מידע שימושי טינקו S7 או דרימי H14?

מחשבון מדעי

משתמש רשום
אני מעונינת לרכוש שואב שוטף
שמעתי המלצות חמות על הטינקו S7 ועל הדרימי H14
קיבלתי הצעת מחיר על הטינקו 3800 ש"ח עברית, יבואן רשמי.
ועל הדרימי 2100 ש"ח עברית, יבואן רשמי
האם הפער במחיר מוצדק וכדאי להשקיע זאת?
אודה מאד למי שיודע מה ההבדלים במכשיר, מעלות/חסרונות וכו'

ח.ד.ש

משתמש רשום
צילום מקצועי
שלום וברכה

מנסיון שלי (אחרי שקניתי לאמא שלי טינקו S5 לחמותי טינקו S7 ולי יש את הדרימי H14).

1. אם אין בעיה של תקציב אז עדיף את הטינקו S7 (אלא אם כן חשוב לכם השכיבה מלאה של הדרימי שאני מאוד אוהב)
2.אם יש ענין של תקציב אז נראה לי שעדיף את הדרימי למרות שאולי הוא מרגיש קצת פחות טוב מהטינקו S7 אבל בהשוואה לזה שזה פי 2 במחיר (אפשר להשיג את הדרימי בליאור ב 1900 כמו שיש פה בשכולות האחרים) אז הדרימי נותן ממש תפוקה טובה.
3. כמובן לכל השואבים שוטפים יש קושי עם כתמים קשים ממש אז פשוט אני לפני השטיפה עובר זריז עם מטאטא קשה עם מים על הריצפה(באזור המטבח כמובן) וזה מעולה חוסך מלאאאאא זמן.
מקווה שעזרתי

ח.ד.ש

משתמש רשום
צילום מקצועי
המעלות של הטינקו
1. המכשיר עצמו מרגיש יותר חזק (בלי קשר למשקל)
2.השתי גלגלים האחוריים שלו נוסעים איתך קדימה ואחורה (הוא מזהה את הכיוון שלך) מה שמקל במהלך השטיפה
3.יש לו פס לד מקדימה שאני נהנתי ממנו כי זה עוזר לראות אם מלוכלך ולא תמיד יש אור וכו
4.נראה לי שהמברשת של הטינקו יודעת להתמודד עם לכלוכים יותר קשים ממה שהדרימי מצליח (לא בדקתי את זה אחד ליד השני אבל ככה נראה לי)
5.מקדימה הוא מצליח לשאוב כל דבר שמגיע למברשת (כשמגיעים לקיר אז הדימי משאיר איזה ס"מ שלא מצליח לשאוב וצריך לבוא מהצד)

לעומת זאת הדרימי
1.יש לו שכיבה מלאה
2.חצי מחיר מהטינקו

מקווה שעזרתי

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
המעלות של הטינקו
1. המכשיר עצמו מרגיש יותר חזק (בלי קשר למשקל)
2.השתי גלגלים האחוריים שלו נוסעים איתך קדימה ואחורה (הוא מזהה את הכיוון שלך) מה שמקל במהלך השטיפה
3.יש לו פס לד מקדימה שאני נהנתי ממנו כי זה עוזר לראות אם מלוכלך ולא תמיד יש אור וכו
4.נראה לי שהמברשת של הטינקו יודעת להתמודד עם לכלוכים יותר קשים ממה שהדרימי מצליח (לא בדקתי את זה אחד ליד השני אבל ככה נראה לי)
5.מקדימה הוא מצליח לשאוב כל דבר שמגיע למברשת (כשמגיעים לקיר אז הדימי משאיר איזה ס"מ שלא מצליח לשאוב וצריך לבוא מהצד)

לעומת זאת הדרימי
1.יש לו שכיבה מלאה
2.חצי מחיר מהטינקו

מקווה שעזרתי
אני עם דרימי h12 דואל, ולפחות 4 מתוך חמשת המעלות שכתבת על טינקו (שמהוות חסרונות בדרימי), לא מצאתי.
1. הדרימי מרגיש חזק ומצויין.
2. גם בדרימי הגלגלים נוסעים אוטומטית לפי הכיוון שלך, קדימה ואחורה.
3. זה באמת אין בדרימי. זה דחוף? אני בכל אופן אף פעם לא ניקיתי בחושך, כך שזה לא חיסרון בעיני. וחוץ מזה שזה לוקח עוד מהסוללה, (אני עם בית גדול), לא רואה בזה ענין.
4. הדרימי מצליח להתמודד עם כל לכלוך שספונג'ה מצליחה, ומשאיר בית נוצץ. ובשביל לכלוכים קשים, כאורז יבש וכדו', (שגם ספונג'ה ידנית לא מצליחה), בשביל זה קניתי בעלי אקספרס מגדרת פלסטיק, עושה יופי של עבודה, ומשלימה את מה שהדרימי לא מצליח.
5. הטינקו מגיע לקו אפס מהקיר כשמגיעים לקיר?

יתכן שישנו הבדל בין h12 דואל לh14, אבל אצלי הדרימי עושה עבודה סופר מעולה. לא רואה צורך להוציא שקל אחד יותר, ובוודאי שלא כפול.
ואמנם, על הנייר ה14 נראה טוב יותר מה12, אבל המחיר של ה12 יקר יותר, אז הוא כנראה גם טוב יותר.

מחשבון מדעי

משתמש רשום
בחנות שאני הייתי ה14 יקר יותר ב 200 ש"ח.
נאמר לי שה 12 לא פחות טוב, המעלה של ה 14 זה עוצמת השאיבה שהיא גבוהה יותר מהדרימי 12
והמעלה העיקרית של ה 12 זה החלקים הנלווים של השואב.
אגב- הדרימי 12 נשכב גם שכיבה מלאה?

Ruty Kepler

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
כמובן לכל השואבים שוטפים יש קושי עם כתמים קשים ממש אז פשוט אני לפני השטיפה עובר זריז עם מטאטא קשה עם מים על הריצפה(באזור המטבח כמובן) וזה מעולה חוסך מלאאאאא זמן.

אפשר ללכת עם ספל מים רותחים במקביל למכשיר, ולשפוך נקודתית במקומות שיש כתמים דביקים.

פרומי א

משתמש צעיר
תוכל לפרט קצת יותר במה הטינקו S7 עולה על הדרימי H14.
זה ממש חשוב לי לדעת.

תודה
לנו ג"כ יש את הS7 אני משתמשת בו המון אבל לא כולם יש להם זמן כח ועצבים כדי לתחזק את הטינקו כי כל הזמן צריך להחליף את המים לנקות אותו לבד לנקות עם ניקוי עצמי להחליף מברשות ואם לא יוצא ממנו ריח רע ולפעמים הוא עושה גם כתמים על הרצפה... אבל מי שלא אכפת לא לעבוד קצת בשביל הטינקו אז זה ממש שווה כי תכלס בסוף בשניה הבית נקי... מקבלים את זה גם עם בקבוק סבון מיוחד של הטינקו לריח טוב. תכלס זה שווה אם אתם מתכוונים להשקיע בו קצת.
את השני אני לא מכירה כדי להגיד אז רק אני אומרת הטינקו מומלץ רק עם מתחזקים אותו ושומרים עליו.
אה גם עוד פרט ששכחתי להגיד מה שטוב בו לאומת הS5 הוא מנקם גם את הפינות ממש טוב.
קיצור בהצלחה!
נ.ב.
מקווה שלא חזרתי פה על מה שהאחרים כתבו למה לא היה לי כח לקרוא את כל הדרשות שם.

הקוטב הצפוני

משתמש מקצוען

מקווה שעזרתי
תודה!
ובטוח שמהצד הוא לא משאיר מרחק של ס"מ לא נקי?
כי ראיתי סירטון שנראה בבירור שלא נצמד לפאנלים.
לכן אני בהתלבטות אם לקנות את הרובורוק פלקסי פרו

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
אבל לא כולם יש להם זמן כח ועצבים כדי לתחזק את הטינקו כי כל הזמן צריך להחליף את המים לנקות אותו לבד לנקות עם ניקוי עצמי להחליף מברשות ואם לא יוצא ממנו ריח רע ולפעמים הוא עושה גם כתמים על הרצפה... אבל מי שלא אכפת לא לעבוד קצת בשביל הטינקו
מבחינתי, זה אחד מהשיקולים שבגללם דרימי לוקח...

את הדרימי לא צריך לנקות. מחזירים לעמדה, לחיצה אחת קטנה, והדרימי מקבל ניקיון מלא כולל ייבוש.. מה שאין בטינקו. את לא רוצה לדעת מה קורה אחרי שימוש אחד ללא נטקוט המברשות.. שה' ישמור.

בקיצור, עכשיו אני כבר בטוחה שהדרימי טוב יותר מהטינקו.
ולהזכירכם, הוא עולה כמעט חצי...

רינהרינה

משתמש מקצוען
תודה!
ובטוח שמהצד הוא לא משאיר מרחק של ס"מ לא נקי?
כי ראיתי סירטון שנראה בבירור שלא נצמד לפאנלים.
לכן אני בהתלבטות אם לקנות את הרובורוק פלקסי פרו
יש לי טינקו s5, לא מנקה צמוד לפנלים, רק שואב את הלכלוך היבש.

פרומי א

משתמש צעיר
מבחינתי, זה אחד מהשיקולים שבגללם דרימי לוקח...

את הדרימי לא צריך לנקות. מחזירים לעמדה, לחיצה אחת קטנה, והדרימי מקבל ניקיון מלא כולל ייבוש.. מה שאין בטינקו. את לא רוצה לדעת מה קורה אחרי שימוש אחד ללא נטקוט המברשות.. שה' ישמור.

בקיצור, עכשיו אני כבר בטוחה שהדרימי טוב יותר מהטינקו.
ולהזכירכם, הוא עולה כמעט חצי...
למרות שלא בטוח אנחנו בררנו המון לפני שקנינו את הטינקו ואנחנו מרוצים ממנו מאודדדד רק שלפעמים כבר נמאס לך לעבוד בשבילו יותר ממה שהוא עובד בשבילך .
גם בטינקו יש אפשרות לנקיון יסודי של 2 או של 6 דקות לבד אבל זה לא מספיק.
עם מבחינת האיכות הטינקו יות ר טוב אז עדיף אותו וקצת לעבוד בשבילו לא?

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
למרות שלא בטוח אנחנו בררנו המון לפני שקנינו את הטינקו ואנחנו מרוצים ממנו מאודדדד רק שלפעמים כבר נמאס לך לעבוד בשבילו יותר ממה שהוא עובד בשבילך .
גם בטינקו יש אפשרות לנקיון יסודי של 2 או של 6 דקות לבד אבל זה לא מספיק.
עם מבחינת האיכות הטינקו יות ר טוב אז עדיף אותו וקצת לעבוד בשבילו לא?
מצחיקה.
החלטת שטינקו טוב יותר, ואת שואלת שאלות ומניחה הנחות שכדאי לעבוד בשבילו...
אז זהו, שהדרימי סופר מעולה, והוא גם עובד אצלך במשרה מלאה.

וחשוב לומר! חובה ניקיון לאחר כל שימוש רטוב. אחרת, המברשות (כמו כל דבר רטוב שעומד), יעלו עובש. ואת זה אין בטינקו.

פרומי א

משתמש צעיר
מצחיקה.
החלטת שטינקו טוב יותר, ואת שואלת שאלות ומניחה הנחות שכדאי לעבוד בשבילו...
מנסיון הטינקו טוב יותר מבחינת נקיון ורמת ביצוע מוגמרת.
אבל אין לי שום בעיה שתקנה את הדרימי זה רק היה המלצה מנסיון.
ואם בא לך רמה מושלמת(יותר מהדרימי שגם טוב.)ואת מסכימה להשקיע בשביל זה מידי פעם עדיף טינקו לדעתי ואם אין לך כח אז קחי תדרימי.
זה מהמלצה אישית.
תעשי מה שבא לך מה אכפת לי...
ועוד המלצה קטנה שמצאתי:
הטינקו – צריך לטייל איתו בבית וגם דורש יותר תחזוקה, ניקיון של המכשיר אחרי כל שימוש וכו' אבל לגמרי לגמרי שווה את זה
הוא שוטף את הבית כמעט ברמה של ספונג'ה ב15 דקות של כמעט אפס מאמץ – רק לטייל איתו.
תענוג לעבור איתו על הרצפה אחרי שהילדים אוכלים אורז – פתיתים – קוסקוס, הוא גם שואב את כל מה שנשאר וגם ממש שוטף את הרצפה ומשאיר רצפה מבריקה ונוצצת, כמעט ברמה של ספונג'ה.
כן בסוף בד"כ לקראת שבת אני שופכת מים וגורפת ואז מעבירה טינקו שינקה את כל הסימנים שאז זה יוצא ניקיון מושלםםם אבל בד"כ ביומיום הטינקו עושה עבודה נפלאה ועוזר לשמור על בית מתוחזק ונקי – מאוד מקל עם ילדים קטנים שמלכלכים כל הזמן
משהו קטם נוסף שמפריע לי בטינקו מעבר לתחזוקה המעצבנת שלו אחרי כל שימוש זה שהחומר ניקוי שלו כמעט בלי ריח, וכן חסר לי אחרי הניגוב הריח הכיפי של בית שטוף ונקי.. אבל זה נראה לי בעיה משותפת בכל סוגי הרובוטים

יאלילי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הוא שוטף את הבית כמעט ברמה של ספונג'ה ב15 דקות של כמעט אפס מאמץ – רק לטייל איתו.
תענוג לעבור איתו על הרצפה אחרי שהילדים אוכלים אורז – פתיתים – קוסקוס, הוא גם שואב את כל מה שנשאר וגם ממש שוטף את הרצפה ומשאיר רצפה מבריקה ונוצצת, כמעט ברמה של ספונג'ה.
כן בסוף בד"כ לקראת שבת אני שופכת מים וגורפת ואז מעבירה טינקו שינקה את כל הסימנים שאז זה יוצא ניקיון מושלםםם אבל בד"כ ביומיום הטינקו עושה עבודה נפלאה ועוזר לשמור על בית מתוחזק ונקי – מאוד מקל עם ילדים קטנים שמלכלכים כל הזמן
משהו קטם נוסף שמפריע לי בטינקו מעבר לתחזוקה המעצבנת שלו אחרי כל שימוש זה שהחומר ניקוי שלו כמעט בלי ריח, וכן חסר לי אחרי הניגוב הריח הכיפי של בית שטוף ונקי.. אבל זה נראה לי בעיה משותפת בכל סוגי הרובוטים
הדרימי עושה עבודה טובה יותר מספונג'ה.
גם בדרימי תענוג לעבור על אורז פתיתים וכו'.
אני לפני שבת לא צריכה לשפוך מים.
ואני גם לא צריכה לתחזק אותו.

בקיצור, שום דבר מהנאמר לטובת טינקו לא רלוונטי.

בהצלחה לרוכשים, שיבחרו מה שהכי טוב עבורם.

ניו פייס

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
הדרימי משאיר סימנים על רצפה מבריקה?
והטינקו?
ממש קריטי לי לדעת אם זה לא משאיר אחריו סימנים של ניגוב.
אשמח לעזרת המבינים.

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
לא מכירה את דרימי, מכירה את טינקו מצוין!
יכולה רק לומר לך מעלות....

לנו יש דגם S7 שזה כולל ניקוי עצמי,
כך שההתעסקות היא מינמאלית ממש:
"לרוקן ולנקות את מיכל המים המלוכלכים"

עושה עבודה מעולה גם עם הכתמים הכי קשים שיש!!
אם יש צורך עומדים עם המכשיר כמה שניות בלי לזוז על הכתם והכל יוצא!
עבודה מהירה ויעילה - זה אודות לגלגלים החשמליים.

יום שישי האחרון - אחרי כל הלכלוך של הבישולים במטבח- 3 דקות והמטבח נוצץ!!
פשוט תענוג!!

באמת חסר קצת הריח הנעים והמרענן של אחרי שטיפה,
אם יש למישהו פיתרון-אשמח לשמוע על זה!
לבינתיים אנחנו מדליקים דיפיוזר של ללין אחרי כל שטיפה שישלים את העבודה...:)

אחרי הכל, חשוב לזכור שדרימי הוא חיקוי של טינקו,
טינקו הוא המותג המקורי!
כמו בכל תחום-
למי שחשוב לשלם על מותג-יעשה את זה בכל סכום שיידרש-זה העניין!
(במקרים מסויימים החיקוי עולה על המותג באיכות, אבל תמיד הוא יראה חיקוי-לא יעזור!!!)

מחשבון מדעי

משתמש רשום
הניקוי עצמי כולל גם יבוש עצמי של הסמרטוט בדומה לדרימי?
האם נשכב 180 מעלות, כלומר יכול להיכנס מתחת השרותים וכו'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה