טעויות ושגיאות באתרים עיתונים ומגזינים

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
לא ממש טעות:
1651183754016.png

סטודיו לגרפיקה

משתמש מקצוען

חשמל

אמנות העימוד
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עריכה תורנית

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
רק אני לא הבנתי?
בכל תוכנה או אתר חשוב יש סביבת בדיקות שבה בודקים אם פיתוח חדש עובד, כדי שהמשתמשים לא יראו כאלה הודעות. אולם הרבה פעמים המתכנת לא רוצה לבדוק בסביבת הבדיקות כי לפעמים אין בה תנאים שיש באתר האמיתי, אז בודקים ישר בפרוד (פרודקשן - ייצור). למעשה כנראה מה שקרה כאן הוא לא בדיקה בפרוד, אלא שכחו להוריד הודעת בדיקה לפני שהעלו אותה לייצור.
בוקר אחד לפני כ-4 שנים, עובדי עשרות מחסנים ברחבי הארץ שניסו לדווח על אחסון פריט, קיבלו שתי הודעות העונות לשם "HAGGAY 1" בטרם נסתיים הדיווח. מזל שהגעתי יחסית מוקדם באותו יום לתקן את זה...

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L
רבע מהחולים הם חוזרים מחו"ל
או
רבע מהחוזרים מחו"ל חולים ?
יש כאן טעות או שפספסתי משהו.
צפה בקובץ המצורף 1111312
לדעתי הכותרת היא טעות.

בתקופה הזו נוחתים כל יום לדעתי כ-10K איש כל יום. לעומת זה יש כ-2000 חולים כל יום.

אם הנתון שבכותרת הראשית נכון זה אומר שאין בכלל חולים בארץ, וכל החולים שמתגלים כל יום הם אך ורק מהחוזרים מחו"ל.

בדינג

משתמש מקצוען
D I G I T A L

מתקפה: "מתבייש שאלו הורים שכולים"​

יו"ר 'יד לבנים' התבטא בחריפות נגד ההורים השכולים שמחו בנאום ראש הממשלה ואמר "אני מגנה אותם, אני מוקיע אותם. אני חושב שבושה שאנשים כאלה שייכים למשפחת השכול"​

תנוח רגע. כאילו שאם היתה להם ברירה לאיזו משפחה להצטרף, הם היו בוחרים להצטרף למשפחת השכול...

פעם ראשונה שאני מקבל משמעות כ"כ רלוונטית למשפט הנדוש "כי משפחה לא בוחרים"...

נ.ב. אני יודע שזה לא קשור לאשכול. ככה זה כשאין לי טוויטר.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
1651751761266.png

@אבא ל6 לא היה יותר פשוט לכתוב 'אבא ל7' ?

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קח

א שִׁיר מִזְמוֹר לְדָוִד:ב נָכוֹן לִבִּי אֱלֹהִים אָשִׁירָה וַאֲזַמְּרָה אַף כְּבוֹדִי:ג עוּרָה הַנֵּבֶל וְכִנּוֹר אָעִירָה שָּׁחַר:ד אוֹדְךָ בָעַמִּים יי וַאֲזַמֶּרְךָ בַּלְאֻמִּים:ה כִּי גָדוֹל מֵעַל שָׁמַיִם חַסְדֶּךָ וְעַד שְׁחָקִים אֲמִתֶּךָ:ו רוּמָה עַל שָׁמַיִם אֱלֹהִים וְעַל כָּל הָאָרֶץ כְּבוֹדֶךָ:ז לְמַעַן יֵחָלְצוּן יְדִידֶיךָ הוֹשִׁיעָה יְמִינְךָ וַעֲנֵנִי:ח אֱלֹהִים דִּבֶּר בְּקָדְשׁוֹ אֶעְלֹזָה אֲחַלְּקָה שְׁכֶם וְעֵמֶק סֻכּוֹת אֲמַדֵּד:ט לִי גִלְעָד לִי מְנַשֶּׁה וְאֶפְרַיִם מָעוֹז רֹאשִׁי יְהוּדָה מְחֹקְקִי:י מוֹאָב סִיר רַחְצִי עַל אֱדוֹם אַשְׁלִיךְ נַעֲלִי עֲלֵי פְלֶשֶׁת אֶתְרוֹעָע:יא מִי יֹבִלֵנִי עִיר מִבְצָר מִי נָחַנִי עַד אֱדוֹם:יב הֲלֹא אֱלֹהִים זְנַחְתָּנוּ וְלֹא תֵצֵא אֱלֹהִים בְּצִבְאֹתֵינוּ:יג הָבָה לָּנוּ עֶזְרָת מִצָּר וְשָׁוְא תְּשׁוּעַת אָדָם:יד בֵּאלֹהִים נַעֲשֶׂה חָיִל וְהוּא יָבוּס צָרֵינוּ:
נקרא  14  פעמים

אתגר AI

מלכות ה' • אתגר 119

לוח מודעות

למעלה