התייעצות טיסות לאומן ר"ה תשפ"א- בצל הקורונה

רוח סערה

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
טוב, ברור כולם שהמצב לא ברור לאף אחד.
אני שואלת את מי שיכול לתת לי מידע לגבי טיסות.
גם אם יימצא מתווה שבעזרתו יתקיים הקיבוץ- וכמובן שהטיסות הישירות לאוקראינה יאושרו בעקבות כך, בתנאים מסויימים-
האם יש מישהו שיודע או יכול לברר לי מה לגבי טיסות קונקשיין-
שבהן נאלצים לעבור דרך מדינה שלישית, שבה לא ידוע עד הרגע האחרון מה תהיה המדיניות?
הטיסות קונקשיין עכשיו זולות בטירוף- בערך שמינית מחיר מהטיסות הישירות.
האם טיסת קונקשיין מובנה- יש בה אחריות של החברה? אפילו רק לעניין החזרים?
כל מי שיש לו מידע בנושא- וכמה שיותר-
תודה מראש

yitzhak123

משתמש סופר מקצוען
הנדסת תוכנה
אוקראינה הודיעה לישראל כי בשל מגפת הקורונה, לא תאפשר בראש השנה הקרוב עלייה לקבר של רבי נחמן באומן, לעשרות אלפי הישראלים שנוהגים להגיע למקום בכל שנה.

על פי אוקראינה ההחלטה התקבלה משום שישראל נמצאת ברשימה האדומה של המדינות. כמו כן, על פי הודעת קייב, בתי החולים אינם ערוכים לעומס גדול, והיכולת לעקוב אחרי זרים ולאכוף את הנחיות הקורונה מוגבלת.

"אנחנו מבהירים שאין קשר לפוליטיקה או אנטישמיות ואנו דוחים כל טענה של אלו המנסים להציג זאת כך", נמסר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קלז

א עַל נַהֲרוֹת בָּבֶל שָׁם יָשַׁבְנוּ גַּם בָּכִינוּ בְּזָכְרֵנוּ אֶת צִיּוֹן:ב עַל עֲרָבִים בְּתוֹכָהּ תָּלִינוּ כִּנֹּרוֹתֵינוּ:ג כִּי שָׁם שְׁאֵלוּנוּ שׁוֹבֵינוּ דִּבְרֵי שִׁיר וְתוֹלָלֵינוּ שִׂמְחָה שִׁירוּ לָנוּ מִשִּׁיר צִיּוֹן:ד אֵיךְ נָשִׁיר אֶת שִׁיר יְהוָה עַל אַדְמַת נֵכָר:ה אִם אֶשְׁכָּחֵךְ יְרוּשָׁלִָם תִּשְׁכַּח יְמִינִי:ו תִּדְבַּק לְשׁוֹנִי לְחִכִּי אִם לֹא אֶזְכְּרֵכִי אִם לֹא אַעֲלֶה אֶת יְרוּשָׁלִַם עַל רֹאשׁ שִׂמְחָתִי:ז זְכֹר יְהוָה לִבְנֵי אֱדוֹם אֵת יוֹם יְרוּשָׁלִָם הָאֹמְרִים עָרוּ עָרוּ עַד הַיְסוֹד בָּהּ:ח בַּת בָּבֶל הַשְּׁדוּדָה אַשְׁרֵי שֶׁיְשַׁלֶּם לָךְ אֶת גְּמוּלֵךְ שֶׁגָּמַלְתְּ לָנוּ:ט אַשְׁרֵי שֶׁיֹּאחֵז וְנִפֵּץ אֶת עֹלָלַיִךְ אֶל הַסָּלַע:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה