרים שוורץ

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
כן, הזמנתי.
הכל הגיע טוב.. מה יכול להיות בעיה?
לא יודעת כתבו כל מיני דברים...
טוב אז לשאלה הבאה
תינוקת בת 4 חודשים בערך איזה מידה היא בטמיו 0-3 או 3-6?
כי המידות שלהם גדולות בד"כ

ח. בר

משתמש רשום
אני לא כ"כ מזמינה למידות האלה, אבל כשכן הזמנתי אז לקחתי את המידה המתאימה וזה היה טוב..
הייתי לוקחת 3-6.
בהצלחה!

ירושלמים 2

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
גם אני הזמנתי והיה בסדר, הגיע בזמן וגם המוצרים היו בסדר
מידות בהתאם לטבלאות שלהם באתר

אברהם א

משתמש פעיל
משלוח חינם זה אישי, יש כאלה שיש להם בהזמנות מעל 140 ש"ח ויש כאלה מעל 180 ש"ח.
מאז שבטלו את המשלוח חינם, גם דרך צ'אט הם לא מאשרים זאת, המידע נכון מלפני חודש, בצעתי הזמנה אחת מעל הסכום מינימום למשלוח חינם, ודוקא הייתי מרוצה.
בגדול הם היו קונטרה לעלי אקספרס, אבל הישראלים נצלו את המצב והזמינו מסטיק עגול בשקל עם שליח עד הבית, נמאס להם ובטלו הענין.

אגב זה הוריד את המחירים בעלי אקספרס, עכשיו שהישראלים הפסיקו להזמין מהם, עלי אקפסרס כבר לא מחלקים מתנות, והמחירים עלו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  11  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה