טעויות ושגיאות באתרים עיתונים ומגזינים

יהודה מאיר

משתמש מקצוען
בעשור הכבד או הקרוב?

המבשר היום:
ביאור 2020-09-04 111240.png

נערך לאחרונה ב:

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
העונש של דרעי למחבל שניסה לפגוע ברב עובדיה
אחרי ששוחרר בעסקת שליט, שר הפנים אריה דרעי פועל לביטול מעמדו של פעיל בחזית העממית שתכנן לפני שנים לפגוע במרן הראשל"צ רבי עובדיה יוסף זצ"ל

שמעתם על זה שדרעי שוחרר בעסקת שליט? איזה קומבינטור! הייתי בטוח שרק הורידו לו שליש על התנהגות טובה...

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ראש הממשלה נתניהו לא התאפק ושיגר הודעה על שיחה שקיים עם הנשיא טראמפ כחצי שעה לאחר שנכנסה השבת • ח"כ ----------- "כמדינה יהודית חשוב שנקפיד על דברים שבעבר גרמו להפלת ממשלות"

רק במדינה יהודית אסור להפיל ממשלות?

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
האמת שלא היה לי כל כך סבלנות לקרוא עד הסוף. אבל אני אכן רואה שכל רגע העתיקו מJDN
זה רעיון לא רע... מחר אני פותח אתר חדשות!

שנים!!! כמה פעמים הארתי את עיניהם על טעויות, והם אמרו לי ברור שהם בסך הכל מעתיקים מאתרים אחרים.

לייב - מיתוג פרסום ויח"צ

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
שנים!!! כמה פעמים הארתי את עיניהם על טעויות, והם אמרו לי ברור שהם בסך הכל מעתיקים מאתרים אחרים.
אם אני לא טועה, האתר מקבץ כתבות מאתרים שונים.
המטרה המקורית שלו לספק חדשות למשתמשי 'נתיב'.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
כשבוע וחצי לפני ראש השנה, ח"כ ינון אזולאי מסיעת ש"ס הודיע הערב לקצין הכנסת כי נמצא חיובי לנגיף הקורונה. היות והח"כ לא נפגש עם מי מחברי הכנסת בשבוע האחרון, איש מהם לא נדרש להיכנס לבידוד

לא יותר קצר לכתוב 3 ימים לפני שבת?

בציניות

משתמש מקצוען
כשבוע וחצי לפני ראש השנה, ח"כ ינון אזולאי מסיעת ש"ס הודיע הערב לקצין הכנסת כי נמצא חיובי לנגיף הקורונה. היות והח"כ לא נפגש עם מי מחברי הכנסת בשבוע האחרון, איש מהם לא נדרש להיכנס לבידוד

לא יותר קצר לכתוב 3 ימים לפני שבת?
בידוד הוא למשך שבועיים, אולי לכן הדגישו שראש השנה זה עוד שבוע וחצי, כלומר שהוא בתוך השבועיים הקרובים.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
בידוד הוא למשך שבועיים, אולי לכן הדגישו שראש השנה זה עוד שבוע וחצי, כלומר שהוא בתוך השבועיים הקרובים.

הוא חולה, הוא לא מבודד. ובתור חולה הוא יכול לצאת בדיוק בראש השנה החוצה כמדומני. להפך, את שבת הקרובה הוא יפסיד....

הכלבויניק

מנהל האתר
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
הוא חולה, הוא לא מבודד. ובתור חולה הוא יכול לצאת בדיוק בראש השנה החוצה כמדומני. להפך, את שבת הקרובה הוא יפסיד....
אבל את מי שהוא הכניס לבידוד, זה כולל את ר"ה...
ולזה התכוון הכתב בהמשך הכותרת, שהוא לא הכניס אפ'חד לבידוד, נס גדול, בערב ר"ה...

סערצע

משתמש מקצוען

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
ראש הממשלה ג'ונסון אמר לקראת ההגבלות: "עלינו לפעול כעת כדי לעצור את התפשטות הנגיף. לכן אנו מכשיחים את הכללים למגע חברתי

הם התכוונו לכתוב מכחישים או מקשיחים? פשוט הכל יכול להיות שם...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכד

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ יֹאמַר נָא יִשְׂרָאֵל:ב לוּלֵי יְהוָה שֶׁהָיָה לָנוּ בְּקוּם עָלֵינוּ אָדָם:ג אֲזַי חַיִּים בְּלָעוּנוּ בַּחֲרוֹת אַפָּם בָּנוּ:ד אֲזַי הַמַּיִם שְׁטָפוּנוּ נַחְלָה עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ:ה אֲזַי עָבַר עַל נַפְשֵׁנוּ הַמַּיִם הַזֵּידוֹנִים:ו בָּרוּךְ יְהוָה שֶׁלֹּא נְתָנָנוּ טֶרֶף לְשִׁנֵּיהֶם:ז נַפְשֵׁנוּ כְּצִפּוֹר נִמְלְטָה מִפַּח יוֹקְשִׁים הַפַּח נִשְׁבָּר וַאֲנַחְנוּ נִמְלָטְנוּ:ח עֶזְרֵנוּ בְּשֵׁם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה