דרוש מידע טיולון יויו או בוגבו בטרפלי

חיים קסומים

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
גיליתי איך לפרק את הריפוד של הבטרפליי לכביסה! היא מתפרקת לגמרי בקלות ולמכונה!
הופכים את העגלה, למטה מעל הסל יש פתיחה לריפוד ומכאן הוא מתפרק לחלוטין.
עכשיו החסרון הזה כבר גם ירד מבחינתי...
החסרון היחיד הוא הבלאי המהיר מדי.
איך אתם מחפשים את הגגון?
אני ממש מרוצה רק לא יודעת איך לפרק את הגגון ...

rfyz

משתמש רשום
כל העגלה חוץ מהמזרן זה חלק אחד גדול
צריך לפרק מלמטה לשחרר את כל החוטים מאוחר ובסוף יוצא חלק אחד גדול שמתקפל ונכנס למכונה
קשה לי להסביר איך מפרקים אבל אולי מישהי יכולה להסביר יותר ברור או אפילו לעלות סרטון

הדסההה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
כל העגלה חוץ מהמזרן זה חלק אחד גדול
צריך לפרק מלמטה לשחרר את כל החוטים מאוחר ובסוף יוצא חלק אחד גדול שמתקפל ונכנס למכונה
קשה לי להסביר איך מפרקים אבל אולי מישהי יכולה להסביר יותר ברור או אפילו לעלות סרטון
אני הסתכלי ביוטיוב ולפי זה פירקתי את העגלה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק כט

א מִזְמוֹר לְדָוִד הָבוּ לַיהוָה בְּנֵי אֵלִים הָבוּ לַיהוָה כָּבוֹד וָעֹז:ב הָבוּ לַיהוָה כְּבוֹד שְׁמוֹ הִשְׁתַּחֲווּ לַיהוָה בְּהַדְרַת קֹדֶשׁ:ג קוֹל יְהוָה עַל הַמָּיִם אֵל הַכָּבוֹד הִרְעִים יְהוָה עַל מַיִם רַבִּים:ד קוֹל יְהוָה בַּכֹּחַ קוֹל יְהוָה בֶּהָדָר:ה קוֹל יְהוָה שֹׁבֵר אֲרָזִים וַיְשַׁבֵּר יְהוָה אֶת אַרְזֵי הַלְּבָנוֹן:ו וַיַּרְקִידֵם כְּמוֹ עֵגֶל לְבָנוֹן וְשִׂרְיֹן כְּמוֹ בֶן רְאֵמִים:ז קוֹל יְהוָה חֹצֵב לַהֲבוֹת אֵשׁ:ח קוֹל יְהוָה יָחִיל מִדְבָּר יָחִיל יְהוָה מִדְבַּר קָדֵשׁ:ט קוֹל יְהוָה יְחוֹלֵל אַיָּלוֹת וַיֶּחֱשֹׂף יְעָרוֹת וּבְהֵיכָלוֹ כֻּלּוֹ אֹמֵר כָּבוֹד:י יְהוָה לַמַּבּוּל יָשָׁב וַיֵּשֶׁב יְהוָה מֶלֶךְ לְעוֹלָם:יא יְהוָה עֹז לְעַמּוֹ יִתֵּן יְהוָה יְבָרֵךְ אֶת עַמּוֹ בַשָּׁלוֹם:
נקרא  5  פעמים

אתגר AI

הווי משפחתי • 4

לוח מודעות

למעלה