רכבים יועץ רכב יעקב כרמל

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
@חרוץ ויסודי
ערב טוב,
רכב וולו S60 כל כ-1,000 ק"מ יש למלא שמן שנת 2015 זה נורמלי?
מה יכול להיות הבעיה?
אציין שאמרו לנו שזה בגלל שאנחנו מאיצים מהר ברכב אציין שזה T5 דגם טורבו(קשור?)
היי, צהרים טובים💥

נורמלי?😅 זה עניין יחסי...
זו תצרוכת שמן גבוהה ביותר, ועל פניו ברור שיש קשר גם לטורבו.
לרכב הזה היו 2 סוגי מנועים (בנפח 1.6 ונפח 2.0) רוב המנועים תוצרת פורד כנ"ל גם הגירים, והם מנועים מועדים לבעיות.
ישנו דגם אחד (מ2016 או 2017 לא זוכר בדיוק כרגע) שבו המנוע והגיר של וולוו, שמה הדברים נראים אחרת.

לא כיף לך לקרוא את מה שכתבתי אני משער... אבל תתנחם בזה שהרכב שיש לך אוכל שמן בכל מקרה ולאו דווקא אתה זה שאשם בזה.

בהצלחה בעז"ה❤️❤️

• תודה
Reactions: HMB

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
סליחה שאני עונה במקום המומחה
אבל לגבי הרעידות כדאי לבדוק שזה לא מגיע מהמנוע וחושבים שזה ברקס תנסה פעם להעביר להילוך B ותיראה אם יש זה מהמנוע וזה קשור למצערת וסעפת היניקה וזה בד"כ מתי שמרימים רגל מהגז או איך שלוחצים על הגז
ולגבי האויר בצמיגים תבדוק גם את הגלגל הרזרבי
בהצלחה
אלוףףף

חרוץ ויסודי

משתמש רשום
היי, צהרים טובים💥

לרכב הזה היו 2 סוגי מנועים (בנפח 1.6 ונפח 2.0) רוב המנועים תוצרת פורד כנ"ל גם הגירים, והם מנועים מועדים לבעיות.
ישנו דגם אחד (מ2016 או 2017 לא זוכר בדיוק כרגע) שבו המנוע והגיר של וולוו, שמה הדברים נראים אחרת.

לא כיף לך לקרוא את מה שכתבתי אני משער... אבל תתנחם בזה שהרכב שיש לך אוכל שמן בכל מקרה ולאו דווקא אתה זה שאשם בזה.

בהצלחה בעז"ה❤️❤️
וגם זה מנחם קצת... המנוע 1.6 180 כ"ס שכמובן גם הוא טורבו ונקרא t4, גרוע בהרבה מה-t5🤗🤗

• תודה
Reactions: HMB

HMB

משתמש פעיל
היי, צהרים טובים💥

בהצלחה בעז"ה❤️❤️
תודה על המענה המפורט
כמה שידוע לי כבר מ-2015 זה לא פורד.
וגם זה מנחם קצת... המנוע 1.6 180 כ"ס שכמובן גם הוא טורבו ונקרא t4, גרוע בהרבה מה-t5🤗🤗
למה?אשמח להסבר...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה