רכבים יועץ רכב יעקב כרמל

מישמשית

משתמש מקצוען
אהלן חברים יקרים:)) נזרום על עוד שאלות מקצועיות..מה אומרים?🥰

עוד 5 שאלות מקצועיות לגבי תקלות/ייעוץ נקודתי לרכב שאתם מתלבטים בו.

שיהיה לכל עם ישראל אך ורק בשורות טובות בעז"ה❤️💖❤️
מה המחיר שאתה לוקח על קניית רכב בסביבות ה20000 ש"ח?

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
רכב מעולה!! לשים לב שהוא פשוט משמעותית מול הפריוס, בעיצוב, בנוחות, ברוחב ובעיקר באגז' קטן שלפעמים לא יספיק למשפחה.
כמובן שיש גם את הסטיישן שבו בעיה של באגז' לא תהיה כמובן.
בנוסף, וזו הערה שנוגעת גם לפריוס, הסיכון לקנות רכב בלי אחריות לסוללה הוא גדול.
אין שום כללים בזה, ישנם רכבים ששורדים שנים ארוכות בלי החלפת סוללה, ישנם כאלו שהחליפו גם ב60,000 ק"מ, לא עוזר שהחליפו לאחרונה סוללה.
לי אישית היה רכב היברידי לפני שנים, כבר ב-50000 ק"מ הרכב התחיל לשתות דלק בכמויות לא הגיוניות.
הבקשה שלי להחלפת סוללה במסגרת אחריות נענתה רק בטיפול 75,000 ק"מ שנדלקה הנורה בלוח שעונים.
ולא פחות חשוב קצת לפני 100,000 ק"מ הלכה פעם שניה.
במשך השנים נתקלתי בהכול.
לידע כללי, ניתן לעשות הארכת אחריות על רכבים היברידיים, אבל כל חברה והתנאים שלה טויוטה/יונדאי/קיה וכו', וכמובן שמומלץ בחום לבדוק לפני הקניה.

בהצלחה😍
מה המחיר שאתה לוקח על קניית רכב בסביבות ה20000 ש"ח?
היי, ערב טוב:)) המענה כאן באתר מתייחס להיבטים מקצועיים בלבד, משתדל לא לערב שמחה בשמחה😅

בהצלחה🤗

מודעינית

משתמש חדש
תודה על הזמן שאתה משקיע כדי לענות לאנשים
יש לי פורד פוקוס 2007 והרבה פעמים המנוע לא מתניע מיד זה בעיה משמעותית ויקרה לתיקון?

דירה בבית שמש

משתמש פעיל
@חרוץ ויסודי תודה רבה שאלתי טויוטה פריוס 2008 310,000 ק"מ האוטו אוכל מים הוחלף פקק ומשאבת מים בבדיקת לחץ אויר אין נזילות וחוץ מזה בתחילת נסיעה האוטו ממש רועד .
אמרו לי שהלך ראש מנוע . האם זה נכון?
וא"כ תכלס כדאי עוד להשקיע ברכב

טולדנו

משתמש צעיר
שאלה על טיוטה אוריס 2018 שנוסעים עליותר מ100 בברקסים יש רעידות באוטו בנוסף מידי פעם הוא כותב שחסר אויר למרות שאני ממלא אויר עדיין יש יש לך מידע בעניין??? תודה רבה

ש. וייסבלום

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
D I G I T A L
@חרוץ ויסודי
מה עדיף באופן כללי
פריוס רו איוניק
מבחינת זה שפריוס נמכר רק בקלימטרז' גבוה מאוד ובמחיר מפולפל
בשונה מהאיוניק שאפשר להשיג במחיר שפוי יותר

יש הבדלים משמעותיים ביניהם?

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
תודה על הזמן שאתה משקיע כדי לענות לאנשים
יש לי פורד פוקוס 2007 והרבה פעמים המנוע לא מתניע מיד זה בעיה משמעותית ויקרה לתיקון?
היי, זה יכול להיות מסיבות שונות, החל ממשאבת דלק ועוד ועוד, מומלץ ללכת למוסך אמין שיאבחן את הבעיה ורק אז אולי תשתפי פה מה המחיר שהמכונאי דורש ומה הבעיה, ואוכל לעזור יותר.
בהצלחה בעז"ה ושילך בקלות😍

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
@חרוץ ויסודי
מה עדיף באופן כללי
פריוס רו איוניק
מבחינת זה שפריוס נמכר רק בקלימטרז' גבוה מאוד ובמחיר מפולפל
בשונה מהאיוניק שאפשר להשיג במחיר שפוי יותר

יש הבדלים משמעותיים ביניהם?
שאלה שאלתית😅 אני אישית מעדיף את הפריוס כי היא נותנת פי כמה וכמה תמורה כרכב. נכון שהפריוס נדירה יותר ונמכרת משמעותית מעל המחירון, אני אישית הייתי מוסיף את הכסף. אבל רוב האנשים שתשאל לא יראו שום הבדל ביניהם ואדרבה, בגלל שרואים הרבה את האיוניק בכבישים, רוצים דווקא אותו. שים לב לבדוק כמה נקודות: כמה זמן אחריות לסוללה נותנים ביונדאי וכמה בטויוטה, לזכור שטויוטה התחילו עם ההיברידי שנים רבות לפני יונדאי (פריוס ראשונה בשנת 1997 או אפילו 1995, לא זוכר בדיוק) כך שהנסיון שלהם גדול בהרבה.

בהצלחה במה שתבחר!!🥰

נערך לאחרונה ב:

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
@חרוץ ויסודי תודה רבה שאלתי טויוטה פריוס 2008 310,000 ק"מ האוטו אוכל מים הוחלף פקק ומשאבת מים בבדיקת לחץ אויר אין נזילות וחוץ מזה בתחילת נסיעה האוטו ממש רועד .
אמרו לי שהלך ראש מנוע . האם זה נכון?
וא"כ תכלס כדאי עוד להשקיע ברכב
היי, קשה לענות מרחוק האם באמת הלך הראש מנוע. בסוף זה המכונאי שלך ואתה אמור לסמוך עליו. לגבי רעידות בתחילת נסיעה זה יכול לקרות מסיבות שונות, לאו דווקא קשור לראש מנוע. היום פחות נוהגים להחליף ראש מנוע ויותר להחליף מנוע, כמובן שעדיף מאוד מייבוא מחו"ל שבד"כ מגיע עם ק"מ נמוך מאוד ולא מנוע מקומי שמי יודע כמה ק"מ הוא עשה.
מעבר לזה, בדגם שלך המון מתלוננים על צריכת שמן גבוהה מהמנוע, ותיקון ראש מנוע לא רק שלא יעזור בבעיה הזו, אלא עלול לגרום את ההיפך.

בהצלחה!!!💥

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
שאלה על טיוטה אוריס 2018 שנוסעים עליותר מ100 בברקסים יש רעידות באוטו בנוסף מידי פעם הוא כותב שחסר אויר למרות שאני ממלא אויר עדיין יש יש לך מידע בעניין??? תודה רבה
היי, לגבי הברקסים. כמעט ב100% מהמקרים, רעידה בעת לחיצה על דוושת הבלמים נובעת מצלחות בלימה לא תקינות. אם החלפה של זה לא פותרת את הבעיה וזה נדיר מאוד, צריך אולי לחפש אפשרות אחרת. עובדה זו נוגעת לכל רכב, לאו דווקא לאוריס. לגבי מילוי אוויר: אפשרות ראשונה, קיים בכל מיני רכבים, שאחרי התראה על לחץ אוויר נמוך ומילוי אוויר, צריך לאפס את המערכת ובלי זה הנורה לא תיכבה. בכל רכב הצורה לאפס היא אחרת, אבל כמעט תמיד זה דרך כפתורים ברכב/בהגה וכדומה, לא נצרך מחשב של מוסך. אפשרות שניה, מערכת התראת לחץ אוויר בנויה על אנטנה שקיימת בכל גלגל מאחרי הונטיל שממלאים אוויר. לעיתים כשמחליפים צמיגים ושים לב טוב לנקודה הזו, פוגעים באנטנה ומאז כלום לא ייפתר עד שלא נחליף את האנטנה בגלגל שהוא נפגע. כדי לדעת איזה אנטנה פגועה, צריך ללכת למוסך לבדיקת מחשב. לעיתים יש בתוך האנטנה בטריה שהתרוקנה וגם יכולה לגרום לבעיה כזו. לעיתים נדירות מאוד מדובר במחשב שאחראי על ההתראה הזו, אבל זה באמת כמעט לא קורה אף פעם.

בהצלחה😍😍

שרה62

משתמש רשום
ואיך יוצרים אתך קשר כדי להעזר בך במציאת רכב/קניית רכב/בדיקה לפני קניית רכב?

יהודי אשדודי

משתמש רשום
שאלה שאלתית😅 אני אישית מעדיף את הפריוס כי היא נותנת פי כמה וכמה תמורה כרכב. נכון שהפריוס נדירה יותר ונמכרת משמעותית מעל המחירון, אני אישית הייתי מוסיף את הכסף. אבל רוב האנשים שתשאל לא יראו שום הבדל ביניהם ואדרבה, בגלל שרואים הרבה את האיוניק בכבישים, רוצים דווקא אותו. שים לב לבדוק כמה נקודות: כמה זמן אחריות לסוללה נותנים ביונדאי וכמה בטויוטה, לזכור שטויוטה התחילו עם ההיברידי שנים רבות לפני יונדאי (פריוס ראשונה בשנת 1997 או אפילו 1995, לא זוכר בדיוק) כך שהנסיון שלהם גדול בהרבה.

בהצלחה במה שתבחר!!🥰
היית משלם על זה מעל המחיר מחירון?

אלי @@@

משתמש מקצוען
סליחה שאני עונה במקום המומחה
אבל לגבי הרעידות כדאי לבדוק שזה לא מגיע מהמנוע וחושבים שזה ברקס תנסה פעם להעביר להילוך B ותיראה אם יש זה מהמנוע וזה קשור למצערת וסעפת היניקה וזה בד"כ מתי שמרימים רגל מהגז או איך שלוחצים על הגז
ולגבי האויר בצמיגים תבדוק גם את הגלגל הרזרבי
בהצלחה

אבי_

משתמש חדש
שלום רציתי לשאול אם יש למישהו הצעה לקניית פריוס היברידי יד 2 בין 2011 ל2015 במחיר סביר ובטרייה תקינה לחלוטין ורכב שעובד טוב ויכול לסחוב נסיעות בין עירוניות ארוכות בלי בעיה
אני ממש אשמח להצעות מחירים אני ממש מחפש
תודה רבה

בלונדי

משתמש פעיל
שלום וברכה
אני רוצה לקנות רכב שיהיה חסכוני בדלק, בסביבות העשרים שלושים אלף ש"ח, הבעיה שאני יגור בצפון, ואני מאמין שלפחות פעם בשבוע אני יסע למרכז, האם אפשר למצוא בכלל דבר טוב במחיר הזה, אני מעדיף רכב של 5 מקומות, אבל גדול, ועם מנוע חזק

HMB

משתמש פעיל
@חרוץ ויסודי
ערב טוב,
רכב וולו S60 כל כ-1,000 ק"מ יש למלא שמן שנת 2015 זה נורמלי?
מה יכול להיות הבעיה?
אציין שאמרו לנו שזה בגלל שאנחנו מאיצים מהר ברכב אציין שזה T5 דגם טורבו(קשור?)

ניק 27551

משתמש צעיר
שלום רציתי לשאול אם יש למישהו הצעה לקניית פריוס היברידי יד 2 בין 2011 ל2015 במחיר סביר ובטרייה תקינה לחלוטין ורכב שעובד טוב ויכול לסחוב נסיעות בין עירוניות ארוכות בלי בעיה
אני ממש אשמח להצעות מחירים אני ממש מחפש
תודה רבה
2008 במצב טוב מאוד, רלוונטית לך?

ששועלי

משתמש רשום
@חרוץ ויסודי מה דעתך בעניין
לאחרונה אני מתלבט על רכישת רכב פריוס פלוס בגלל שהוא גם 7 מקומות חיסכוני וגם אמין אבל מה שמרתיע אותי זה המחיר הגבוה שהוא מעל המחירון שהתחושה שלי שההסבר היחיד לכך שהוא במחיר גבוהה על אף שמחינה כללית חוץ מזה שהוא נוסע על גלגלים ואמין על אף שהוא רכב משעמם ביחס לרכבים אחרים מבחינת פינוקים ומראה עדכני שחסר לו הוא בגלל שהיום אין להשיג בחברה רכב כזה חדש
אז יש מצב שכיום אני קונה פריוס פלוס יד 2 במחיר גבוהה ובאותו חודש טויוטה מכריזה על פריוס פלוס חדש ועדכני ואז המחיר יהיה הולם לרכב כמו שהדגם הנוכחי היה במחיר הולם בזמנו לרכב חדש ובאותו רגע הדגמים של היום יצנחו וימכרו במחיר שמגיע להם שזה לפי מחירון ולא יותר ואז יצאתי בנזק של כמה עשרות אלפי שקלים

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
היית משלם על זה מעל המחיר מחירון?
על הפריוס? אם זה אני אישית, ברור שהייתי משלם. זה רכב ברמה גבוהה מאוד עם מחירון שאין לו שום קשר למציאות. כמובן, בכל קניית רכב מעל המחירון קיימת בעיה משמעותית: בכל מה שנוגע לביטוח, ישולם רק מחירון, נזק/גניבה.
הבעיה יכולה להיות חמורה יותר כשמישהו פוגע בך ואתה לא אשם בכלל, ועדיין תקבל רק מחירון.
כדאי לקחת את השיקול הזה ברצינות.

בהצלחה!!!

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
@חרוץ ויסודי מה דעתך בעניין
לאחרונה אני מתלבט על רכישת רכב פריוס פלוס בגלל שהוא גם 7 מקומות חיסכוני וגם אמין אבל מה שמרתיע אותי זה המחיר הגבוה שהוא מעל המחירון שהתחושה שלי שההסבר היחיד לכך שהוא במחיר גבוהה על אף שמחינה כללית חוץ מזה שהוא נוסע על גלגלים ואמין על אף שהוא רכב משעמם ביחס לרכבים אחרים מבחינת פינוקים ומראה עדכני שחסר לו הוא בגלל שהיום אין להשיג בחברה רכב כזה חדש
אז יש מצב שכיום אני קונה פריוס פלוס יד 2 במחיר גבוהה ובאותו חודש טויוטה מכריזה על פריוס פלוס חדש ועדכני ואז המחיר יהיה הולם לרכב כמו שהדגם הנוכחי היה במחיר הולם בזמנו לרכב חדש ובאותו רגע הדגמים של היום יצנחו וימכרו במחיר שמגיע להם שזה לפי מחירון ולא יותר ואז יצאתי בנזק של כמה עשרות אלפי שקלים
היי, מה שלומך?🤗
הרגע עניתי לחבר מכאן עם שאלה דומה, מציע שתקרא.
אבל מעבר, בנוגע לירידת ערך פתאומית כתוצאה משיווק של פריוס חדשה, פחות הייתי חושש כי בכל מקרה המחירים של הרכבים החדשים משתוללים בטירוף, ומה שלא יהיה דגם חדש יהיה ממש יקר ותמיד יהיה מי שיקנה רכב זול.
כמובן שהשיקול גם משתנה לפי התקציב שתשקיע ברכב.
אם הרכב עולה 90,000 ש"ח למשל לעומת קנית רכב כזה ב140,000 שאז הסיכון למה שכתבת בהחלט מחייבת מחשבה מעמיקה.

בהצלחה ושבת שלום, שבת שלווה לכולנו, לכל עם ישראל❤️

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה