מידע שימושי יופי של רהיט

sukimeni

משתמש מקצוען
האם מישהו מכיר מנסיון אישי את חנות הרהיטים 'יופי של רהיט' בסנטר 1?
אשמח לשמוע את דעתכם.
תודה רבה

sukimeni

משתמש מקצוען
בבקשה... אין אף אחד שקנה שם?

תיקון טעות, יופי של ריהוט.

זה ממש חשוב לי

benNoon

משתמש חדש
מכיר טוב את החנות, ובפרט את בעל החנות "אפרים",
לאחר חיפוש נרחב ומחקר מעמיק קניתי אצלם ריהוט מלא של חדר הורים + 2 חדרי ילדים + ספריית קודש + פינת אוכל + ספה.
מחירים מצויינים, שירות מעולה, אנשי מקצוע, מביני עניין, וישרים מאוד.
אם אתה בכיוון של ריהוט מוכן ולא נגרות מותאמת אישית, אני חושב שאין עליהם באזור ירושלים והסביבה.
ממליץ בחום.

שריתיש

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י benNoon;n4980375:
מכיר טוב את החנות, ובפרט את בעל החנות "אפרים",
לאחר חיפוש נרחב ומחקר מעמיק קניתי אצלם ריהוט מלא של חדר הורים + 2 חדרי ילדים + ספריית קודש + פינת אוכל + ספה.
מחירים מצויינים, שירות מעולה, אנשי מקצוע, מביני עניין, וישרים מאוד.
אם אתה בכיוון של ריהוט מוכן ולא נגרות מותאמת אישית, אני חושב שאין עליהם באזור ירושלים והסביבה.
ממליץ בחום.

המלצה יפה וטובה
יש לשים לב שזוהי הודעה ראשונה בפורום
מבחינת "כבדהו וחשדהו"

• תודה
Reactions: צ

MIRIBZ00

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
בן נון תודה רבה.
שריתוש האם את רומזת למשהו? (באישי כמובן)

במבי לבן

משתמש מקצוען
מכירה מקרוב מישהי שהזמינה שם ריהוט לחדר שינה ושולחן וכסאות לסלון.
מאד מרוצה מהשירות והיחס ובעיקר מהמחיר.

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
אני קניתי שם חדר שינה.
השירות מצוין בעלים חרדים שזה פלוס, אם אמינים ואפשר לסמוך עליהם.
הם פתחו עכשיו סניף נוסף בקניון רמות גדול ויפה שווה לבדוק.
בקיצור, ממליצה ללכת לשם.

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קניתי לא מזמן כך שאני לא יכולה להגיד לך על האיכות של זה.
אבל לחברה שלי יש את אותה חברה של מיטות כבר כמה שנים והם נראות חדשות.

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
קנינו לא מזמן חדר שינה וחדר ילדים שוב כמו @DebbG אני לא יודעת עד מתי זה יחזיק...
אבל אם את קונה מיטות (גם הורים וגם ילדים) שימי לב הם לא מביאים את המזרונים בהובלה של הריהוט אלא אח"כ ואת זאת שצריכה לתזכר אותם... המלצה שלי שתקבעי איתם מתי להביא את המזרונים כבר מתי שקובעים איתך שהם עומדים להביא את הריהוט
בהצלחה

DebbG

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
קנינו לא מזמן חדר שינה וחדר ילדים שוב כמו @DebbG אני לא יודעת עד מתי זה יחזיק...
אבל אם את קונה מיטות (גם הורים וגם ילדים) שימי לב הם לא מביאים את המזרונים בהובלה של הריהוט אלא אח"כ ואת זאת שצריכה לתזכר אותם... המלצה שלי שתקבעי איתם מתי להביא את המזרונים כבר מתי שקובעים איתך שהם עומדים להביא את הריהוט
בהצלחה
במקרה שלי הייתי צריכה אתה המזרנים דחוף אז הם הביאו לי באותו יום.
יש להם שרות מעולה!!

אותיות פורחות

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
קניתי לא מזמן כך שאני לא יכולה להגיד לך על האיכות של זה.
אבל לחברה שלי יש את אותה חברה של מיטות כבר כמה שנים והם נראות חדשות.
מתעניין עכשיו, עדיין מרוצים?

@Brachad
אתם מרוצים?

אשמח על עוד המלצות
תודה רבה

Brachad

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
מתעניין עכשיו, עדיין מרוצים?

@Brachad
אתם מרוצים?

אשמח על עוד המלצות
תודה רבה
האמת המיטות בחדר ילדים מתנדנדות קצת והילדים לא קופצים עליהם או משהו בסגנון...
המיטות בחדר הורים כחדשות. כנראה בגלל האכסון שמתחת.
הדלתות של הארונות צריכות חיזוק אחת לחצי שנה וזה מההתחלה...
רק להזכיר עכשיו אנחנו סוגרים כמעט שלוש שנים איתם.
זול שווה זול...

וייס1

משתמש מקצוען
פעם אחת ביצעתי רכישה והיה מעולה, שירות מצוין, בעל החנות אדם אדיב ונותן שירות (בדגש על בעל החנות).

כן משתפת שפעם האחרונה הייתי לפני חתימת עסקה של מעל 20K ש"ח וברגע שישבנו עם המעצבת רגע לפני ששילמנו (מזומן!!!) היא היתה בהלם ואמרה שזה שנתן לנו הצעת מחיר חולם שזה יהיה המחיר....
אז זה היה נורא מעצבן ומתסכל, והשארנו את ההזמנה כך והיינו צריכים להתחיל לחפש מחדש... ( היה פער של 15K ש"ח בין מה שהם רצו).

אבל שוב - מה שקניתי ההייתי מרוצה.

אגב, יש גם את אשל רהיטים, שהציעו לנו מחירים נמוכים משמעותית.

אני חושבת שפעם פתחו פה אשכול, לא יודעת אם קיים היום

בהצלחה!!!

מירושקה

משתמש רשום
לא מומלץ בכלל!!!!!!!!
הזמנתי שם חדר שינה לפני שנתיים וקצת.
הם לא עשו את מה שהזמנתי וקיבלתי ארון שבור מכל הכיוונים.
עד עכשיו עוד לא סידרן לי כלום.
וכמובן הם קיבלו את כל הכסף.

Moshe484848

משתמש חדש
לא יודעת האם את מתכוונת לזה, אבל יש ליופי של ריהוט סניף של 'רהיטי יוקרה', אני מכירה מקרוב שתי אנשים שנפלו איתם, המוצרים שסופקו לא היו דומים להזמנה, היו בעיות באיכות, והחנות התעלמה לחלוטין מהפניות (כמובן אחרי שהכסף היה אצלה), לא תיקנה כלום ולא החליפה.
השירות מאוד אדיב בקנייה, הבעיה התחילה אחרי שהכסף שולם...
אני ממליצה אם את החלטת בכל זאת לקנות שם, להקפיד מאוד לא לשלם אגורה לפני שמוצרים מסופקים ואתם בודקים בקפידה שהכל תואם להזמנה ובאיכות מספקת, וכן להקפיד לפרט בטופס ההזמנה הכל לפרטי פרטים.
בהצלחה

מירושקה

משתמש רשום
אני קניתי באמת ברהיטי יוקרה גם כן.
ואני יכולה לעשות להם תביעה ייצוגית מכמות האנשים שאני מכירה שנפלו איתם ובגדול.
לט מומלץ ללכת בכלל!!!
לכו לשוהם רהיטים או שפיצר.

מפרסמים הרבה ועושים מעט
נפלנו איתם עם הזמנה של כמה אלפים, אחרי חודש של נדנודים, נזכרו לענות שזה בכלל לא במלאי, ואם אנחנו רוצים לחכות כמה חודשים...
אם לא היינו שואלים כנראה היו ממשיכים עם הכסף בשמחה ולא טורחים להחזיר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קו

א הַלְלוּיָהּ הוֹדוּ לַיי כִּי טוֹב כִּי לְעוֹלָם חַסְדּוֹ:ב מִי יְמַלֵּל גְּבוּרוֹת יי יַשְׁמִיעַ כָּל תְּהִלָּתוֹ:ג אַשְׁרֵי שֹׁמְרֵי מִשְׁפָּט עֹשֵׂה צְדָקָה בְכָל עֵת:ד זָכְרֵנִי יי בִּרְצוֹן עַמֶּךָ פָּקְדֵנִי בִּישׁוּעָתֶךָ:ה לִרְאוֹת בְּטוֹבַת בְּחִירֶיךָ לִשְׂמֹחַ בְּשִׂמְחַת גּוֹיֶךָ לְהִתְהַלֵּל עִם נַחֲלָתֶךָ:ו חָטָאנוּ עִם אֲבוֹתֵינוּ הֶעֱוִינוּ הִרְשָׁעְנוּ:ז אֲבוֹתֵינוּ בְמִצְרַיִם לֹא הִשְׂכִּילוּ נִפְלְאוֹתֶיךָ לֹא זָכְרוּ אֶת רֹב חֲסָדֶיךָ וַיַּמְרוּ עַל יָם בְּיַם סוּף:ח וַיּוֹשִׁיעֵם לְמַעַן שְׁמוֹ לְהוֹדִיעַ אֶת גְּבוּרָתוֹ:ט וַיִּגְעַר בְּיַם סוּף וַיֶּחֱרָב וַיּוֹלִיכֵם בַּתְּהֹמוֹת כַּמִּדְבָּר:י וַיּוֹשִׁיעֵם מִיַּד שׂוֹנֵא וַיִּגְאָלֵם מִיַּד אוֹיֵב:יא וַיְכַסּוּ מַיִם צָרֵיהֶם אֶחָד מֵהֶם לֹא נוֹתָר:יב וַיַּאֲמִינוּ בִדְבָרָיו יָשִׁירוּ תְּהִלָּתוֹ:יג מִהֲרוּ שָׁכְחוּ מַעֲשָׂיו לֹא חִכּוּ לַעֲצָתוֹ:יד וַיִּתְאַוּוּ תַאֲוָה בַּמִּדְבָּר וַיְנַסּוּ אֵל בִּישִׁימוֹן:טו וַיִּתֵּן לָהֶם שֶׁאֱלָתָם וַיְשַׁלַּח רָזוֹן בְּנַפְשָׁם:טז וַיְקַנְאוּ לְמֹשֶׁה בַּמַּחֲנֶה לְאַהֲרֹן קְדוֹשׁ יי:יז תִּפְתַּח אֶרֶץ וַתִּבְלַע דָּתָן וַתְּכַס עַל עֲדַת אֲבִירָם:יח וַתִּבְעַר אֵשׁ בַּעֲדָתָם לֶהָבָה תְּלַהֵט רְשָׁעִים:יט יַעֲשׂוּ עֵגֶל בְּחֹרֵב וַיִּשְׁתַּחֲווּ לְמַסֵּכָה:כ וַיָּמִירוּ אֶת כְּבוֹדָם בְּתַבְנִית שׁוֹר אֹכֵל עֵשֶׂב:כא שָׁכְחוּ אֵל מוֹשִׁיעָם עֹשֶׂה גְדֹלוֹת בְּמִצְרָיִם:כב נִפְלָאוֹת בְּאֶרֶץ חָם נוֹרָאוֹת עַל יַם סוּף:כג וַיֹּאמֶר לְהַשְׁמִידָם לוּלֵי מֹשֶׁה בְחִירוֹ עָמַד בַּפֶּרֶץ לְפָנָיו לְהָשִׁיב חֲמָתוֹ מֵהַשְׁחִית:כד וַיִּמְאֲסוּ בְּאֶרֶץ חֶמְדָּה לֹא הֶאֱמִינוּ לִדְבָרוֹ:כה וַיֵּרָגְנוּ בְאָהֳלֵיהֶם לֹא שָׁמְעוּ בְּקוֹל יי:כו וַיִּשָּׂא יָדוֹ לָהֶם לְהַפִּיל אוֹתָם בַּמִּדְבָּר:כז וּלְהַפִּיל זַרְעָם בַּגּוֹיִם וּלְזָרוֹתָם בָּאֲרָצוֹת:כח וַיִּצָּמְדוּ לְבַעַל פְּעוֹר וַיֹּאכְלוּ זִבְחֵי מֵתִים:כט וַיַּכְעִיסוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם וַתִּפְרָץ בָּם מַגֵּפָה:ל וַיַּעֲמֹד פִּינְחָס וַיְפַלֵּל וַתֵּעָצַר הַמַּגֵּפָה:לא וַתֵּחָשֶׁב לוֹ לִצְדָקָה לְדֹר וָדֹר עַד עוֹלָם:לב וַיַּקְצִיפוּ עַל מֵי מְרִיבָה וַיֵּרַע לְמֹשֶׁה בַּעֲבוּרָם:לג כִּי הִמְרוּ אֶת רוּחוֹ וַיְבַטֵּא בִּשְׂפָתָיו:לד לֹא הִשְׁמִידוּ אֶת הָעַמִּים אֲשֶׁר אָמַר יי לָהֶם:לה וַיִּתְעָרְבוּ בַגּוֹיִם וַיִּלְמְדוּ מַעֲשֵׂיהֶם:לו וַיַּעַבְדוּ אֶת עֲצַבֵּיהֶם וַיִּהְיוּ לָהֶם לְמוֹקֵשׁ:לז וַיִּזְבְּחוּ אֶת בְּנֵיהֶם וְאֶת בְּנוֹתֵיהֶם לַשֵּׁדִים:לח וַיִּשְׁפְּכוּ דָם נָקִי דַּם בְּנֵיהֶם וּבְנוֹתֵיהֶם אֲשֶׁר זִבְּחוּ לַעֲצַבֵּי כְנָעַן וַתֶּחֱנַף הָאָרֶץ בַּדָּמִים:לט וַיִּטְמְאוּ בְמַעֲשֵׂיהֶם וַיִּזְנוּ בְּמַעַלְלֵיהֶם:מ וַיִּחַר אַף יי בְּעַמּוֹ וַיְתָעֵב אֶת נַחֲלָתוֹ:מא וַיִּתְּנֵם בְּיַד גּוֹיִם וַיִּמְשְׁלוּ בָהֶם שֹׂנְאֵיהֶם:מב וַיִּלְחָצוּם אוֹיְבֵיהֶם וַיִּכָּנְעוּ תַּחַת יָדָם:מג פְּעָמִים רַבּוֹת יַצִּילֵם וְהֵמָּה יַמְרוּ בַעֲצָתָם וַיָּמֹכּוּ בַּעֲוֹנָם:מד וַיַּרְא בַּצַּר לָהֶם בְּשָׁמְעוֹ אֶת רִנָּתָם:מה וַיִּזְכֹּר לָהֶם בְּרִיתוֹ וַיִּנָּחֵם כְּרֹב (חסדו) חֲסָדָיו:מו וַיִּתֵּן אוֹתָם לְרַחֲמִים לִפְנֵי כָּל שׁוֹבֵיהֶם:מז הוֹשִׁיעֵנוּ יי אֱלֹהֵינוּ וְקַבְּצֵנוּ מִן הַגּוֹיִם לְהֹדוֹת לְשֵׁם קָדְשֶׁךָ לְהִשְׁתַּבֵּחַ בִּתְהִלָּתֶךָ:מח בָּרוּךְ יי אֱלֹהֵי יִשְׂרָאֵל מִן הָעוֹלָם וְעַד הָעוֹלָם וְאָמַר כָּל הָעָם אָמֵן הַלְלוּיָהּ:
נקרא  8  פעמים

אתגר AI

חשבון הנפש • אתגר 17

לוח מודעות

למעלה