סקירה טינקו s5 יש לכם?

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ: עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה: דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ: בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ: כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
רק היום ! עקב הנחות Prime Day באמזון ניתן לקבל את הדגם המבוקש רק ב1,797 ש''ח !
אז איך עושים את זה ?

1. נרשמים לשירות Prime ניסיון חינם ל30 יום (אל תשכחו לבטל את המינוי אחרי שקיבלתם את ההזמנה).
2. מוסיפים לעגלה את המוצר שלנו (Tineco Floor ONE S5 Blue) {לא לשכוח להחיל קופון 5% הנחה כי....למה לא ;).
3. מוסיפים מוצר קטן לעגלה, משלימים את תהליך ההזמנה ו... תתחדשו !
61mT-Nti4uL._AC_SX569_.jpg

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
אז איך עושים את זה ?

1. נרשמים לשירות Prime ניסיון חינם ל30 יום (אל תשכחו לבטל את המינוי אחרי שקיבלתם את ההזמנה).
2. מוסיפים לעגלה את המוצר שלנו (Tineco Floor ONE S5 Blue) {לא לשכוח להחיל קופון 5% הנחה כי....למה לא ;).
צפה בקובץ המצורף 1420012

@לייצי אם כבר קיבלת את הכסף בחזרה פשוט תזמיני היום זה עוד יותר משתלם...

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
משהי כבר הזמינה את ה S7?
מה ההבדלים בין סוגי הS5 , מה הכי טוב?
אני ממש מתלבטת איזה דגם להזמין..
האם כאשר המוצר מגיע לארץ צריך לשלם מכס או שהמחיר כולל מכס?

נערך לאחרונה ב:

אלימלי

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
משהי כבר הזמינה את ה S7?
מה ההבדלים בין סוגי הS5 , מה הכי טוב?
אני ממש מתלבטת איזה דגם להזמין..
האם כאשר המוצר מגיע לארץ צריך לשלם מכס או שהמחיר כולל מכס?
משהו/י יכול לעזור לי?

efrat.walla

משתמש פעיל
על ההבדלים בין ה s5 combo לרגיל כבר טחנו פה, את יכולה לראות בכל האשכול
מכס אין כי את כבר משלמת את זה באמזון בהזמנה

משתמשת אנונימית

משתמש רשום
מנוי פרימיום
אז איך עושים את זה ?

צפה בקובץ המצורף 1420012
זה מה שעשיתי ויצא לי 1900, מה אני מפספסת?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
אני יכולה לשנות אחרי שהזמנתי?
אם כן, איך?
לא. ובאמת שאין ענין. זה יוצא בערך אותו סכום ולפעמים כמה עשרות שקלים פחות. תלוי בבנק שלך. החישוב של אמזון מחשב את האפשרות הכי יקרה אז זה רק יכול לצאת יותר זול...

לייצי

משתמש פעיל
@דני נוימןןן אני מנסה להזמין מחדש. איך אני יודעת כמה אמור להתווסף מכס וכו שיהיה מחיר נורמאלי. אני פשוט מזמינה מחשבון שונה יש לי פריים ולפני שהוספתי מוצר נוסף הוא רושם לי שמכס ושילוח 175 דולר. זה יקר? מה אפשר להוסיף ששילוח חינם ויוריד את זה?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
@דני נוימןןן אני מנסה להזמין מחדש. איך אני יודעת כמה אמור להתווסף מכס וכו שיהיה מחיר נורמאלי. אני פשוט מזמינה מחשבון שונה יש לי פריים ולפני שהוספתי מוצר נוסף הוא רושם לי שמכס ושילוח 175 דולר. זה יקר? מה אפשר להוסיף ששילוח חינם ויוריד את זה?
הוספת מוצר קטן ?

דני נוימן

מהמשתמשים המובילים!
המוצר שהבאת זה משלוח 12.24 דולר. יש לך משהו יותר זול?
כל המוצרים מתחת ל49 דולר בכל אופן לא מקבלים משלוח חינם והבעיה היא שהטינקו לא מצטרף ליותר מ49 כי עליו אין את המשלוח חינם מעל 49 אז המוצר הזה הוא המינימום שאפשר לשים כדי לתקן את חישוב המכס יש עוד מוצרים דומים אבל המחיר יהיה זהה בכולם. בתכל'ס כמה יוצא לך הכל כולל ה12 דולר האלה ?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

קהילת פרוג מודה לקב"ה יחד עם כלל ישראל על חיסולו של רב המרצחים מלבנון

בְּמוֹצָאֵי מְנוּחָה ... תַּרְאֵם נִסֶּיךָ עוֹשֶׂה גְדוֹלוֹת ... לִשְׁמֹעַ אֶל הָרִנָּה וְאֶל הַתְּפִלָּה

א מִזְמוֹר לְתוֹדָה הָרִיעוּ לַיי כָּל הָאָרֶץ:ב עִבְדוּ אֶת יי בְּשִׂמְחָה בֹּאוּ לְפָנָיו בִּרְנָנָה:ג דְּעוּ כִּי יי הוּא אֱלֹהִים הוּא עָשָׂנוּ (ולא) וְלוֹ אֲנַחְנוּ עַמּוֹ וְצֹאן מַרְעִיתוֹ:ד בֹּאוּ שְׁעָרָיו בְּתוֹדָה חֲצֵרֹתָיו בִּתְהִלָּה הוֹדוּ לוֹ בָּרְכוּ שְׁמוֹ:ה כִּי טוֹב יְהוָֹה לְעוֹלָם חַסְדּוֹ וְעַד דֹּר וָדֹר אֱמוּנָתוֹ:
נקרא  33  פעמים

אתגר AI

תחל שנה וברכותיה • אתגר 117

לוח מודעות

למעלה