מידע שימושי טינקו S7 או דרימי H14?

וילה

משתמש פעיל
טינקו נמצא כיום בהרבה בתים מישראל והוא מאוד מומלץ - כשטיפה לכל דבר
והוא יותר מומלץ מאשר הדרימי..
במיוחד אם אמרת שחשוב לך פינות הוא אמור לעשות את העבודה מעולה(y)
לי יש את הטינקו S5 והוא מצוין פלוס! הS7 בפינות אכן יותר נח ובעוד כמה שכלולים כמו מיכלים יותר גדולים ועוד.
בהצלחה!

שניפריד

משתמש חדש
טינקו נמצא כיום בהרבה בתים מישראל והוא מאוד מומלץ - כשטיפה לכל דבר
והוא יותר מומלץ מאשר הדרימי..
במיוחד אם אמרת שחשוב לך פינות הוא אמור לעשות את העבודה מעולה(y)
לי יש את הטינקו S5 והוא מצוין פלוס! הS7 בפינות אכן יותר נח ובעוד כמה שכלולים כמו מיכלים יותר גדולים ועוד.
בהצלחה!
תודה על העזרה. היכן הכי כדאי לקנות נכון להיום?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
לי יש דרימי h14 והוא עושה עבודה מצוינת מגיעה לכל הפינות מתמודד אם כל סוגי הלכלוך

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום

שניפריד

משתמש חדש
לכן אני שואלת בפורום.
בעבר עשיתי מטבח ולפני זה התעניינתי אצל מישהיא שעשתה אצל אותו נגר ערבי ימ"ש
היא לא הסכימה להגיד לי שהוא דפוק וגנב (כי היא כבר עשתה את המטבח) אני לא דנה אותה כי כנראה שהיא היתה בהכחשה גם לעצמה כיוון שהוציאה הרבה כסף ולא קל להסכים כשנופלים בפח.. בקיצור עשיתי אצלו מטבח אחרי שבגול אמרה לי שהוא בסדר וכו' ונפלתי בפח עם גנב שגנב אותי בצירים מזוייפים, מטבח עקום וכו' ואני בחיים לא ימליץ עליו למישהוא אחר.
יכול להיות שקונים משהוא ובסוף דגם אחר יותר טוב.. ולפעמים זה קשה.
לכן מתייעצת בפורום הזה לשמוע בסופו של דבר מה עדיף..

מחשבון מדעי

משתמש רשום
הדסההה,
ראיתי באשכול אחר שרשמת לפני תקופה שיש לך טינקו s3.
אכן?
ואם כן, האם תוכלי להגיד איזה חברה מומלצת יותר.

א.ד.מ.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
יש פה בלבול,
טינקו s5 מגיעה תקו אפס רק מצד אחד,
טינקו s7 ודרימי 14 ו12 מגיעים לפינות משני הצדדים. אבל לא מקדימה.
על הנייר הדרימי 14 בנתונים שווה כמעט לטינקו s7.
יש פה את @ח.ד.ש שניסה את כולם פיזית והביא את התובנות שלו לעיל.
בהצלחה.
שלום וברכה

מנסיון שלי (אחרי שקניתי לאמא שלי טינקו S5 לחמותי טינקו S7 ולי יש את הדרימי H14).

1. אם אין בעיה של תקציב אז עדיף את הטינקו S7 (אלא אם כן חשוב לכם השכיבה מלאה של הדרימי שאני מאוד אוהב)
2.אם יש ענין של תקציב אז נראה לי שעדיף את הדרימי למרות שאולי הוא מרגיש קצת פחות טוב מהטינקו S7 אבל בהשוואה לזה שזה פי 2 במחיר (אפשר להשיג את הדרימי בליאור ב 1900 כמו שיש פה בשכולות האחרים) אז הדרימי נותן ממש תפוקה טובה.
3. כמובן לכל השואבים שוטפים יש קושי עם כתמים קשים ממש אז פשוט אני לפני השטיפה עובר זריז עם מטאטא קשה עם מים על הריצפה(באזור המטבח כמובן) וזה מעולה חוסך מלאאאאא זמן.
מקווה שעזרתי

חיה12

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
לכן אני שואלת בפורום.
בעבר עשיתי מטבח ולפני זה התעניינתי אצל מישהיא שעשתה אצל אותו נגר ערבי ימ"ש
היא לא הסכימה להגיד לי שהוא דפוק וגנב (כי היא כבר עשתה את המטבח) אני לא דנה אותה כי כנראה שהיא היתה בהכחשה גם לעצמה כיוון שהוציאה הרבה כסף ולא קל להסכים כשנופלים בפח.. בקיצור עשיתי אצלו מטבח אחרי שבגול אמרה לי שהוא בסדר וכו' ונפלתי בפח עם גנב שגנב אותי בצירים מזוייפים, מטבח עקום וכו' ואני בחיים לא ימליץ עליו למישהוא אחר.
יכול להיות שקונים משהוא ובסוף דגם אחר יותר טוב.. ולפעמים זה קשה.
לכן מתייעצת בפורום הזה לשמוע בסופו של דבר מה עדיף..
כתבת שיש לך הרבה קטנים אז כחי בחשבון (כדי שלא תתאכזבי) שהדרימי וגם הטינקו לא מנקים כתמים שדבוקים לרצפה (כמו במטבח).
אני שוטפת עם הדרימי וברגל משפשפת עם מגבון לניקוי כללי את הכתמים העקשניים.

וילה

משתמש פעיל
כתבת שיש לך הרבה קטנים אז כחי בחשבון (כדי שלא תתאכזבי) שהדרימי וגם הטינקו לא מנקים כתמים שדבוקים לרצפה (כמו במטבח).
אני שוטפת עם הדרימי וברגל משפשפת עם מגבון לניקוי כללי את הכתמים העקשניים.
יש אפשרות דבר ראשון בטינקו לחצן ליותר חזק, ואם עדין לא יורד אני עושה כמה פעמים עד שיורד...
וכשיש הרבה כתמים על הרצפה אני משפריצה סנו חלונות ואז מעבירה - עובד מעולה!

שניפריד

משתמש חדש
מבחינתי, זה אחד מהשיקולים שבגללם דרימי לוקח...

את הדרימי לא צריך לנקות. מחזירים לעמדה, לחיצה אחת קטנה, והדרימי מקבל ניקיון מלא כולל ייבוש.. מה שאין בטינקו. את לא רוצה לדעת מה קורה אחרי שימוש אחד ללא נטקוט המברשות.. שה' ישמור.

בקיצור, עכשיו אני כבר בטוחה שהדרימי טוב יותר מהטינקו.
ולהזכירכם, הוא עולה כמעט חצי...
את בטוחה שזה עדיף? מנקה טוב עד קו אפס?

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדסההה,
ראיתי באשכול אחר שרשמת לפני תקופה שיש לך טינקו s3.
אכן?
ואם כן, האם תוכלי להגיד איזה חברה מומלצת יותר.
היה לי את s3 שנתיים ולא התחשק לי להוציא 4000 על טינקו וקראתי בפרוג על הרבה שמרוצים מהדרימי ואני גם מהמרוצים ולא מתחרטת לאגע שקניתי אותו

המקלטת

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
יוצרי ai
לא מנקים כתמים שדבוקים לרצפה (כמו במטבח).
כן מנקים.
יום שישי האחרון - אחרי כל הלכלוך של הבישולים במטבח- 3 דקות והמטבח נוצץ!!
אם יש צורך עומדים עם המכשיר כמה שניות בלי לזוז על הכתם והכל יוצא!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק צח

א מִזְמוֹר שִׁירוּ לַיי שִׁיר חָדָשׁ כִּי נִפְלָאוֹת עָשָׂה הוֹשִׁיעָה לּוֹ יְמִינוֹ וּזְרוֹעַ קָדְשׁוֹ:ב הוֹדִיעַ יי יְשׁוּעָתוֹ לְעֵינֵי הַגּוֹיִם גִּלָּה צִדְקָתוֹ:ג זָכַר חַסְדּוֹ וֶאֱמוּנָתוֹ לְבֵית יִשְׂרָאֵל רָאוּ כָל אַפְסֵי אָרֶץ אֵת יְשׁוּעַת אֱלֹהֵינוּ:ד הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ פִּצְחוּ וְרַנְּנוּ וְזַמֵּרוּ:ה זַמְּרוּ לַיי בְּכִנּוֹר בְּכִנּוֹר וְקוֹל זִמְרָה:ו בַּחֲצֹצְרוֹת וְקוֹל שׁוֹפָר הָרִיעוּ לִפְנֵי הַמֶּלֶךְ יי:ז יִרְעַם הַיָּם וּמְלֹאוֹ תֵּבֵל וְיֹשְׁבֵי בָהּ:ח נְהָרוֹת יִמְחֲאוּ כָף יַחַד הָרִים יְרַנֵּנוּ:ט לִפְנֵי יי כִּי בָא לִשְׁפֹּט הָאָרֶץ יִשְׁפֹּט תֵּבֵל בְּצֶדֶק וְעַמִּים בְּמֵישָׁרִים:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

ותשובה ותפילה וצדקה • אתגר 111

לוח מודעות

למעלה