סקירה טינקו s5 יש לכם?

ברכלה

משתמש מקצוען
רכשנו את טינקו S5 ויש לי שתי שאלות:
1. איפה קונים חומר שטיפה עם ריח? (ובמחיר שפוי)
מקורי של טינקו נטול ריח
2. הסוללה יורדת ממש מהר! תוך פחות מחצי דקה כבר מתחת 95 וממשיך לרדת. זה תקין?
אני קניתי בKSP
4 ב100
ריחות מהממים
וכל אחד הוא של 1 ליטר-
הרבה זמן עד שנגמר....

אהבת עולם

משתמש סופר מקצוען
D I G I T A L
1. לבובוט יש חומר שטיפה עם מגוון ריחות, לכאורה לא אמורה להיות בעיה להשתמש בחומר של בובוט (לא לוקחת אחריות כמובן)
בחוברת הרשמית כתוב שאפשר להשתמש עם כל חומר שמיועד לשואב שוטף - כלומר , לא מקציף.

yudb

משתמש סופר מקצוען
משהו כאן הזמין מאמזון?
יש אפשרות להזמין לארצות הברית?
אם כן,
נכנס במזוודה? כמה שוקל? האם יש תשלומים שנכנסים אז בחשבון?

חני101

משתמש פעיל
טיפ: אני שופכת לטנק של המים המלוכלכים טיפה מרכך כביסה וזה משמעותי!
ושאלה: לפעמים הוא מסמן שיש לרוקן את המים המלוכלים והטנק ריק.
מה יכולה להיות הסיבה לכך?

חיה.

משתמש מקצוען
ושאלה: לפעמים הוא מסמן שיש לרוקן את המים המלוכלים והטנק ריק.
מה יכולה להיות הסיבה לכך?
כשמרוקנים את המיכל, לא סתם להטות ולשפוך את המים, אלא אח"כ להעביר שטיפה בזרם על כל המיכל, וגם להכניס תחת הזרם את הצינור החלול באמצע - שכל השערות והלכלוך שבתוך הצינור ישטפו. אם רוצים אפשר להשתמש במברשת היעודית.
בנוסף לשטוף גם את המכסה השחור במים זורמים.
אח"כ חשוב לנגב 2 דברים בלבד - את הפסים של החיישנים, ואת החלק העליון של המכסה, במקום שמניחים את המסננת.

חני101

משתמש פעיל
כשמרוקנים את המיכל, לא סתם להטות ולשפוך את המים, אלא אח"כ להעביר שטיפה בזרם על כל המיכל, וגם להכניס תחת הזרם את הצינור החלול באמצע - שכל השערות והלכלוך שבתוך הצינור ישטפו. אם רוצים אפשר להשתמש במברשת היעודית.
בנוסף לשטוף גם את המכסה השחור במים זורמים.
אח"כ חשוב לנגב 2 דברים בלבד - את הפסים של החיישנים, ואת החלק העליון של המכסה, במקום שמניחים את המסננת.
תודה!
אני באמת דואגת שהמיכל יהיה נקי.
איפה הפסים של החיישנים?

שווע

משתמש רשום
קרה לכם שלאחר ניקיון כשפתחתם את מיכל המים המלוכלים הפילטר היה רטוב?
קרה לי כבר פעמיים ולא יודעת אם זה תקין...

שווע

משתמש רשום
קרה לכם שלאחר ניקיון כשפתחתם את מיכל המים המלוכלים הפילטר היה רטוב?
קרה לי כבר פעמיים ולא יודעת אם זה תקין...
דיברתי עם השירות לקוחות של יוניקו ואמרו לי שאדים יכולים להוצר על הפילטר לאחר לילה או יותר בו השארנו את מיכל המים המלוכלכים מלא, נשמע לי קצת מפרך להוציא אחרי כל שימוש את הפילטר :(
@הדסההה / @חיה. / מי שמשתמש עם הטינקו יום יום אתם עושים את זה?

לימונצ'לו

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
דיברתי עם השירות לקוחות של יוניקו ואמרו לי שאדים יכולים להוצר על הפילטר לאחר לילה או יותר בו השארנו את מיכל המים המלוכלכים מלא, נשמע לי קצת מפרך להוציא אחרי כל שימוש את הפילטר :(
@הדסההה / @חיה. / מי שמשתמש עם הטינקו יום יום אתם עושים את זה?
לא אמורים להשאיר את מיכל המים המלוכלכים מלא....

פפרר

משתמש מקצוען
משהו הצליח להכנס לטינקו לראות כמות שימושים וכו' דרך מחשב נייד ? (אין לי פלאפון חכם)

כל שם שתרצה

מהמשתמשים המובילים!
בלת"ק

(היה קשה מאוד לעבור על שישים ושש דפים. עמכם הסליחה אם כבר כתבו על זה).

יש לי טיפ לניקוי!
גם אנחנו זכינו ב'טינקו' ב"ה. וכבר חשבנו שזהו. יש לנו עובד זר שמנקה הכל במרץ.
באמת התרגשנו לשמוע אותו מדבר ונותן לנו הוראות בשפה זרה (כל חמש דקות בערך..).
אממה, מסתבר שהוא קצת עדין לרצפה שלנו, קצת חלש, ואם יש לכלוך קצת קשה, הוא מתקשה לנקות אותו.
ומה עשיתי עד עכשיו?
עברתי עם ה'טינקו' שוב ושוב, מנסה לשפשף עם הנעל. לא תמיד צלח, וגם האחוזים דהרו לכיוון מטה..
ובכן, חשבתי על רעיון מבריק, שיבריק.
לקחתי סקוטש קטן של שטיפת כלים רגילה, שמתי על הרצפה, והולכתי אותו עמי לכל מקום שמגלה ניצני 'סירוב ניקוי', ושם שפשפתי (לא ביד, חלילה. ברגל! יד ימין תוספת את המכשיר, ורגל ימין צועדת על הסקוטש) את הרצפה, ושוב העברתי עם ה'טינקו'.
חסך זמן, ועצבים. ויצא מבריק.
למרות ה'תמיכה' שנתתי למכשיר, עדיין נשארה לי התחושה של ענן כבוד שמיישר את הדרכים.

במאמר מוסגר: מדהים איך שסקוטש פשוט (שעולה שלש ב..) עושה מה שלא עושה מכשיר של אלפי שקלים.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כה

א לְדָוִד אֵלֶיךָ יְהוָה נַפְשִׁי אֶשָּׂא:ב אֱלֹהַי בְּךָ בָטַחְתִּי אַל אֵבוֹשָׁה אַל יַעַלְצוּ אֹיְבַי לִי:ג גַּם כָּל קוֶֹיךָ לֹא יֵבֹשׁוּ יֵבֹשׁוּ הַבּוֹגְדִים רֵיקָם:ד דְּרָכֶיךָ יְהוָה הוֹדִיעֵנִי אֹרְחוֹתֶיךָ לַמְּדֵנִי:ה הַדְרִיכֵנִי בַאֲמִתֶּךָ וְלַמְּדֵנִי כִּי אַתָּה אֱלֹהֵי יִשְׁעִי אוֹתְךָ קִוִּיתִי כָּל הַיּוֹם:ו זְכֹר רַחֲמֶיךָ יְהוָה וַחֲסָדֶיךָ כִּי מֵעוֹלָם הֵמָּה:ז חַטֹּאות נְעוּרַי וּפְשָׁעַי אַל תִּזְכֹּר כְּחַסְדְּךָ זְכָר לִי אַתָּה לְמַעַן טוּבְךָ יְהוָה:ח טוֹב וְיָשָׁר יְהוָה עַל כֵּן יוֹרֶה חַטָּאִים בַּדָּרֶךְ:ט יַדְרֵךְ עֲנָוִים בַּמִּשְׁפָּט וִילַמֵּד עֲנָוִים דַּרְכּוֹ:י כָּל אָרְחוֹת יְהוָה חֶסֶד וֶאֱמֶת לְנֹצְרֵי בְרִיתוֹ וְעֵדֹתָיו:יא לְמַעַן שִׁמְךָ יְהוָה וְסָלַחְתָּ לַעֲוֹנִי כִּי רַב הוּא:יב מִי זֶה הָאִישׁ יְרֵא יְהוָה יוֹרֶנּוּ בְּדֶרֶךְ יִבְחָר:יג נַפְשׁוֹ בְּטוֹב תָּלִין וְזַרְעוֹ יִירַשׁ אָרֶץ:יד סוֹד יְהוָה לִירֵאָיו וּבְרִיתוֹ לְהוֹדִיעָם:טו עֵינַי תָּמִיד אֶל יְהוָה כִּי הוּא יוֹצִיא מֵרֶשֶׁת רַגְלָי:טז פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כִּי יָחִיד וְעָנִי אָנִי:יז צָרוֹת לְבָבִי הִרְחִיבוּ מִמְּצוּקוֹתַי הוֹצִיאֵנִי:יח רְאֵה עָנְיִי וַעֲמָלִי וְשָׂא לְכָל חַטֹּאותָי:יט רְאֵה אוֹיְבַי כִּי רָבּוּ וְשִׂנְאַת חָמָס שְׂנֵאוּנִי:כ שָׁמְרָה נַפְשִׁי וְהַצִּילֵנִי אַל אֵבוֹשׁ כִּי חָסִיתִי בָךְ:כא תֹּם וָיֹשֶׁר יִצְּרוּנִי כִּי קִוִּיתִיךָ:כב פְּדֵה אֱלֹהִים אֶת יִשְׂרָאֵל מִכֹּל צָרוֹתָיו:
נקרא  7  פעמים

אתגר AI

פלינדרום • אתגר 52

לוח מודעות

למעלה