טימו יותר זול מאליאקספרס - Temu

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מצטערים, עדכון מעקב חדש עבור החבילה שלך עדיין אינו זמין מכיוון שהחבילה שלך שוחררה זה עתה מהמכס והיא ממתינה ל- ILine כדי לאסוף את החבילה. אנא היו סמוכים ובטוחים שהחבילה שלכם עדיין תגיע בזמן. Temu ייתן לך ‎₪20 זיכויים אם לא נמסר על ידי ‏27 אפריל‏.
הוזמן ב 04/04

vigi

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
מצטערים, עדכון מעקב חדש עבור החבילה שלך עדיין אינו זמין מכיוון שהחבילה שלך שוחררה זה עתה מהמכס והיא ממתינה ל- ILine כדי לאסוף את החבילה. אנא היו סמוכים ובטוחים שהחבילה שלכם עדיין תגיע בזמן. Temu ייתן לך ‎₪20 זיכויים אם לא נמסר על ידי ‏27 אפריל‏.
הוזמן ב 04/04
שלי מה06/04 עכשיו שוחררה ממכס
08/04 עכשיו אצל חברת השליחויות.
נקווה לטוב.

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
כל עוד זה נחת בארץ זה פחות מטריד, אבל כששבוע כבר כותב ממתין לטיסה זה מטריד, מי יודע מה הצפי האם בכלל יצאו טיסות לישראל ומתי?

אסתי מהודר

משתמש מקצוען
ואווא ההזמנה שלי רשמו שהגיעה למקום התקשרתי לנקודת איסוף מה צריך להביא תעודת זהות וכו ואמר שזה בכלל לא נמצא תכלס הגיע לנקודת איסוף אחרת והם לא היו מתואמים עם החברת משלוחים

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
עד מתי נראה לך שיחזירו כסף?!
את האמת רק דיברתי.. ועכשיו הצלחתי לעשות התאמת מחיר של מוצר אחד 41 שקל החזר...
1714420130950.png

net13

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
יוצרי ai
הם נותנים החזר פעמיים על אותו מוצר?
מתלבטת אם לבקש התאמה או לחכות שהמחיר ירד יותר...
לי היה כמה פעמים. שקיבלתי החזר נגיד של כמה שקלים ואחרי זמן עשיתי שוב וקיבלתי עוד כמה שקלים

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אבל זה מוגבל למספר מסוים של פעמים, מישהו יודע כמה?

מ....

משתמש פעיל
יש לי חבילה שמה21/04 נמצאת כאן בארץ ולא מתקדמת.
נראה כאילו השליח שזה אצלו לא עבד בחול המועד ולכן נמסר עדיין. חשבתי שיגיע היום אך טרם...
קיבלתי מייל ב21/04 שהחבילה יצאה למשלוח.

קבצים מצורפים

• צילום מסך 2024-04-30 161356.png
    צילום מסך 2024-04-30 161356.png
    KB 21.4 · צפיות: 5

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אצלי לא ניתן לבקש התאמת מחיר על מוצר שכבר קיבלתי עליו החזר,
אבל אם בקניה היו מספר מוצרים שלחלקם לא היתה התאמה זמינה אוכל לבקש עליהם בפעם אחרת..

ברכת הגשם

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
אצלי לא ניתן לבקש התאמת מחיר על מוצר שכבר קיבלתי עליו החזר,
אבל אם בקניה היו מספר מוצרים שלחלקם לא היתה התאמה זמינה אוכל לבקש עליהם בפעם אחרת..
אצלי כן קרה
נעליים שהזמנתי ב 90 שח
ירדו ל 70 ואחרי כמה ימים ל 50 שח

ואווא ההזמנה שלי רשמו שהגיעה למקום התקשרתי לנקודת איסוף מה צריך להביא תעודת זהות וכו ואמר שזה בכלל לא נמצא תכלס הגיע לנקודת איסוף אחרת והם לא היו מתואמים עם החברת משלוחים
תגידי מאיזה אתר הזמנת גם לי זה קרה ואין לי מושג איפה החבילה שלי
לי זה קרה מ temu
ידוע פה למשהו איך אפשר לבדוק???
לא בוואצאפ

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  29  פעמים

לוח מודעות

למעלה