טיול בחו"ל טסתם לבודפסט בחורף? אודה לחוות דעת טיפים ועצות ממכם

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
אשמח מכל המגיבים פה כל מידע שיש לכם על בודפסט
איפה כדאי לאכול?
איזה אזור כדאי לסגור מלון או דירה?
ואיפה אפשר לטייל?
תודה רבה לכל המגיבים!!
לאכול - יש כיום שפע של מסעדות כשרות למהדרין בבודפשט (שתיים נפתחו ממש לאחרונה), רובן באזור היהודי. כאן יש לך רשימה מפורטת:

ללון - מומלץ האזור היהודי, די קרוב למרכז. כאן יש לך רשימת מקומות לינה מומלצים בבודפשט:

לטייל - זה המסלול שלנו בבודפשט עם המלצות וטיפים:

easy_kosher_travel

משתמש פעיל
מומלץ לנסוע יום אחד גם לברטיסלבה, לציון ה"חתם סופר". הבנות שלי היו שם ממש עכשיו, נסיעה של כשעתיים ומשהו ברכבת. ברטיסלבה עיר ממש יפה, ולאחרונה נפתח שם בית קפה/מסעדה חלבית כשר למהדרין (כדתיא) קרוב לחתם סופר:

יהודה משכנתאות

משתמש רשום
מומלץ לנסוע יום אחד גם לברטיסלבה, לציון ה"חתם סופר". הבנות שלי היו שם ממש עכשיו, נסיעה של כשעתיים ומשהו ברכבת. ברטיסלבה עיר ממש יפה, ולאחרונה נפתח שם בית קפה/מסעדה חלבית כשר למהדרין (כדתיא) קרוב לחתם סופר:
אתה יודע איך אני מתאם כניסה לציון של החתם סופר ?
אני גם נוסע אם אשתי בחשוון לבודפשט אולי אני יקפוץ לברטיסלבה.

המוכשר !!!

משתמש מקצוען
אתה יודע איך אני מתאם כניסה לציון של החתם סופר ?
אני גם נוסע אם אשתי בחשוון לבודפשט אולי אני יקפוץ לברטיסלבה.

ציון ה"חתם סופר"​

מפתחות הציון נמצאים אצל שומר בית הקברות, מומלץ לא להסתמך על המצאותו. יש להתקשר ולתאם איתו מראש.
טלפון: 421948554442+

הכניסה בתשלום: 6 €.
1⃣ מומלץ לתאם עם השומר לפני הכניסה לסלובקיה, למנוע בעיית תקשורת.
2⃣ הכניסה לכהנים אפשרית לציון.

פינון

משתמש מקצוען
@easy_kosher_travel סליחה על ההקפצה באשכול לא מתאים,
אבל רציתי לשאול האם יש מה לעשות בדולומיטים או בדאבוס בסוף נובמבר?
הבנתי שזאת עונה לא מוצלחת מבחינה תירותית

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי

קבצים מצורפים

• Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    KB 12.1 · צפיות: 71

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

חיננית

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
@המוכשר @צ'ייסר @שלמה וייס @easy_kosher_travel
בבקשה, אודה לעזרתכם:
מה הכי שווה בבודפשט, שאפשר לדחוס ביום אחד, ובבקשה אל תפנו אותי לאתרים אחרים , כי חרשתי הכל!!! מחפשת עזרת בעלי נסיון, מה לא כדאי לפספס והגיוני להספיק ביום אחד, מבחינת התניידות-מה הדרך הזולה והקלה- חופשי יומי, רכבות, אוטובוסים, קצוות עיר, כל טיפ יתקבל בברכה
תבורכו בכל מילי דמיטב

שלמה וייס

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
רכבות הכי מהיר וגם נראה לי הכי זול
אין לי נסיון עם מוניות.
נהניתי גם מאוטובוס התיירים.
רכב היווה ממש מטרד.
מה לא כדאי לפספס והגיוני להספיק ביום אחד
שיט בדנובה גם ביום וגם בלילה
עצירה על האי(לא זוכרת את שמו)
וביקור בבית הכנסת היהודי העתיק(לא הניאולוגי)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה